PDA

View Full Version : خبر: تبدیل صوت یا متن به پسوندهای دیگر

Reza,M
شنبه 04 شهریور 1391, 00:12 صبح
با سلام
اگه بخوایم صوت یا متن هایی را که در برنامه استفاده میکنیم به پسوندهایی تبدیل کنیم که براحتی توسط کاربر قابل پخش نباشد و فقط بتواند از طریق برنامه از آنها استفاده کند به چه صورت باید عمل کرد ؟؟؟:متفکر:
مثلا من دیدم فایلهای صوتی را به پسوند CDF.* تغییر میدهند.. . .

h_a_m_i_d
شنبه 04 شهریور 1391, 03:46 صبح
خوب دوست عزیز راحت ترین کار و معقول ترین اون کارها کدگذاری حروف هست
شما میتونی یک فایل صوتی رو کدگذاری کنی و ذخیره کنی حالا هروقت خواستی اونو اجرا کنی کافیه که اونو رمزگشایی کنی و در پوشه temp خود ویندوز که از دسترس کاربر دوره ذخیره کنی و بعد از اتمام کار هم پاکش کنی
اگر با رمز نگاری مشکلی داشتی بگو تا راهنماییت کنم
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم
موفق باشید

Reza,M
یک شنبه 05 شهریور 1391, 15:22 عصر
خوب دوست عزیز راحت ترین کار و معقول ترین اون کارها کدگذاری حروف هست
شما میتونی یک فایل صوتی رو کدگذاری کنی و ذخیره کنی حالا هروقت خواستی اونو اجرا کنی کافیه که اونو رمزگشایی کنی و در پوشه temp خود ویندوز که از دسترس کاربر دوره ذخیره کنی و بعد از اتمام کار هم پاکش کنی
اگر با رمز نگاری مشکلی داشتی بگو تا راهنماییت کنم
موفق باشید
میشه توضیح بیشتر بدین

h_a_m_i_d
سه شنبه 07 شهریور 1391, 03:04 صبح
سلام دوست عزیز چشم
نگاه کن دوست عزیز مثلا کاربر به شما یک اهنگ میده و میخواد اونو به فرمت مد نظر شما تبدیل کنه
در اینجا شما کاری که میکنید اینه که فایل رو با دستور open باز میکنید(دستور open و رمز نگاری همه در نمونه کد موجود است)
و اونو رمزنگاری میکنید (ترتیب و شکل حروف رو بهم میزنید) پس به طبع برنامه های دیگه نمیتونن اونو بخونن
حالا اگه کاربر خواست اونو پخش کنه شما همون فایل رمز نگاری شده رو دوباره با دستور open(این دستور هم در سورس موجود است) باز میکنی و برعکس دفعه قبل اونو رمزگشایی میکنی و فایلی که رمز گشایی شده رو در پوشه temp ذخیره میکنی
و بعد از اتمام کارت میتونی اون فایلی رو که در پوشه temp ذخیره کردی پاک کنی یا اونا رو به عنوان backup یا یک جور ارچیو درست کنی که اگر اسم فایلی که کاربر داده با اون فایل در اون پوشه برابر بود دیگه رمزگشایی نشه و با سرعت بالاتری اونو پخش کنه
سوال دیگه ای بود بپرس
موفق باشید

Reza,M
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 14:59 عصر
ضمن تشکر از شما دوست عزیزم
ولی بیشتر من نظرم اینه که فایلهای صوتی را به پسوند CDF.* اجرا کنم

Reza,M
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 15:33 عصر
از دوستان کسی تو این زمینه نظری نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟