PDA

View Full Version : ادغام دیتابیس

alia.n
شنبه 04 شهریور 1391, 12:44 عصر
سلام دوستان من تمام جدول هایی که داشتم رو درون دیتابیس خود asp درست کردم اما حالا نمی تونم اطلاعات از این جداول فراخونی کنم اخه قبلا برای ادرس کانکشن از این ادرس استفاده میکردم

SqlConnection con1 = new SqlConnection("Data Source=.;Initial Catalog=DB1;Integrated Security=True");

اما ادرس کانکشن خود asp رو بلد نیستم
من روی server explorer روی دیتابیس asp پروپرتیس گرفتم و روی کانکشن استرینگ اون اینو نوشته بود که استفاده کردم اما بازم پیام میداد
Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=H:\Projects\A pp_Data\ASPNETDB.MDF;Integrated Security=True;User Instance=True
راه دیگه ای وجود داره؟؟

Mohammadvb6
شنبه 04 شهریور 1391, 14:11 عصر
Data Source=localhost;Initial Catalog=database name;Integrated Security=True

alia.n
شنبه 04 شهریور 1391, 17:58 عصر
Data Source=localhost;Initial Catalog=database name;Integrated Security=True

سلام دوستم من این کار را انجام دادم اما نشد این پیام رو میده:
Cannot open database "ASPNETDB" requested by the login. The login failed.
Login failed for user 'A-PC\A'.

mmnoody2006
شنبه 04 شهریور 1391, 19:35 عصر
--------------------------------

alia.n
شنبه 04 شهریور 1391, 23:28 عصر
--------------------------------
دوست عزیز این چیه؟؟؟؟

کسی جواب منو بلد نیست؟

hamidkh
شنبه 04 شهریور 1391, 23:39 عصر
Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|ASPNETDB.MDF;Integrated Security=True;User Instance=True

alia.n
یک شنبه 05 شهریور 1391, 00:17 صبح
Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|ASPNETDB.MDF;Integrated Security=True;User Instance=True

دوست من انجام دادم بازم هم پیام میده!!!!

hamidkh
یک شنبه 05 شهریور 1391, 00:25 صبح
میشه ببینیم چه پیامی میده؟

alia.n
یک شنبه 05 شهریور 1391, 00:33 صبح
میشه ببینیم چه پیامی میده؟

بله بفرمایید

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)

این هم کانکشنم:
SqlConnection cn = new SqlConnection("Data Source=./SQLEXPRESS;AttachDbFilename=H:/Projects/App_Data/ASPNETDB.MDF;Integrated Security=True;User Instance=True");

hamidkh
یک شنبه 05 شهریور 1391, 00:41 صبح
بله بفرمایید

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)

این هم کانکشنم:
SqlConnection cn = new SqlConnection("Data Source=./SQLEXPRESS;AttachDbFilename=H:/Projects/App_Data/ASPNETDB.MDF;Integrated Security=True;User Instance=True");

دوست عزیز این لینک رو ببین. چند تا کار گفته که انجام بدی. مرحله به مرحله شماره بندی کرده. هر کدوم از مرحله ها رو انجام بده و تست کن مشکلت حل میشه
http://blog.sqlauthority.com/2009/05/21/sql-server-fix-error-provider-named-pipes-provider-error-40-could-not-open-a-connection-to-sql-server-microsoft-sql-server-error/

alia.n
جمعه 10 شهریور 1391, 22:39 عصر
دوست عزیز این لینک رو ببین. چند تا کار گفته که انجام بدی. مرحله به مرحله شماره بندی کرده. هر کدوم از مرحله ها رو انجام بده و تست کن مشکلت حل میشه
http://blog.sqlauthority.com/2009/05/21/sql-server-fix-error-provider-named-pipes-provider-error-40-could-not-open-a-connection-to-sql-server-microsoft-sql-server-error/

سلام دوستان همه کارها را انجام دادم باز هم نمیشه حتی ویندوز رو با برنامه ها همگی را پاک کردم و مجدد نصب کردم .
من تعجب میکنم که چرا وقتی اطلاعات دیتابیس را توی گرید ویو با امکاناتی که داره یعنی choos data source کار میکنه اما ادرس که به کانکشن میدم پیام بالا را میده؟

fakhravari
شنبه 11 شهریور 1391, 10:19 صبح
ادغام دیتابیس

میتونید یک راه ساده

اسکریپت یکی رو در یکی اجرا کند

saeed_sho
شنبه 11 شهریور 1391, 12:40 عصر
در ادامه ی راهی که آقای فخروری گفتن در آخر با یه کوئری ساده هم اطلاعاتو از اون دیتابیس بریزید توی این یکی البته اگه دیتابیستون حاوی اطلاعاته

alia.n
شنبه 11 شهریور 1391, 13:20 عصر
سلام دوستان فکر کنم سوال منو اشتباه متوجه شدید من می خوام اطلاعات پایگاه داده خودمو بریزم توی پایگاه داده asp که این کار را انجام دادم و وقتی اطلاعات رو توی گرید ویو نشون میدم با استفاده از دیتاسورس این کار به درستی انجام میگیره حالا میخوام به صورت دستی ارتباط برقرار کنم و کوئری بنویسم وقتی توی کانکشن استرینگ آدرس دیتابیس را میزارم و اجرا میکنم پیام 40 (در صفحه قبل گذاشتم) را به من نشون میده حالا راهنمایی می خوام برای این!!!!!

saeed_sho
شنبه 11 شهریور 1391, 17:58 عصر
اگه بخوای از یه درایوی بجز درایو سی دیتابیس رو attach کنی ارور میده
اگه برنامت در درایوی به جز درایو سی باشه اون موقع باید به جای attach از Initial Catalog استفاده کنی این موضوعو در نظر گرفتی

alia.n
یک شنبه 12 شهریور 1391, 20:52 عصر
اگه بخوای از یه درایوی بجز درایو سی دیتابیس رو attach کنی ارور میده
اگه برنامت در درایوی به جز درایو سی باشه اون موقع باید به جای attach از Initial Catalog استفاده کنی این موضوعو در نظر گرفتی

سلام دوستم در نظر نگرفته بودم اما الان که انجام دادم این پیام رو میده
Cannot open database "ASPNETDB" requested by the login. The login failed.
Login failed for user 'Baran-PC\Baran'.

کانکشن استرینگم اینه

SqlConnection con = new SqlConnection("Data Source=.;Initial Catalog=ASPNETDB;Integrated Security=True");

alia.n
دوشنبه 13 شهریور 1391, 23:54 عصر
:گریه:سلام دوستان من بعد از ادغام دیتابیس ها نمی تونم به صورت دستی کوئری بنویسم یعنی وقتی می نویسم به کانکشن استرینگم گیر میده چکار کنم ایا راهی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تذکر:
دوستان من به صورت دستی نمی تونم بنویسم اما با خود datasource گرید ویو به راحتی این کار انجام میشه و بدون هیچ مشکلی!!

alia.n
سه شنبه 14 شهریور 1391, 12:42 عصر
سلام دوستان من الان حدود 10 روزه گرفتار این مشکلم کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟

hamidkh
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 11:30 صبح
دوست عزیز پروژه ات رو بذار ببینیم چه مشکلی که اینقدر بزرگ و حل نشدنی

alia.n
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 14:35 عصر
دوست عزیز پروژه ات رو بذار ببینیم چه مشکلی که اینقدر بزرگ و حل نشدنی
بفرمایید میخوام با کلیک روی گزینه مشخصات در منو اطلاعات جدول a که در پایگاه داده asp قرارش دادم رو نشون بده
نام کاربری :a
کلمه عبور:111111