PDA

View Full Version : استفاده از دستورات جاوا اسکریپت در asp .net

mostafa_tak2000
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 14:33 عصر
سلام دوستان . من یک فایل جاوااسکریپت دارم که داخل آن فانکشن های مختلفی هستند و هرکدام قرار است یک پیغام و یا دکمه هایی را نمایش دهد حال میخواهم که در دستورات vb وقتی شرطهایی برقرار شد یکی از آن پیغامها در صفحه نمایش داده شود در واقع میخواهم فایل جاوااسکریپت را در محیط vb فراخوانی کنم . خیلی برام مهم است لطف می کنید که جواب بدید و کمی هم بیشتر راهنماییم کنید
البته در جایی خواندم که چنین نوشته بود
استفاده از دستورات جاوا اسکریپت در asp .net (http://csharping.blogfa.com/post/9)

برای فراخوانی یک تابع جاوااسکریپت javascript در یک پروژه web application یا website از دستور زیر استفاده می‌کنیم:
ClientScript.RegisterStartupScript(this.GetType(), "نام اختیاری", "show_popup()", true);
در اینجا show_popup() نام تابع جاوااسکریپت ماست که در یک فایل .js در پروژه اضافه شده است.

راستش اصلا سر درنیاوردم که دستور چی میگه البته عبارات داخل پرانتز را هم سیستم قبول نمی کرد.

باسپاس

irantopweb
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 14:40 عصر
فانکشن های جاوا اسکریپت رو به صفحه اضافه کن و بعدش یه کنترل لیترال بنداز پایین صفحه و بعد تو کد هر موقع لازم داشتی قطعه کد جاوا اسکریپت رو که تابع رو صدا می زنه رو توش بنویس.

mostafa_tak2000
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 14:45 عصر
دوست عزیز امکان داره با یه مثال بهم بیتشر توضیح بدی ؟ بسیار ممنون

irantopweb
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 14:52 عصر
myLiteral.Text ="<script> alert('my alert'); </script>"

mostafa_tak2000
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 17:44 عصر
دوست عزیز کنترل لیترال را پیدا نمیکنم ؟ در ضمن وقتی دارم فانکشن های داخل فایل جاوا را در پایین صفحه کدهام می نویسم چه نیازی هست که فایل جاوا را تهیه کنم ؟ با تشکر