PDA

View Full Version : قفل کردن اکانت کاربر

alia.n
شنبه 11 شهریور 1391, 14:42 عصر
سلام دوستان چه طوری میتونم با کلیک روی یه دکمه یوزرنیم یه کاربر موردنظر که اطلاعاتش در ممبرشیب ثبت شده رو قفل کنم وبعد با یه دکمه دیگه از این حالت خارجش کنم؟

meisam12
شنبه 11 شهریور 1391, 15:00 عصر
سلام
شما می توانید یک فیلد در دیتابیستان تعریف کنید فرضاً به نام dismissal هر وقت دکمه قفل را زدید در دیتابیس 1 ذخیره شود و هر وقت دکمه از قفل درآوردن را زدید 0 ذخیره شود و با یک if بررسی کنید وضعیت کاربر را.

سلام دوستان چه طوری میتونم با کلیک روی یه دکمه یوزرنیم یه کاربر موردنظر که اطلاعاتش در ممبرشیب ثبت شده رو قفل کنم وبعد با یه دکمه دیگه از این حالت خارجش کنم؟

alia.n
شنبه 11 شهریور 1391, 15:33 عصر
سلام
شما می توانید یک فیلد در دیتابیستان تعریف کنید فرضاً به نام dismissal هر وقت دکمه قفل را زدید در دیتابیس 1 ذخیره شود و هر وقت دکمه از قفل درآوردن را زدید 0 ذخیره شود و با یک if بررسی کنید وضعیت کاربر را.

ممنون دوست عزیز اما من دارم از ابزار های asp نظیر ممبرشیب و... استفاده میکنم نمی خوام جدول دیگه ای بسازم میخوام اگه بشه با کد های membership این کار را بکنم.
چون من یکی از کاربران سایتم جلوی گزینه islockedOut اون تیک خورده بود و وارد سایت نمیشد با این کد که زدم اون نام کاربری وارد سایت شد .
Membership

.Provider.UnlockUser(username)

meisam12
شنبه 11 شهریور 1391, 18:38 عصر
کد زیر هم یک امتحانی کن

MembershipUser user = Membership.GetUser("Yourusername");
if(user!=null){
user.IsApproved=false;
Membership.UpdateUser(user);
}

masoudsalahi
شنبه 05 اردیبهشت 1394, 13:43 عصر
دوستان من سایتم را بر روی هاست آپلود کردم الان برای ورود به قسمت مدیریت مشکل پیدا کردم فکر می کنم کسی چند بار با اکانت من پسورد را اشتباه وارد کرده و حالا قفل شده حالا نمیدونم چیکار کنم هرچی پسورد درست وارد می کنم وارد نمیشه واسه آنلوک باید چیکار کنم ؟ این کدای بالا را باید چطور استفاده کنم لطفا بیشتر راهنماییم کنید من مبتدیم