PDA

View Full Version : the program can't start because smagentapi.dll is missing from your computer

مهدی هادیان2
شنبه 04 شهریور 1391, 13:39 عصر
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
برنامه نصب روی سیستم مشتری موقع باز کردن گزارشات خطای زیر رو میده:
the program can't start because smagentapi.dll is missing from your computer
بعد از اینکه Ok میکنه به اجرا ادامه میده.
با سپاس

Farshid007
شنبه 04 شهریور 1391, 13:50 عصر
از تو سولوشن اکسپلورر رو اون رفرنسی که ادد کردی کلیک راست کن و پروپرتیس بزن بعد LocalCopy رو ترو کن درست میشه!

Sepehr_B
شنبه 04 شهریور 1391, 14:18 عصر
سلام ، شما میتوند SmAgentApi.dll file repair tool رو از این آدرس (http://www.pcmaxutilities.com/wikidllfiles/smagentapi-dll-error-fix-guide.html) دانلود کنید و به فایل برنامتون ضمیمه کنید تا خود کاربر بصورت دستی این مشکل رو رفع کنه.
همونطور که تو اون صفحه نوشته علت نمایش این پیغام میتون :

فایل SmAgentAPI.dll به اشتباه پاک شده یا آسیب دیده.
تنظیمات رجیستری مربوط به این فایل از بین رفته اند.
ویندوز و یا درایور ها به روز نیستند.
نصب یا پاک کردن نامناسب برنامه.
تهاجم ویروسی یا فایل های جاسوسی مخرب.

فکر کنم مهمترین دلیل نمایش این پیغام رو سیستم های ایران مورد سوم باشه . امیدوارم این برنامه بتونه کمکتون کنه ، با آرزوی موفقیت

مهدی هادیان2
شنبه 04 شهریور 1391, 16:06 عصر
سلام ، شما میتوند SmAgentApi.dll file repair tool رو از این آدرس (http://www.pcmaxutilities.com/wikidllfiles/smagentapi-dll-error-fix-guide.html) دانلود کنید و به فایل برنامتون ضمیمه کنید تا خود کاربر بصورت دستی این مشکل رو رفع کنه.

فکر کنم مهمترین دلیل نمایش این پیغام رو سیستم های ایران مورد سوم باشه . امیدوارم این برنامه بتونه کمکتون کنه ، با آرزوی موفقیت
با سلام
بینهایت از پاسختون ممنون
این فایل dllی که گفته برا ی چیه؟ جالب اینجاست که تو سیستم خودم هم این فایل نیست

Sepehr_B
شنبه 04 شهریور 1391, 22:41 عصر
منم گشتم رو سیستمم نبود :قهقهه: ، من چندتا مقاله خوندم تنها چیزی که متوجه شدم اینه که این dll فایلهای مورد نیاز برای اجرای بعضی برنامه ها رو تحت سیستم عامل ویندوز اجرا میکنه.

مهدی هادیان2
دوشنبه 06 شهریور 1391, 09:04 صبح
منم گشتم رو سیستمم نبود :قهقهه: ، من چندتا مقاله خوندم تنها چیزی که متوجه شدم اینه که این dll فایلهای مورد نیاز برای اجرای بعضی برنامه ها رو تحت سیستم عامل ویندوز اجرا میکنه.
میشه این فایل رو دانلود کرد چون من هر چی جستجو کردم تنها نرم افزارهایی رو به من معرفی میکنه که فایل ها رو درست کنه و ...
متاسفانه از این راه درست نمیشه
با سپاس

مهدی هادیان2
چهارشنبه 08 شهریور 1391, 12:40 عصر
به نام خدا
با سلام
دوستان به جز استفاده از نرم افزار راهی برای کپی فایل dll مورد نظر وجود داره؟
با تشکر

Farshid007
چهارشنبه 08 شهریور 1391, 13:48 عصر
به نام خدا
با سلام
دوستان به جز استفاده از نرم افزار راهی برای کپی فایل dll مورد نظر وجود داره؟
با تشکر
داداش مهدی!
افغانی لقد نمی کنم که؟؟؟:متعجب:
از تو سولوشن اکسپلورر رو اون رفرنسی که ادد کردی کلیک راست کن و پروپرتیس بزن بعد LocalCopy رو ترو کن درست میشه!

مهدی هادیان2
چهارشنبه 08 شهریور 1391, 14:13 عصر
داداش مهدی!
افغانی لقد نمی کنم که؟؟؟:متعجب:
با سلام
رفرنس خاصی نداره. تازه بهتون گفتم تو سیستم خودم هم فایل dllش نیست.
با سپاس

مهدی هادیان2
دوشنبه 13 شهریور 1391, 08:51 صبح

با سلام
متاسفانه مفید واقع نشد
با سپاس فراوان

Sepehr_B
دوشنبه 13 شهریور 1391, 21:39 عصر
نمیدونم این چه نوع فایلی هست تو اینترنت کلی گشتم تا بتونم از کاربردش سر در بیارم یا حتی دانلودش کنم ، ولی اکثرا سایت ها رو آنتی ویروسم بلاک کرد ، شما یکم از برنامت بگو کاربردش چیه ؟ شاید به صورت ناخودآگاه از اطلاعات این dll استفاده شده

مهدی هادیان2
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 12:56 عصر
بسم الله الرحمن الرحیم

نمیدونم این چه نوع فایلی هست تو اینترنت کلی گشتم تا بتونم از کاربردش سر در بیارم یا حتی دانلودش کنم ، ولی اکثرا سایت ها رو آنتی ویروسم بلاک کرد ، شما یکم از برنامت بگو کاربردش چیه ؟ شاید به صورت ناخودآگاه از اطلاعات این dll استفاده شده
با سلام
ممنون از اینکه توجه کردید.
فکر نکنم ربطی به کاربردش داشته باشه.
وموقع اجرای گزارشات و وقتی بانک پره در سیستم مشتری این خطا رو میده؛ در سیستم خودم این خطا رو نمیده
وقتی هم بانک خالیه این خطا رو روی سیستم مشتری هم نمیده
با سپاس