PDA

View Full Version : سوال: چگونگی اتصال کارت خوان با پورت Usb به C#

aram-vb
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 13:55 عصر
سلام می خواستم بدونم یه کارت خوان که دارای پورت usb هستو چطوری می تونم با C# ارتباط بدم به طوری که مبلغ خرید مشتری توی یه text Box بیاد .

ali_habibi1384
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 16:13 عصر
منظورت كارت Rfidهست؟سوالتو دقيق بگو چطور كارتي؟

Farshid007
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 17:36 عصر
تا اونجایی که من شنیدم
در دستگاه های بارکد خوان احتیاجی نیست که شما کاری کنی
اون ها مانند یک صفحه کیبورد اطلاعات رو به سیستم می فرستند
کافیه فوکوس رو به تکست باکس بدید

aram-vb
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 18:41 عصر
با عذر خواهی منظورم دستگاه pos یا همون کارت خوان بانک هست .

aram-vb
شنبه 11 شهریور 1391, 08:26 صبح
دوستان کسی اطلاعاتی در این باره نداره ؟؟؟؟

AmirGhasemi
شنبه 11 شهریور 1391, 09:50 صبح
سلام بر دوستان عزيز
آقايان و خانم ها! بنده با دستگاه Pos برنامه نوشتم! كار سختي نيست اما نكته اي كه هيچ كدام از دوستان دقت نكردند اينه كه::
شما وقتي كارت خواني را از يك بانك مي گيريد يك فايل dll هم به شما مي دهد كه در راهنماي آن فايل dll متدهايي براي گرفتن و فرستادن اطلاعات دارد!! من خودم از Pos‌بانك صادرات كه توسط شركت كارت هاي اعتباري كيش پشتيباني مي شود استفاده كردم آنها يك dll به من رايگان دادند كه تمام كارهامو با آن dll مي كردم!! خيلي تحقيق كردم كه كاري بكنم كه به آن dll نيازي نداشته باشم منتها فهميدم كه تمام اطلاعات داخل Pos‌انكريپت مي شود و بدون dll هيچ ارتباطي با سرور اونها برقرار نمي شه!!
بنابراين شما اول بايد با شركت پشتيبان بانك خودتون تماس بگيريد و dll را تهيه كنيد

satatact
پنج شنبه 28 دی 1391, 09:54 صبح
سلام بر دوستان عزيز
آقايان و خانم ها! بنده با دستگاه Pos برنامه نوشتم! كار سختي نيست اما نكته اي كه هيچ كدام از دوستان دقت نكردند اينه كه::
شما وقتي كارت خواني را از يك بانك مي گيريد يك فايل dll هم به شما مي دهد كه در راهنماي آن فايل dll متدهايي براي گرفتن و فرستادن اطلاعات دارد!! من خودم از Pos‌بانك صادرات كه توسط شركت كارت هاي اعتباري كيش پشتيباني مي شود استفاده كردم آنها يك dll به من رايگان دادند كه تمام كارهامو با آن dll مي كردم!! خيلي تحقيق كردم كه كاري بكنم كه به آن dll نيازي نداشته باشم منتها فهميدم كه تمام اطلاعات داخل Pos‌انكريپت مي شود و بدون dll هيچ ارتباطي با سرور اونها برقرار نمي شه!!
بنابراين شما اول بايد با شركت پشتيبان بانك خودتون تماس بگيريد و dll را تهيه كنيد

dll رو که همینطوری به ملت نمیدن. شما چطوری گرفتید؟ به چه عنوان؟

AmirGhasemi
پنج شنبه 28 دی 1391, 10:26 صبح
سلام
اقا جان اتفاقا جديدا خيلي راحت اين كارو مي كنن
شما مثلا زنك بزن به شركت "كارت هاي اعتباري كيش" كه بانك صادرات و بانك سامان را پشتيباني مي كنه يا زنگ بزن به شركت "توسن" كه بانك ملي و پاسارگاد و يكي دوت اديگه را ساپورت مي كنه يا شركت "بهساز ملت" كه پشتيبان بانك ملته! اينها از خداشون هم هست چون با اين كار يعني دادن dll سودهاي كلاني گيرشون مياد

amirzandi
پنج شنبه 28 دی 1391, 11:40 صبح
چرا منم نوشتم این برنامه رو خیلی راحت می دن حتی برنامه نمونه هم می دن.

ma.rad
پنج شنبه 28 دی 1391, 11:49 صبح
دوستانی که برنامه رو نوشتن dll ها رو اینجا بزارن تا استفاده کنیم

satatact
یک شنبه 01 بهمن 1391, 16:54 عصر
سلام
اقا جان اتفاقا جديدا خيلي راحت اين كارو مي كنن
شما مثلا زنك بزن به شركت "كارت هاي اعتباري كيش" كه بانك صادرات و بانك سامان را پشتيباني مي كنه يا زنگ بزن به شركت "توسن" كه بانك ملي و پاسارگاد و يكي دوت اديگه را ساپورت مي كنه يا شركت "بهساز ملت" كه پشتيبان بانك ملته! اينها از خداشون هم هست چون با اين كار يعني دادن dll سودهاي كلاني گيرشون مياد

آقا بذار اینجا dll رو بیزحمت. POS رو از کجا خریدید؟

satatact
یک شنبه 01 بهمن 1391, 17:05 عصر

نمونه برنامه شو داری شما؟ ممکنه برات اینجا بذاری؟

hossein_sh2008
دوشنبه 02 بهمن 1391, 07:57 صبح
با سلام و خسته نباشيبد
دوستان كسي dll يا نمونه كار با بانك ملت يا ملي رومي تونه زحمتشو بكشه اينجا بذاره كه دوستان هم استفاده كنند

satatact
چهارشنبه 04 بهمن 1391, 11:38 صبح
چی شد پس دوستان؟؟؟

hossein_sh2008
پنج شنبه 05 بهمن 1391, 15:25 عصر
كسي از دوستان كه dll ها رو دارن نمي خواهن در اختيار دوستان ديگه هم قرار بده!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

satatact
دوشنبه 09 بهمن 1391, 11:07 صبح
خب گویا کسی چیزی نداره و دوستان فقط براساس شنیده ها نظر دادن!

mam_65
دوشنبه 08 مهر 1392, 10:40 صبح
دوستان عزیز چیزی به عنوان DLL وجود نداره در دستگاههای POS بانکی !!!

تمامی دستگاه های POS برای اینکه Program بشن واسه خودشون SDK خاص خودشونو دارن که فقط توسط شرکت تولید کننده دستگاه در اختیار خریدارانش قرار میده .
برای مثال میتونید به شرکت ای سازنده چند نوع از این دستگاه ها مراجعه کنید
http://www.ingenico.com
http://www.newpostech.com/

satatact
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 19:12 عصر
دوستان عزیز چیزی به عنوان DLL وجود نداره در دستگاههای POS بانکی !!!

تمامی دستگاه های POS برای اینکه Program بشن واسه خودشون SDK خاص خودشونو دارن که فقط توسط شرکت تولید کننده دستگاه در اختیار خریدارانش قرار میده .
برای مثال میتونید به شرکت ای سازنده چند نوع از این دستگاه ها مراجعه کنید
http://www.ingenico.com
http://www.newpostech.com/

منظور dll هايي هست كه مثلا براي استفاده در pc-pos ها اماده مي كنند. شركت هاي psp همه چنين dll هايي دارند اما اغلب داخلي است و منشر نمي كنند.

systam
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 21:42 عصر
سلام
دستگاههای کارت خوان پورت USB ندارند من دستگاه کارتخوان پارسیان دارم ولی همچین پورتی درش وجود نداره
اینم عکسش

shahryari
پنج شنبه 02 مرداد 1393, 08:48 صبح
دوست من داخل دایره یو اس بی دیگه و نوعش هم مینی یو اس بیه ... خخخخخخخخ
برای اتصال به یو اس بی کامپوتر ، باید از کابل مخصوص خودش استفاده کنی

121483

اینم کابلشه

121484

:لبخند:

systam
پنج شنبه 02 مرداد 1393, 17:43 عصر
پس شدنیه آمارشو از شرکتش میگیرم