PDA

View Full Version : مشکل آپلود بانک

Happy_davood
پنج شنبه 15 دی 1384, 17:40 عصر
سلام
من این روزها خیلی تلاش کردم تا بانک اطلاعاتی رو روی سرور آپلود کنم و دو روش رو هم آزمایش کردم : هم از طریق Enterprice Manager و هم از طریق Query Analyzer در هر دو حالت هم بانک ارسال شد منتهی نمی دونم چرا کلیدهای جداول و یا سایر محدودیت ها منتقل نمی شوند و فقط بجداول بعلاوه داده ها ارسال می شوند . در حالت آنالایزر هم SP ها منتقل می شوند ولی باز کلید ها نمی شوند .

3lool
چهارشنبه 24 خرداد 1385, 20:48 عصر
اقا باز به تو که آپلود شده یه چیزی من که اصلا کانکت نمی شه به من حداقل بگو چجوری کانکت کنم

rahaazad
پنج شنبه 25 خرداد 1385, 09:23 صبح
منم دقیقا همین مشکلو دارم . میخوام بدونم چطوری میشه از طریق Em یا qa دیتابیس رو روی هاست بذاریم . لطفا یه کم در موردش توضیح بدید .

majid_afra222
پنج شنبه 25 خرداد 1385, 10:10 صبح
سلام
میشه روش کارتون رو بنویسید تا بشه دقیق مشکل شما رو فهمید.
چی کار میکنید، چجوری وصل میشید، چی رو برای اجرا ارسال میکنید و ... .

AminSobati
پنج شنبه 25 خرداد 1385, 11:57 صبح
اگر از Import/Export Wizard استفاده کردین، احتمالا Copy Data رو در Wizard انتخاب کردین. به جای اون باید Copy Objects رو انتخاب کنید تا خود ساختار Objectها هم ارسال بشه.

Happy_davood
پنج شنبه 25 خرداد 1385, 14:52 عصر
سلام
خوب روشی که من استفاده می کنم این هست که اول تمام بانک اطلاعاتی رو تبدیل به اسکریپت می کنم و بعد از طریق Query Analyzer اسکریپ رو روی سرور اجرا می کنم .

مزیت این روش سرعت زیاد اون هست . چون به جای چند مگا بانک اطلاعاتی فقط چند کیلو اسکریپت آپلود میشه .
از طرفی هم اتصال به بانک از طریق Analyzer هم خیلی سریعتر هست.

Asad.Safari
پنج شنبه 25 خرداد 1385, 16:58 عصر
برای به دست آوردن sql های جداولتون از all task گزینه Genrate Sql.. رو انتخاب کنید
و جدولهاتون رو انتخاب کنید و preview رو بزنید

بعد تو query analyzer تو قسمت server آدرس IP سایتتون رو وارد کنید

همراه با یوزر نیم و پسورد!

و بعد کانکت شوید

توجه کنید که dbo او ها رو به یوزر نیم خودتون تغییر بدید

بعد play رو بزنید تا جداول رو سرورتون ساخته بشه

موفق باشید

AminSobati
پنج شنبه 25 خرداد 1385, 17:54 عصر
سلام
خوب روشی که من استفاده می کنم این هست که اول تمام بانک اطلاعاتی رو تبدیل به اسکریپت می کنم و بعد از طریق Query Analyzer اسکریپ رو روی سرور اجرا می کنم .

مزیت این روش سرعت زیاد اون هست . چون به جای چند مگا بانک اطلاعاتی فقط چند کیلو اسکریپت آپلود میشه .
از طرفی هم اتصال به بانک از طریق Analyzer هم خیلی سریعتر هست.
این روش زمانی کاربرد داره که شما فقط ساختار رو قصد دارید انتقال بدین. اگر Data هم برای انتقال داشته باشید، میدونین که Script ساختن Data رو تولید نمیکنه

Asad.Safari
پنج شنبه 25 خرداد 1385, 22:16 عصر
فکر کنم بهترین روش این است که:
اول جدول ها تو با query analyzer رو سرور بسازی
و بعد دیتا ها تو با Import/Export Wizard v رو جدولت بفرستی

موفق باشید

AminSobati
جمعه 26 خرداد 1385, 00:38 صبح
Import/Export Wizard ساختار دیتابیس رو هم منتقل میکنه، نیازی به QA نیست

Asad.Safari
جمعه 26 خرداد 1385, 17:43 عصر
آیا DBO های جدول رو تنظیم میکنه ؟؟؟