PDA

View Full Version : سوال: مشکل در پابلیش کردن فرم دارای فایل swf در vs2010(نحوه ایجاد فایل اجرایی از فرم دارای ویدئو در vs )

yasamanbanoo
چهارشنبه 08 شهریور 1391, 19:20 عصر
سلام؛

من یه فرمی در ویژوال استدیو درست کردم که در آن فایل با پسوند SWF رو نمایش میده.

من می خوام این برنامه رو به یه فایل اجرایی تبدیل کنم که توی هر کامپیوتری اجرا بشه.

..
واسه اینکار من از پابلیش خود ویژوال استفاده کردم اما تنظیمات مبتنی بر اینکه فایل swf رو همراه برنامه پابلیش کنه وجود نداره.
(برای مثال می دونیم اگه کامپوننتی مثه dev تو برنامه استفاده شده به کمک تنظیمات پابلیش میشه اونو در ست آپ برنامه گذاشت که در زمان نصب روی هر کامپیوتر دیگه مشکلی به وجود نیاد)
اما من نمی دونم چه طور میشه فایل فلشمو بذارم و البته یه نکته ی دیگه ای هم که وجود داره اینه
که در زمان کد نویسی چه جوری آدرس فایلمو بدم .(با توجه به اینکه قرار روی هر کامپیوتری اجرا شه)

کد من به این صورته:

public partial class VideoPlayer : Form
{
public VideoPlayer()
{

InitializeComponent();
axShockwaveFlash1.Movie = Application.StartupPath + "\\s.swf";
}}

با تشکر

meisam12
چهارشنبه 08 شهریور 1391, 21:57 عصر
سلام
شما می توانید زمانی که پروژه تان که اجرا می شود با برنامه نویسی یک پوشه در مسیر دلخواه هتان ایجاد کنید و فایل فلشت را هم در آن پوشه کپی کن و مشکلت حل می شه.

dbdbdb
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 00:17 صبح
سلام

دوست عزیز فکر کنم اگه از فایل های Resource یا همون resx استفاده کنی و فایلاتو داخل اون بزاری مشکلت حل بشه.

yasamanbanoo
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 21:03 عصر
سلام

دوست عزیز فکر کنم اگه از فایل های Resource یا همون resx استفاده کنی و فایلاتو داخل اون بزاری مشکلت حل بشه.

اگه منظورتون اینه که مثلا مثه عکس ها و آیکون ها که در داخل برنامه تو پوشه resource ، ایمپورت می کنیم باشه که من اینکارو انجام دادم اما با اینکه بعد از پابلیش در پوشه application files قرار گرفت اما باز هم اجرا نشد.

yasamanbanoo
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 21:05 عصر
سلام
شما می توانید زمانی که پروژه تان که اجرا می شود با برنامه نویسی یک پوشه در مسیر دلخواه هتان ایجاد کنید و فایل فلشت را هم در آن پوشه کپی کن و مشکلت حل می شه.

نمی دونم درست حرفتون رو متوجه شدم یا نه
اما من فایل فلشمو تو پوشه دیباگ قرار دادم که فایل اجرایی برنامه هم اونجاست و البته مشکلی هم در اجرای برنامه نیست
اما وقتی پابلیش می کنم و برنامه رو نصب می کنم ، اجرانمیشه.

yasamanbanoo
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 21:12 عصر
بالاخره اشکال کارمو فهمیدم

فایلم در تنظیمات پابلیش همراه بقیه فایلهای مورد نیاز درست ضمیمه نمی شد و این به این خاطر بود که Build Action فایل مورد نظرم none بود و باید content ست می شد.
که درنتیجه در لیست فایل های مورد نیاز برای پابلیش قرار گرفت و درست پابلیش و اجرا شد .