PDA

View Full Version : ایجاد یک فرم جدید

shahabha
یک شنبه 05 شهریور 1391, 18:48 عصر
سلام به دوستان
من اولین باره که وارد این سایت شدمو میخوام کمک بگیرم ازتون.یه سرچی هم کردم اما چیزی که تو ذهنمه نتونستم پیدا کنمو جواب بگیرم،گفتم جدا بپرسم که اگه امکانش هست بهم کمک کنین.
راستش یه asp کار مبتدیم،ولی واقعا دوسش دارم.تو یه قسمت گیر کردم،میخواستم بدونم چجوری میشه یه مجموعه ای از چندچیزو باهم new کرد.اینطوری بگم.یه برنامه تصور کنید که کاربر میخواد یه چند ضلعی بکشه.من نمیدونم چندتاضلع داره.max و min تعدادشم نمیدونم، اول دوتا label و دوتا textbox دارم،کاربر طول و عرض راس اولو به برنامه میده،بعد میخواد یه راس دیگه اضافه کنه،یه کلید این کارو باید انجام بده،ینی این چهار تارو یخورده پایینتر بسازه تا کاربر بتونه اونارو پر کنه،بعد راس بعدی،راس بعدی .... میدونم میشه همون textbox هارو خالی کردو از همونا راس دومو گرفت،اما میخوام ببینم اونجوری اگه بخوام چطوری میتونم بنویسم؟ینی کلید ثابت من چه کدی باید داشته باشه که بتونه هر تعداد از این مجموعه رو بسازه؟
یا اصلا اینطوری بگم بهتره.همین سایت الان چجوریه که یکی میاد یه حرفی میزنه،متن حرفش،با نام کاربری کنارش،با اون تعداد پستا و همه ی اینا دوباره براش ساخته میشه؟و تعدادشم از قبل تعیین شده نیست؟
اگه هنوز نیاز به توضیحه بگین که باز توضیح بدم.ممنون پیشاپیش