PDA

View Full Version : سوال در مورد پیشرفت در Asp.Net و تکنولوژی های بروز

samaram
دوشنبه 06 شهریور 1391, 10:02 صبح
عرض کنم که من بی نهااااااااایت! به برنامه نویسی و بیشتر طراحی سایت علاقه مندم. رشته ی تحصیلیمم نرم افزار بوده. در این زمینه کم کار هم نبودم. برا یکی دو جا برنامه هم نوشتم

منتها میدونم که تا حرفه ای شدن خیلی راه دارم. این چیزی که هستم به هیچ عنوان راضیم نمی کنه. دنبال ارتقای سطحم خیلی رفتم. کتاب های زیادی دارم. اما نمیدونم چرا هر کتابی رو که شروع میکنم حس میکنم به هم ریختگی های ذهنم خیلی زیاده. در واقع ابهامات ذهنم زیاده. بین تکنولوژی های مختلف درگیرم. نیاز دارم یه نفر برام یه خط مشی برا برنامه نویسی مشخص کنه. ذهنم رو از نظر تیتر آموخته های قبلیم پاک کنم و از نوش روع کنم. مثلا یه نفر بگه این تکنولوژی ها رو یاد بگیر. سراغ این متدها برو. این کتاب ها رو مطالعه کن.

کلا میخوام یه نفر بهم یه نظم ذهنی بده.

کسی می تونه کمکم کنه یا امیدی به بهبودم نیست!؟!

bahareh1368
دوشنبه 06 شهریور 1391, 10:08 صبح
عرض کنم که من بی نهااااااااایت! به برنامه نویسی و بیشتر طراحی سایت علاقه مندم. رشته ی تحصیلیمم نرم افزار بوده. در این زمینه کم کار هم نبودم. برا یکی دو جا برنامه هم نوشتم

منتها میدونم که تا حرفه ای شدن خیلی راه دارم. این چیزی که هستم به هیچ عنوان راضیم نمی کنه. دنبال ارتقای سطحم خیلی رفتم. کتاب های زیادی دارم. اما نمیدونم چرا هر کتابی رو که شروع میکنم حس میکنم به هم ریختگی های ذهنم خیلی زیاده. در واقع ابهامات ذهنم زیاده. بین تکنولوژی های مختلف درگیرم. نیاز دارم یه نفر برام یه خط مشی برا برنامه نویسی مشخص کنه. ذهنم رو از نظر تیتر آموخته های قبلیم پاک کنم و از نوش روع کنم. مثلا یه نفر بگه این تکنولوژی ها رو یاد بگیر. سراغ این متدها برو. این کتاب ها رو مطالعه کن.

کلا میخوام یه نفر بهم یه نظم ذهنی بده.

کسی می تونه کمکم کنه یا امیدی به بهبودم نیست!؟!

سلام دوست من. توصیه میکنم در کلاسهای برنامه نویسی این آموزشگاه شرکت کنی. اگر هم امکان شرکت در این کلاسها را نداری از روی سرفصل های آموزشی آموزشگاه پیش برو. اما خیلی عالیه اگه در این دوره ها شرکت کنی

samaram
دوشنبه 06 شهریور 1391, 10:29 صبح
آخه من در حال حاضر تا 8 ماه دیگه تهران نیستم. وگرنه از خدام بود.

یه سوال دیگه. خیلی ها بهم میگن بجای asp.net برو دنبال wordpress . میگن سریع تر به نتیجه و درآمد میرسی. نظر شما چیه؟

samaram
دوشنبه 06 شهریور 1391, 10:30 صبح
کسی می تونه برا من یه الگوریتم یا دیاگرام از مراحل تسلط به asp ترسیم کنه؟
کلاس های سایت ویدئوی آموزشی یا جزوه ای نداره که من بتونم بخرم؟

M.KH-SH
دوشنبه 06 شهریور 1391, 10:38 صبح
دوست عزیز اگه میخوای حرفه ای شروع کنی اول باید با تگ های html آشنا بشی و بتونی یک سایت رو با html طراحی کنی
بعد میریم سروقت برنامه نویسی در محیط visual studio.net باید یک زبان برنامه نویسی انتخاب کنی که بهش علاقه داشته باشی یکی از 2زبان vb.net , C#‎ رو انتخاب کن و بعد مباحث کدنویسی رو شروع کن با تمام دستورات آشنا باشی بعد event ها رو یاد بگیر و نحوه استفاده از اینها
بعد باید بری سروقت تگ های asp که با اونا آشنا بشی نحوه ساخت شدن یک کنترل در کدهای asp
بعد هم سروقت کدنویسی و بانک داده و برای بهتر شدن کارها هم مراحل برنامه نویسی و کدنویسی java script - ajax - jquery - linq رو شروع کنی و یاد بگیری
در آخر هم سعی کن یک سیستم مدیریتی بسازی مثل یک فروشگاه یا یک وب سایت خبری و یا نه یک وبسایت تبلیغاتی

انشاالله مفید بوده باشه