PDA

View Full Version : مشکل عجیب با چند سطری شدن متن فارسی و عدم پشتیبانی کریستال ریپورت !!!

CODETALA
جمعه 03 شهریور 1391, 11:09 صبح
با عرض سلام :

دوستان عزیز : من در یکی از گزارش هام یه مشکل عجیب دارم :
در یکی از فیلدها که متن فارسی است و اون رو راست چین کردم : و فونتش رو 2 میترا سایز 10 گذاشته ام و قابلیت چند سطری شدن رو هم به فیلد دادم : اما زمان چند سطری شدن چند کاراکتر : حذف میشوند !!!
توضیح این مسئله مشکله به همین دلیل براتون عکس گذاشتم و محل را با کادر قرمز مشخص کردم !!! اگر مثالی که گذاشتم خوب نشون دهند ماجرا نیست بفرمایید تاعکس های دیگه ای قرار بدم !

لطفا راهنماییی بفرمایید : :ناراحت:

Mahmoud Zaad
جمعه 03 شهریور 1391, 21:19 عصر
سلام
بی زحمت یه عکس از زمان طراحی گزارش قرار بدید. احتمالا این فیلد رو باید یه مقدار عرضش رو کم کنید.

CODETALA
جمعه 03 شهریور 1391, 23:22 عصر
سلام :
مرسی از پاسختون : من مقداری که چه عرض کنم همه حالتی رو برای اندازه فیلد امتحان کردم ! کوچیک و بزرگش کردم ولی به هر اندازه ای که درش میاوردم یه حرف از کلمه دیگه ای قاطی میکرد ! و.....

عکس از فایل طراحی در کریستال ریپورت 2011

91786

CODETALA
دوشنبه 06 شهریور 1391, 10:14 صبح
سلام !!
خوب این دوستمون که مارو بی جواب گذاشت ! :لبخند: آخر تونستم مشکل این رو هل کنم ! این جا قرار میدم شاید کسی به کارش بیاد !!!
اگر شما هم با همچین مشکلی رو به رو شدید : که متن از هاشیه قیلد ناقص میشه ویا نشون داده نمیشه و مهو میشه : زیاد خودتون رو به درد سر نندازید !!!

روی فید کلیک راست کنید : فرمت فیلد را انتخاب کنید * سربرگ پاراگراف : indentations و این به معنی دندانه است !!! و با مقادیر چپ و راست می تونید مقدار لازم رو بدست بیارید : من با وارد کردن 0.5 میلی متر مشکلم هل شد ....

موفق باشید و شاد .

ali.mansoori66
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 14:59 عصر
سلام !!
خوب این دوستمون که مارو بی جواب گذاشت ! :لبخند: آخر تونستم مشکل این رو هل کنم ! این جا قرار میدم شاید کسی به کارش بیاد !!!
اگر شما هم با همچین مشکلی رو به رو شدید : که متن از هاشیه قیلد ناقص میشه ویا نشون داده نمیشه و مهو میشه : زیاد خودتون رو به درد سر نندازید !!!

روی فید کلیک راست کنید : فرمت فیلد را انتخاب کنید * سربرگ پاراگراف : indentations و این به معنی دندانه است !!! و با مقادیر چپ و راست می تونید مقدار لازم رو بدست بیارید : من با وارد کردن 0.5 میلی متر مشکلم هل شد ....

موفق باشید و شاد .
دوست عزیز از کجا قابلیت چند سطری رو تنظیم کردید ؟ من مشکل دارم باهاش و هر چی میگردم پیداش نمیکنم با تشکر

swallow.pa
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 10:56 صبح
دوست عزیز از کجا قابلیت چند سطری رو تنظیم کردید ؟ من مشکل دارم باهاش و هر چی میگردم پیداش نمیکنم با تشکر
راست كليك روي فيلد مربوطه و طبق عكس