PDA

View Full Version : کمک برای کد نویسی برای یک Chek Box

foo0z0ool
سه شنبه 07 شهریور 1391, 11:24 صبح
سلام دوستان عزیز و اساتید محترم

من یه فرم دارم که تویه اون یه سری چک باکس دارم
من خوام اگه کسی چک باکس رو تیک زد یه فرم دیگه باز بشه و اونجا بتونه اطلاعات وارد کنه چی کار کنم

از ماکرو استفاده کردم اما ایرادش اینه که وقتی تیک رو هم بر میدارم همون فرم رو باز میکنه
فکر میکنم از دستور If Then باید استفاده کنم اما نمیدونم چطوری ممنون میشم کمک کنید

مورد دوم اینکه وقتی فرم دوم باز میشه همون رکوردی رو بیاره که دارم الان تکمیل میکنیم : مثال کامل

فرم 1 : مشخصات فردی ---ردیف - نام و نام خانوادگی - تلفن تماس - نوشیدنی ها - خوراک سرد - خوراک گرم
10 علی 123 (*) ( ) ( )
فرم 2 : نوشیدنی ها : نوشابه - دوغ - ایستک - آب میوه ( این فرم به فرم مشخصات ارتباط 1 به چند داره و با ثبت اطلاعات مشکلی ندارم )
( ) ( ) ( ) ( )
---------------------------
خوب دقت کنید توی فرم شماره 1 وقتی تیک نوشیدنیها رو میزنم میخوام که فرم نوشیدنیها باز بشه و رکورد شماره 10 که از علی هست نمایش داده بشه تا من بتونم تیک بزنم که علی چه محصولی رو برداشته

چه کدی بنویسم که با تیک خوردن چک باکس مورد نظر فرم نظر باز بشه و رکورد فعلی رو بیاره

ممنون میشم کمکم کنید

foo0z0ool
سه شنبه 07 شهریور 1391, 14:25 عصر
سلام دوستان عزیز و اساتید محترم

من یه فرم دارم که تویه اون یه سری چک باکس دارم
من خوام اگه کسی چک باکس رو تیک زد یه فرم دیگه باز بشه و اونجا بتونه اطلاعات وارد کنه چی کار کنم

از ماکرو استفاده کردم اما ایرادش اینه که وقتی تیک رو هم بر میدارم همون فرم رو باز میکنه
فکر میکنم از دستور If Then باید استفاده کنم اما نمیدونم چطوری ممنون میشم کمک کنید

مورد دوم اینکه وقتی فرم دوم باز میشه همون رکوردی رو بیاره که دارم الان تکمیل میکنیم : مثال کامل

فرم 1 : مشخصات فردی ---ردیف - نام و نام خانوادگی - تلفن تماس - نوشیدنی ها - خوراک سرد - خوراک گرم
10 علی 123 (*) ( ) ( )
فرم 2 : نوشیدنی ها : نوشابه - دوغ - ایستک - آب میوه ( این فرم به فرم مشخصات ارتباط 1 به چند داره و با ثبت اطلاعات مشکلی ندارم )
( ) ( ) ( ) ( )
---------------------------
خوب دقت کنید توی فرم شماره 1 وقتی تیک نوشیدنیها رو میزنم میخوام که فرم نوشیدنیها باز بشه و رکورد شماره 10 که از علی هست نمایش داده بشه تا من بتونم تیک بزنم که علی چه محصولی رو برداشته

چه کدی بنویسم که با تیک خوردن چک باکس مورد نظر فرم نظر باز بشه و رکورد فعلی رو بیاره

ممنون میشم کمکم کنید

خدایی من تو کف این همه جوابم مورد 1 رو من یاد گرفتم
لطف کنید مورد 1 رو بهم کمک کنید اگه بلدید چطوری وقتی فرم جدید باز میشه همون رکوردی رو بیاره که توی فرم شماره 1 دیده میشه

foo0z0ool
چهارشنبه 08 شهریور 1391, 11:54 صبح
واقعا دوستان این فروم برنامه نویس هستند ؟

بعد از 2 روز یه کد ساده رو کسی بلد نیست بگه ؟؟؟؟

واسه ایرانی بودن خودم متاسفم