PDA

View Full Version : راست چین کردن لیست باکس

قوقول بابا
چهارشنبه 08 شهریور 1391, 12:33 عصر
سلام خدمت اساتید محترم

لطفاً راهنمائی نمایید چگونه می شود لیست باکس کنترل اکتیوایکس ضمیمه را راست چین کرد
با تشکر

mazoolagh
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 09:58 صبح
جستجو کنین. چندین بار مطرح و پاسخ هم داده شده

قوقول بابا
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 10:52 صبح
سلام خدمت اساتید محترم

لطفاً راهنمائی نمایید چگونه می شود لیست باکس کنترل اکتیوایکس ضمیمه را راست چین کرد
با تشکر

جستجو کردم درمورد لیست باکس خود اکسس است اما در مورد لیست باکس اکتیوایکس مطالبی را نیافتم لطفاً راهنمایی فرمایید ممنون از زحمات شما

noorionline
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 11:41 صبح
سلام به اساتید گرامی؛ من تو اکسس 2010 با روشی که توی فروم‌ها بود لیست‌باکسم رو راست چین کردم نشد! البته به احترام مطلبی که گذاشتید اون رو تو یه تاپیک که بیشتر به این موضوع میخورد ثبت کردم اینجا (http://barnamenevis.org/showthread.php?199810-%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3)

قوقول بابا
شنبه 11 شهریور 1391, 08:15 صبح
سلام خدمت اساتید محترم

با تشکر
کسی نیست راهنمائی کنه

mazoolagh
شنبه 11 شهریور 1391, 12:04 عصر
جستجو کردم درمورد لیست باکس خود اکسس است اما در مورد لیست باکس اکتیوایکس مطالبی را نیافتم لطفاً راهنمایی فرمایید ممنون از زحمات شما

این کنترل که شما استفاده کردین لیست باکس نیست و listview هست. بغیر از ستون اول مابقی رو میشه راست چین کرد (هم از PROPERTIES و هم با کد) ولی فکر کنم با نمایش کامل فارسی مشکلاتی داشت.

RESMAILY
شنبه 11 شهریور 1391, 17:13 عصر
به نام خدا
با سلام شايد منظورشان از راست چين كردن ، كل كنترل آكتيواكس باشد. شبيه آنكاري كه با treewiev و غيره مي شود. ولي آكتيواكس ترسناكي است! به نظرم مي شود از جايگزين ساده تري استفاده كرد. مثلا يك ساب فرم بگذاريد با طرح ديتا شيت يا هرشكل ديگري كه به سليقه تان جور بيايد. مگر آنكه اين كنترل ويژگي خاصي داشته باشد كه درآنصورت آموزش آن باعث تشكر است.

RESMAILY
یک شنبه 12 شهریور 1391, 08:51 صبح
به نام خدا
با سلام. با ماجول پيوست كل كنترل راست چين مي شود. ولي هدر آن نشد. خودتان قدري وقت بگذاريد شايد بشود. البته اگر منظور همين بوده است. از اين كد براي برخي آكتيواكس ها مي شود استفاده كرد. يكي از دوستان مدعي بود مي شود براي تب كنترل هم از آن استفاده كرد. ولي هنوز راهي ارايه نشده(چون تب كنترل دستگيره hwnd ندارد لاكردار!)

قوقول بابا
یک شنبه 12 شهریور 1391, 10:30 صبح
به نام خدا
با سلام. با ماجول پيوست كل كنترل راست چين مي شود. ولي هدر آن نشد. خودتان قدري وقت بگذاريد شايد بشود. البته اگر منظور همين بوده است. از اين كد براي برخي آكتيواكس ها مي شود استفاده كرد. يكي از دوستان مدعي بود مي شود براي تب كنترل هم از آن استفاده كرد. ولي هنوز راهي ارايه نشده(چون تب كنترل دستگيره hwnd ندارد لاكردار!)

ضمن تشکر از توجه جنابعالی
می توان مقدار ستون یک را صفر در نظرگرفت وبقیه ستونها را راست کرد واستفاده نمود ولی عمده هدف ازاستفاده بخاطر آیکن مربوطه است که درفایل ضمیمه مشاهده میکنید نحوه استفاده بطور ضمنی بیان شده است دوستان عزیز اگر کسی فایل ضمیمه را راست چین ویا اصلاح کرد جهت استفاده آپلود نماید .ضمناً فرمودید اکتیو ایکس ترسناکی است لطفاً منظورتان را از این جمله بیان نمایید

RESMAILY
دوشنبه 13 شهریور 1391, 08:06 صبح
به نام خدا
با سلام. با همان ماجول كه تقديم شد راست چين مي شود. اما مشكل هدر باقيست. احتمالا باكمي دستكاري حل مي شود. آن عبارت هم براي نمك گفتگوست. شايد نام انتخلبي شماهم به همين منظور باشد. اشاره به تحمل غير ضروري پيچيدگي آكتيو اكس مزبور بود. خلاصه برگ سبزي تحفه و غيره.

قوقول بابا
سه شنبه 28 شهریور 1391, 11:57 صبح
به نام خدا
با سلام. با همان ماجول كه تقديم شد راست چين مي شود. اما مشكل هدر باقيست. احتمالا باكمي دستكاري حل مي شود. آن عبارت هم براي نمك گفتگوست. شايد نام انتخلبي شماهم به همين منظور باشد. اشاره به تحمل غير ضروري پيچيدگي آكتيو اكس مزبور بود. خلاصه برگ سبزي تحفه و غيره.

ضمن تشکر از resmaily دوستان کسی هست کمک کند تا هدر لیست ویو مربوطه نیز راست چین گردد . با تشکر فراوان