PDA

View Full Version : سوال: فرستادن ایمیل زیاد بدون اینکه spam شوند

php_love
پنج شنبه 09 شهریور 1391, 21:58 عصر
سلام دوستان

تو محیط سی پنلی که استفاده می کنم , بخش Emails , نوشته شده Unlimited . می خواستم بدونم آیا با توجه به این قظیه می تونم تعداد نامحدود ایمیل ارسال کنم و یا اینکه همین Unlimited هم که نوشته شده حدی داره .

و اینکه چون در یک تاریخ خاص و در یک زمان به خصوص این ایمیل ها ارسال می شه , می خوام طوری باشه که spam هم نشه .

ممنون

plague
جمعه 10 شهریور 1391, 08:10 صبح
در هر صورت نباید پشت سرهم تعداد زیادی ایمیل بفرستی حتی لاگه آنلیمیت باشه چون دیتاسنتر شما رو اسپمر تشخیص میده و سایت مقصد دریافت کننده ایمیل ها هم فکر میکنه شما دارید بهش حمله میکنید

MMSHFE
جمعه 10 شهریور 1391, 09:01 صبح
دوست عزیز، Unlimited که توی کنترل پانل سایت شما نوشته یعنی میتونید بطور نامحدود اکانت ایمیل تعریف کنید (مثلاً admin@yoursite.com یا info@yoursite.com و... که yoursite.com همون دامنه سایت شماست)، نه اینکه میتونید نامحدود ایمیل ارسال کنید. ارسال ایمیل در شرایط عادی هم نامحدود هست ولی باید یک فاصله زمانی مناسب بین ارسالهای ایمیل متوالی درنظر بگیرین تا به مشکل بر نخورین. تقریباً فاصله زمانی 20 ثانیه بین هر ارسال مناسب هست. اگه از اکانت GMailتون (با استفاده از تنظیمات SMTP و...) استفاده کنید، میتونید در هر روز حدوداً 500 پیام رو ارسال کنید که با استفاده از چند اکانت و سوئیچ کردن بین اونها میتونید این تعداد رو بالا ببرین. مثلاً با 10 اکانت روزانه 5000 ایمیل رو میشه ارسال کرد اما در اینجا هم بهتره فاصله زمانی که اشاره کردم رو بین ارسالها رعایت کنید تا به مشکل بر نخورین.
موفق باشید.