PDA

View Full Version : سوال: مشکل با session ها در مرورگر FireFox

Iman129080
شنبه 11 شهریور 1391, 12:13 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان

مشکلی که من دارم از اینجا شروع میشه که من با ورود به صفحه login کاربر به سایت وارد میشه و هیچ مشکلی هم وجود نداره چون توی قسمت ورود من پیام خوش آمد گویی را می بینم بعد از اینکه کاربر Login کرد من کدی نوشتم که کابر رو به یه صفحه دیگه منتقل می کنه ولی وقتی که به صفحه دیگه میره دیگه session رو نمیتونه پیدا کنه و چون session وجود نداره من کدی نوشتم که به صفحه اصلی بر میگرده.

جالب اینجاست که این مشکل در حالت LocalHost وجود نداره و فقط توی حالت آنلاین این مشکل پیش مییاد دوباره میگم توی مرورگر فایرفاکس و جالب تر این اینه که اگر من بیام یبار کل هیستوری رو پاک کنم برای دفعه اول همه چیز درست میشه ولی از دفعات بعدی دوباره مشکل فوق الذکر پیش میاد و باید بگم که اصلا با IE این مشکلا وجود نداره و همه چیز به خوبی کار میکنه.

اینم کدهایی که من نوشتم:

کد ورود کاربر:

$_SESSION['ID']=$CustomerResult[0]['ID'];
$_SESSION['Name']=$CustomerResult[0]['Name'];
$_SESSION['Family']=$CustomerResult[0]['Family'];
$_SESSION['Type']="کاربر عادی";
$_SESSION['Picture']="../../../GTC/Images/Customers.png";

و اینم کد تغییر صفحه:

if(isset($_SESSION['ID']) && isset($_SESSION['Name']) && isset($_SESSION['Family']) && isset($_SESSION['Type'])){
.
.
.
}else{
$GetSiteName=RunQuery("SELECT * FROM `sitename`");
if(mysql_num_rows($GetSiteName)==1){
echo("<script>parent.location='".mysql_result($GetSiteName,0,0)."';</script>");
}else{
echo("<script>alert('درحال حاضر قادر به ارائه سرویس نمی باشیم لطفا بعدا مراجعه کنید.');</script>");
}
}

در مورد کد بالا باید بگم با عین حالی که session وجود داره قسمت else رو اجرا میکنه.

ULFSoft
شنبه 11 شهریور 1391, 13:31 عصر
تو کد دوم.
قبل از شرط if تابع session_start فراخوانی شده؟

Iman129080
یک شنبه 12 شهریور 1391, 00:42 صبح
سلام دوست من

ببین این پروژه ای که من دارم روش کار می کنم پروژه ای هست که باید با جوملا ترکیب بشه به خاطر همین من از کد

define( 'JPATH_BASE', '../');

define( 'DS', DIRECTORY_SEPARATOR );

require_once ( JPATH_BASE .DS.'includes'.DS.'defines.php' );
require_once ( JPATH_BASE .DS.'includes'.DS.'framework.php' );
$mainframe = JFactory::getApplication('site');
$mainframe->initialise();

برای فراخوانی سشن های جوملا استفاده کردم و همون طور که گفتم هیچ مشکلی توی IE ندارم و این مشکل فقط توی FireFox وجود داره و اینم میدونم که سشن ها هیچ ربطی به مرورگر ندارن و به خاطر همین هست که خودم هم کمی گیج شدم.

حالا اگه زحمتی نیست بازم راهنمایی کنید.

ممنون

Iman129080
یک شنبه 12 شهریور 1391, 12:48 عصر
کسی نبود بتونه کمک کنه.