PDA

View Full Version : دانلود و کمک در ایجاد یک سری تغییرات در کد لاگین Login

hamidhassas
یک شنبه 05 شهریور 1391, 18:17 عصر
96260من یک سورس لاگین به زبان php تو اینترنت پیدا کردم و دیدم چیز خوبی هست و ممکنه مشکلات و خواسته های خیلی هارو مثل من برطرف کنه و دیگه درد سر و مشکلات در کد های عضویت و لاگین و امنیت در اون حل شده

مشخصات اصلی کد:

فرم عضویت
فرم لاگین
نمایش نام کاربر پس از لاگین
خروج از حساب کاربری پس از زمان مشخص به صورت اتوماتیک برای افزایش امنیت
فرم ارسال ایمیل برای تائید حساب و فعال سازی حساب
فرم تغییر کلمه عبور
فرم آیا کلمه عبور خود را فراموش کرده اید و ارسال کلمه عبور به ایمیل کاربر
و ...

امکانات جدید اضافه شده:
1- فارسی شده
2-دارای کد امنیتی جهت ورود کاربر به هنگام ورد
3-ارسال ایمیل به مدیر سایت جهت اطلاع سازی از ورود افراد به سایت پس از لاگین کاربر
4- ارسال ایمیل به مدیر سایت جهت اطلاع از تعداد دفعاتی که کاربران اقدام به لاگین موفق و یا ناموفق نموده اند

کمک در ارتقاع کد:

اما میخواستم اگه بشه با کمک دوستان و اساتید گرامی این کد را ارتقاع بدیم و یک سری تغیرات در داخل اون ایجاد کنیم تا یک سورس کد جامع و خوب رو در اختیار همه قرار بدیم

اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم

1- ترجمه این سورس به فارسی ( کار بسیار راحت که تمامی افراد مبتدی هم میتونن ) ( انجام شده )

2- در هنگام عضویت یک فیلد اضافه بشه تا کاربر آدرس فایل عکس آپلود شده خود رو در اونجا وارد کنه و یا بتونه همون جا عکس خودش رو آپلود کنه و یا بعد از عضویت در هنگام تغییر مشخصات این کار رو بکنه ( فکر کنم سومی بهتر باشه )

3- هنگام ورود کاربر فقط اسم اون به نمایش در میاد کاری کنیم که عکس کاربر هم در هنگام ورود به نمایش در بیاد.

4- هنگام عضویت کاربر مشخصات دیگه ای مثل آدرس ، شماره تلفن ، کد پستی ، کد ملی ، مشخصات شناسنامه ای و غیره رو هم بشه ثبت کرد ( هر چیزی که دوستان میدونن زیاد مورد استفاده قرار میگیره ) ( در حال انجام شدن )

5 - هنگام تغییر کلمه عبور و یا جدا از اون کاربر بتونه مشخصات دیگه خودش رو هم تغییر بده مثل آدرس ، شماره تلفن ، کد پستی ، کد ملی ، مشخصات شناسنامه ای و غیره. ( فکر کنم بهتر از هم جدا باشن) ( در دست بررسی جهت انجام شدن )

6- اگه بشه هنگام لاگین کاربر یک فیلد اضافه بشه تا کاربر اطلاعات داخل فایل تصویری که داره میبینه که شامل عدد است رو وارد کنه. ( البته اگه دوستان صلاح میدونا و براشون مهمه) ( انجام شده )

7- قسمتی رو به کد ها اضافه بشه تا نوع کاربری که وارد شده رو هم به نمایش بزاره مثلا همانند زیر:
-------کاربر: حمید
-------نوع کاربر: مدیر
------- عکس کاربر: نمایش عکس

8- اضافه نمودن یک فرم برای درج نوع کاربر که همان تعریف کردن مدیر ، فروشنده ، تدارکات و ... است.

دانلود سورس برنامه:
http://www.html-form-guide.com/files/php-form/RegistrationForm.zip

اطلاعات دیتابیس:

Create Table
id_user INT NOT NULL AUTO_INCREMENT
name VARCHAR( 128 ) NOT NULL
email VARCHAR( 64 ) NOT NULL
phone_number VARCHAR( 16 ) NOT NULL
username VARCHAR( 16 ) NOT NULL
password VARCHAR( 32 ) NOT NULL
confirmcode VARCHAR(32)
PRIMARY KEY ( id_user )

فایل دیتابیس:
92381

سایت تولید کننده:
http://www.html-form-guide.com/php-form/php-registration-form.html

کل پروژه به به زبان فارسی همراه با دیتابیس و آخرین تغییرات (ترجمه شده توسط aliforever و افزودن امکانات توسط HamidHassas)

آخرین بروز رسانی 18/09/1391

96260

پسورد فایل: www.hassas-computer.com (http://www.hassas-computer.com)

برای راحتی عزیزان جدیدترین ایده ها و تغییرات در سورس برنامه را در همینجا قرار می دهیم.

hamidhassas
سه شنبه 07 شهریور 1391, 09:16 صبح
واقعا کسی حاضر به همکاری نیست؟

aliforever
سه شنبه 07 شهریور 1391, 19:43 عصر
91982
سلام .
فارسی سازی شد !
تا اونجایی که دیدم فارسیش کردم .
باز اگه جایی بود که ندیدم بهم بگو

aliforever
سه شنبه 07 شهریور 1391, 19:55 عصر
اطلاعات دیتابیس اشتباهه !
چک کن اطلاعات رو بده تا امکانات اضافه کنم !!!

hamidhassas
سه شنبه 07 شهریور 1391, 23:59 عصر
اطلاعات دیتابیس اشتباهه !
چک کن اطلاعات رو بده تا امکانات اضافه کنم !!!

Address site dar bala hast aziz

http://www.html-form-guide.com/php-form/php-registration-form.html

hamidhassas
جمعه 10 شهریور 1391, 00:56 صبح
Databasse

function CreateTable()
{
$qry = "Create Table $this->tablename (".
"id_user INT NOT NULL AUTO_INCREMENT ,".
"name VARCHAR( 128 ) NOT NULL ,".
"email VARCHAR( 64 ) NOT NULL ,".
"phone_number VARCHAR( 16 ) NOT NULL ,".
"username VARCHAR( 16 ) NOT NULL ,".
"password VARCHAR( 32 ) NOT NULL ,".
"confirmcode VARCHAR(32) ,".
"PRIMARY KEY ( id_user )".
")";
if(!mysql_query($qry,$this->connection))
{
$this->HandleDBError("Error creating the table \nquery was\n $qry");
return false;
}
return true;
}

hamidhassas
جمعه 10 شهریور 1391, 11:13 صبح
91982
سلام .
فارسی سازی شد !
تا اونجایی که دیدم فارسیش کردم .
باز اگه جایی بود که ندیدم بهم بگو

خیلی ببخشید فکر کنم فایل رو اشتباهی آپلود کردید این نسخه انگلیسی هست.

aliforever
شنبه 11 شهریور 1391, 21:20 عصر
92180
بفرما !!!

hamidhassas
شنبه 11 شهریور 1391, 23:46 عصر
برنامه توسط دوستمون aliforever کاملا فارسی شده

حالا اگر کسی میتونه کاری کنه که وقتی کاربر وارد حسابش میشه همراه با اسمش عکسش هم به نمایش در بیاد

hamidhassas
یک شنبه 12 شهریور 1391, 22:25 عصر
کسی نمیتومه کمک کنه؟

hamid_computer3
سه شنبه 14 شهریور 1391, 19:32 عصر
با سلام
آقا من دنبال همیچین کدی بودم اگه میشه کاری کنید که وقتی کاربر وارد میشه علاوه بر اسمش عکسش هم به نمایش در بیاد و اگر هم شد قسمتی به اون اضافه کنید که مشخص بشه کاربر مدیر است و یا فروشنده و یا تعمییر کار و یا غیره

ممنون از زحمات شما.

aliforever
سه شنبه 14 شهریور 1391, 22:41 عصر
متاسفانه کدی که ایشون دادن واسه ساخت تیبل اشتباه بود و بانک اطلاعاتی من ارور داد .
اگه وقت داشتم می نشستم خودم تیبل میساختم ولی متاسفانه نمیشه .
من با xampp کار می کنم . اگه کدی رو پیدا کردید واسه ایمپورت دیتابیس که کار بده بزارید در اولین فرصت روش کار می کنم .

hamid_computer3
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 08:49 صبح
متاسفانه کدی که ایشون دادن واسه ساخت تیبل اشتباه بود و بانک اطلاعاتی من ارور داد .
اگه وقت داشتم می نشستم خودم تیبل میساختم ولی متاسفانه نمیشه .
من با xampp کار می کنم . اگه کدی رو پیدا کردید واسه ایمپورت دیتابیس که کار بده بزارید در اولین فرصت روش کار می کنم .

من طبق کدی که برای ساخت دیتابیس گذاشته بود عمل کردم درست بود و کد ها هم کار می کنند

از دیتابیس خودم بکاپ گرفتم براتوم قرار دادم می تونید دانلود کنید.

92378

این هم کل پروژه که توسط دوستمون aliforever فارسی شده همراه با فایل دیتابیس

92379

hamidhassas
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 09:05 صبح
با سلام
اگر هم شد قسمتی به اون اضافه کنید که مشخص بشه کاربر مدیر است و یا فروشنده و یا تعمییر کار و یا غیره

ممنون از زحمات شما.

آقا ممنون از اینکه دیتابیس رو قرار دادید.

فقط یک نکته رو بگم در خود اون فایل دیتابیس یک فیلد به اسم phone_number وجود داره که در هیچ جا از اون هیچ استفاده ای نشده.

آقا فکر خوبی هست اگر امکان داره یک قسمت هم به اون اضافه بشه تا مشخص کنه که کسی که وارد شده کاربر است یا مدیر و یا فروشنده و یا ...

فکر کنم باید دو تا فرم برای عضویت قرار بدیم یعنی یکی ویژه مدیر یکی هم ویژه سایر اعضا
و یک فرم جدید هم به مجموعه اضافه بشه تا بشه نوع حساب ها را در اون تعریف کرد یعنی همون نوع کاربر که یا مدیر و یا فروشنده و یا ... است.

از اساتید ممنون میشم کمک کنن

mohammadrasoul
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 09:27 صبح
من کل پروژه رو دانلود کردم و دارم استفاده می کنم آیا ممکن هست کاری کنیم که پس از یک تایم مشخص کاربر از حسابش بیرون بره یعنی مثل وقتی که وارد حساب بانک ملت میشیم که در اون یک کنتور داره که اگر کاربر عملی انجام نده پس از 10 دقیقه کاربر به صحفه خروج هدایت میشه.

aliforever
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 12:27 عصر
من طبق کدی که برای ساخت دیتابیس گذاشته بود عمل کردم درست بود و کد ها هم کار می کنند

از دیتابیس خودم بکاپ گرفتم براتوم قرار دادم می تونید دانلود کنید.

92378

این هم کل پروژه که توسط دوستمون aliforever فارسی شده همراه با فایل دیتابیس

92379

ممنون !
کار کرد .
الان دارم روی کد آپلود عکس کار می کنم .
کار این کد :
- عکس کاربر رو آپلود می کنه و وارد بانک اطلاعاتی می کنه .
- سپس ، عکس رو از بانک اطلاعاتی گرفته و در صفحه کاربر نشون میده .

من خودم هم مثل شما زیاد بلد نیستم ولی این پروژه خیلی باحاله باعث میشه php رو کم کم یاد بگیریم .

mohammadrasoul
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 23:06 عصر
آقا درسته کد بسیار جالبیه حرف نداره اگر تمامی قسمتهایی که در پست اول دوستمون hamidhassas گفتن داخلش اضافه بشه حرف نداره خودش به تنهایی یک پروژه تمامه

:تشویق::خجالت::چشمک::لبخندسا ه::قلب:

hamid_computer3
یک شنبه 19 شهریور 1391, 23:19 عصر
بابا کسی نیست کمک کنه؟

yaser_forghani
دوشنبه 20 شهریور 1391, 04:18 صبح
با سپاس کد رو دانلود کردم ام با eror مواجه شدم
البته رو localhost امتحان کردم
Failed sending registration confirmation email

hamidhassas
سه شنبه 21 شهریور 1391, 10:02 صبح
با سپاس کد رو دانلود کردم ام با eror مواجه شدم
البته رو localhost امتحان کردم
Failed sending registration confirmation email

نکته:
erorr کاملا درسته به دلیل زیر
1-چون شما بر روی سیستم خود اقدام به فعال نمودن کد نمودید به دلیل عدم اتصال به اینترنت و یا به دلیل بسه بودن پرت 25 توسط سرویس دهنده اینترنت ایمیل فعال سازی حساب کاربری به ایمیل شما ارسال نمی شود

راه حل:
برای حل این مشکل دوباره اقدام به ثبت یک کاربر جدید کنید.
پس از نمایش خطا وارد دیتابیس شود و در آنجا رکوردی که توسط شما ایجاد شده است را پیدا نمایید و سپس در آنجا در قسمت فیلد confirmcode که یک سری اعداد با حروف وارد شده است را ویرایش نموده و کل آن را پاک کنید و به جای آن اعداد و حروف مقدار y را در آن وارد کنید و سپس زخیره نماید حالا حساب کاربری شما با نام و کلمه عبور دلخواهتان فعال شده است.

نکته اعداد و حروف فیلد password را به هیچ عنوان تغییر ندهد.

hamid_computer3
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 14:58 عصر
بابا این همه مهندس برنامه نویس یکی نیست کمک کنه؟

hamidhassas
سه شنبه 28 شهریور 1391, 16:12 عصر
یکی نیست کمک کنه؟

hamid_computer3
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 08:51 صبح
آقا اگه کسی نیست که کمک کنه بگید تا انتظار نکشیم؟

mohammadrasoul
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 01:41 صبح
کسی نیست جواب بده؟

mohammadrasoul
چهارشنبه 05 مهر 1391, 08:01 صبح
این دیگه چطور تالاریه که تو هیچ پستی کسی نسیت کمک کنه

hamidhassas
شنبه 08 مهر 1391, 08:00 صبح
چی میخواستیم چی شد؟

hamidhassas
جمعه 17 آذر 1391, 15:19 عصر
واقعا کسی نبود کمک کنه

vahid.1
جمعه 17 آذر 1391, 22:09 عصر
دوستان یک خورده صبر داشته باشین. شاید مهندسای ما دارن رویه این پروژه کار میکنن تمام موارد بهش اضافه بشه.

hamidhassas
شنبه 18 آذر 1391, 08:13 صبح
آقا هنگام ورود قسمت کد امنیتی به اون اضافه شد. تا چند ساعت دیگه برای دانلود قرار میگیره.

hamidhassas
شنبه 18 آذر 1391, 13:59 عصر
کل پروژه به به زبان فارسی همراه با دیتابیس و آخرین تغییرات (ترجمه شده توسط aliforeverو افزودن امکانات توسط HamidHassas)

امکانات جدید اضافه شده:
1- فارسی شده
3-ارسال ایمیل به مدیر سایت جهت اطلاع سازی از ورود افراد به سایت پس از لاگین کاربر
4- ارسال ایمیل به مدیر سایت جهت اطلاع از تعداد دفعاتی که کاربران اقدام به لاگین موفق و یا ناموفق نموده اند

96260

پسورد فایل: www.hassas-computer.com (http://www.hassas-computer.com/)

hamidhassas
شنبه 18 آذر 1391, 14:41 عصر
کل پروژه به به زبان فارسی همراه با دیتابیس و آخرین تغییرات (ترجمه شده توسط aliforeverو افزودن امکانات توسط HamidHassas)

امکانات جدید اضافه شده:
1- فارسی شده

96260

پسورد فایل: www.hassas-computer.com (http://www.hassas-computer.com/)

تا اینجاش که انجام شد خواهشا مهندسای عزیز کمک کنید تا بقیه قسمت ها هم تکمیل بشه؟

اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم

1- ترجمه این سورس به فارسی ( کار بسیار راحت که تمامی افراد مبتدی هم میتونن ) ( انجام شده )

2- در هنگام عضویت یک فیلد اضافه بشه تا کاربر آدرس فایل عکس آپلود شده خود رو در اونجا وارد کنه و یا بتونه همون جا عکس خودش رو آپلود کنه و یا بعد از عضویت در هنگام تغییر مشخصات این کار رو بکنه ( فکر کنم سومی بهتر باشه )

3- هنگام ورود کاربر فقط اسم اون به نمایش در میاد کاری کنیم که عکس کاربر هم در هنگام ورود به نمایش در بیاد.

4- هنگام عضویت کاربر مشخصات دیگه ای مثل آدرس ، شماره تلفن ، کد پستی ، کد ملی ، مشخصات شناسنامه ای و غیره رو هم بشه ثبت کرد ( هر چیزی که دوستان میدونن زیاد مورد استفاده قرار میگیره ) ( در حال انجام شدن )

5 - هنگام تغییر کلمه عبور و یا جدا از اون کاربر بتونه مشخصات دیگه خودش رو هم تغییر بده مثل آدرس ، شماره تلفن ، کد پستی ، کد ملی ، مشخصات شناسنامه ای و غیره. ( فکر کنم بهتر از هم جدا باشن) ( در دست بررسی جهت انجام شدن )

6- اگه بشه هنگام لاگین کاربر یک فیلد اضافه بشه تا کاربر اطلاعات داخل فایل تصویری که داره میبینه که شامل عدد است رو وارد کنه. ( البته اگه دوستان صلاح میدونا و براشون مهمه) ( انجام شده )

7- قسمتی رو به کد ها اضافه بشه تا نوع کاربری که وارد شده رو هم به نمایش بزاره مثلا همانند زیر:
-------کاربر: حمید
-------نوع کاربر: مدیر
------- عکس کاربر: نمایش عکس

8- اضافه نمودن یک فرم برای درج نوع کاربر که همان تعریف کردن مدیر ، فروشنده ، تدارکات و ... است.