PDA

View Full Version : سوال: استفاده از چك باكس يا اپشن بوتون

mehdigholami
شنبه 04 شهریور 1391, 12:57 عصر
با سلام خدمت دوستان عزيز
سوالي داشتم
چطور ميشه در يك فرم؛ يك چك باكس يا يك آپشن بوتون رو به يك تكست باكس مرتبط كرد؛ به طوري كه زماني كه تيك چك باكس را مي گذاريم تكست باكس فعال بشه و بشه توش اطلاعات وارد كرد و در صورتي كه تيك چك باكس رو برداريم تكست باكس غير فعال بشه و نتونيم توش اطلاعات وارد كنيم؟

hf.farhadi
شنبه 04 شهریور 1391, 18:27 عصر
با سلام
نمونه پیوست خدمت شما
موفق باشید

mehdigholami
یک شنبه 05 شهریور 1391, 06:02 صبح
با سلام
نمونه پیوست خدمت شما
موفق باشید
از لطف شما سپاسگذارم

kajhal
دوشنبه 06 شهریور 1391, 13:21 عصر
با عرض سلام
من در vb اکسس انجام دادم و عمل نکرد
شما چطور استفاده کردید

hf.farhadi
دوشنبه 06 شهریور 1391, 14:36 عصر
با سلام
میشه توضیح بدین چطوری انجام دادین که عمل نکرد؟

در نمونه پیوست پست 2 عمل میکنه

mehdigholami
سه شنبه 19 دی 1391, 08:47 صبح
با سلام خدمت دوستان گرامی
من در مورد این مسئله دوباره به مشکل خوردم
راه حل این دوستمون در آن مقطع جواب داد
اما در پروژه جدیدم به مشکل دیگری برخورد کردم
در هنگام ورود اطلاعات از طریق فرم وقتی اطلاعات یک شخص را وارد میکنم و میخواهم با کلیک کردن روی چک باکس اطلاعات disable شود کل فرم disable میشود
آیا راهی وجود دارد که وقتی روی چک باکس کلیک میکنیم فقط اطلاعات مربوط به همان چک باکس disable شود؟98030

hf.farhadi
سه شنبه 19 دی 1391, 14:22 عصر
اما در پروژه جدیدم به مشکل دیگری برخورد کردم
در هنگام ورود اطلاعات از طریق فرم وقتی اطلاعات یک شخص را وارد میکنم و میخواهم با کلیک کردن روی چک باکس اطلاعات disable شود کل فرم disable میشود
آیا راهی وجود دارد که وقتی روی چک باکس کلیک میکنیم فقط اطلاعات مربوط به همان چک باکس disable شود؟منظورتون اینه که شما میخواین در هنگام عقب و جلو بردن رکوردها ، فیلدی رو که قبلاً تیک خورده به صورت غیرفعال بشه و همچنین هر فیلدی رو که تیک میزنین همون لحظه غیر فعال بشه . اگه منظورتون همینه ،نمونه اصلاح شد

mehdigholami
سه شنبه 19 دی 1391, 15:13 عصر
منظورتون اینه که شما میخواین در هنگام عقب و جلو بردن رکوردها ، فیلدی رو که قبلاً تیک خورده به صورت غیرفعال بشه و همچنین هر فیلدی رو که تیک میزنین همون لحظه غیر فعال بشه . اگه منظورتون همینه ،نمونه اصلاح شد
سپاس دوست عزیز