PDA

View Full Version : کار با کریستال ریپورت

elderado
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 15:14 عصر
با سلام و خسته نباشید خدمت همه مهندسین عزیز

دوستان من میخوام به یه فرم که توی پروژه ی من فرم اصلی هست اطلاعات دیتابیس رو بصورت نمودار نمایش بدم، و می خوام این کار رو فقط بصورت کد نویسی انجام بدم
من توی سایت سرچ کردم و مطالب سایت همش این کار رو با اد کردن یک دیتا ست به پروژه با ویزارد انجام دادن
من میخوام هیچی ویزاردی نباشه و همش کد نویسی باشه
ممنونم از اینکه راهنمایی میکنید

Farshid007
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 16:52 عصر
خوب حداقل کریستال ریپورت رو با ویزاردش بساز بعد کد نویسی کن!:لبخند:

به کد نویسی علاقه داری نه!

اما بدون با ویزارد ساختن همیشه احتمال خطای کمتری داره

ehsan7007
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 17:46 عصر
مثلا چقدرش رو با کد نویسی می خوای درست کنی؟
برات امکان داره یه crystal report viewer تو فرمت درگ کنی و بقیش رو کد بنویسی !!! :لبخند:

elderado
جمعه 03 شهریور 1391, 17:39 عصر
هه هه
بابا چرا مسخرم میکنین!!
خب بگین نمیشه دیگه
شایدم بلد نیستید!
منم شوخی کردم
حالا اصل موضوع:
من میخوام که وقتی کاربر اطلاعات مورد نظرشو وارد میکنه و دکمه ی گزارش گیری رو میزنه اطلاعات مورد نظرش آماده پرینت گرفتن براش نمایش داده بشه
اون که گفتم همش باید کد نویسی باشه هم برای این بود که استاد راهنمای پروژه ما با ویزارد مخالفه ! برای همین گفتم تا اونجا که میشه با کدنویسی انجام بدم
نمی دونستم تا کجاشو میشه کد نوشت
لطفا راهنماییم کنید
ممنونم

ehsan7007
جمعه 03 شهریور 1391, 17:55 عصر
خوبه خودت این تایپیکو دیدی ها!! (http://barnamenevis.org/showthread.php?357690-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA-(%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%86))

elderado
جمعه 03 شهریور 1391, 19:57 عصر
داداشی من گفتم که نمیدونستم تا کجاشو میشه با کد نوشت
بابت اون تاپیک هم تشکر کردم، دوباره هم تشکر میکنم
دستت درد نکنه
یه دی ال ال باحال و قشنک برای زیبا کردن ظاهر نرم افزار سراغ نداری؟

ehsan7007
جمعه 03 شهریور 1391, 21:48 عصر
یکی یکی بپرس!!
برا هر سوالم اول باید سرچ و بعد باید تایپیک بزنی ، نه اینکه همه رو تو یکی بگی!!
کامپوننت می خوای زیاد هست.

RIG000
جمعه 03 شهریور 1391, 23:15 عصر
شما یه تعدادی اطلاعات داری واسه نمایش دادن که باید کنیرل کرستیال ریپورت به فرمت اضافه کنی و اونارو بریزی تو یه table تو دیتا ست و سپس به کریستال ریپورت ویور ست کنی از طریق دیتا سورسش .
ان وسط کنترل ها رو اضافه میکنی و سپس کدهای اتصالشو تو دکمه رپورتت مینویسی که میشه کد نویسی و لی اگه همه اینکارارو با با ویزارد انجام بدی و کدی ننویسی میشه ویزاردی . در ضمن کد نویسی بهتر از ویزارد هست و باعث فضای بهتری واسه حرکتت کد نویس میشه و کامل تر هست و ارور هایی رو نمیده که خوده مایکروسافت توش بمونه. موفق باشی.

ali_habibi1384
شنبه 04 شهریور 1391, 08:41 صبح
printPriview From Chart In MSDN (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/microsoft.office.tools.excel.chart.printpreview.as px)

هه هه
بابا چرا مسخرم میکنین!!
خب بگین نمیشه دیگه
شایدم بلد نیستید!
منم شوخی کردم
حالا اصل موضوع:
من میخوام که وقتی کاربر اطلاعات مورد نظرشو وارد میکنه و دکمه ی گزارش گیری رو میزنه اطلاعات مورد نظرش آماده پرینت گرفتن براش نمایش داده بشه
اون که گفتم همش باید کد نویسی باشه هم برای این بود که استاد راهنمای پروژه ما با ویزارد مخالفه ! برای همین گفتم تا اونجا که میشه با کدنویسی انجام بدم
نمی دونستم تا کجاشو میشه کد نوشت
لطفا راهنماییم کنید
ممنونم
خودتونو ناراحت نكنيد.هدف بعضيها جواب دادن به سوال شما نيست هدف بالا بردن تعداد پستهاست واسه همين فقط با كلمات بازي ميكنن. گاهي اوقات هم واسه اينكه تعداد پستا بالاتر بره براي يك سوال دو بار پشت سرهم جواب ميدن درحاليكه هر دو رو ميشه توي يك پست بذارن.:چشمک: