PDA

View Full Version : ارسال تیبل برای Sti

آرام جان گل
یک شنبه 12 شهریور 1391, 15:23 عصر
سلام

من می خوام برنامه ویندوزی که نوشتم روی چندین سیستم کار کنه و سیستم های کلاینت بتونن گزارش گیری کنند و چون نرم افزار برای کاربران متفاوتی نصب خواهد شد مسلما Connection String متفاوتی هم دارند

حالا اگر من در گزارش هایی که با Sti می سازم آدرس دیتابیس کلاینتی خودم را بدم در ان ذخیره خواهد شد و موقع نصب برنامه رو سیستم های متفاوت با دیتابیس متفاوت مشکل ساز خواهد شد

بنابراین به این نتیجه رسیدم که یا Connection String را در کد سی شارپ که از App.Config میگیره بزارم یا اینکه کلا فقط یک تیبل برای گزارش بفرستم که کاری به Connection نداشته باشه و فقط داده ها را نمایش بده .

اینا همه رو گفتم ولی دید برای کار کردن ندارم و خیلی هم سرچ کردم . مطمئنم راه حل داره چون تمام نرم افزار های ویندوزی باید همین کار را بکنند اما من نتونستم

لطفا راهنمایی کنید ممنون

آرام جان گل
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 09:09 صبح
سلام
یعنی کسانی توی این سایت هستند که با نرم افزار قدرتمند Sti کار می کنند و نمی دونن که چطوری باید Connection String برنامه ویندوزی را برای گزارش ساز فرستاد ؟

یعنی هیچ کسی نمی تونه جواب منو بده؟

fakhravari
شنبه 25 شهریور 1391, 01:16 صبح
سلام
یعنی کسانی توی این سایت هستند که با نرم افزار قدرتمند Sti کار می کنند و نمی دونن که چطوری باید Connection String برنامه ویندوزی را برای گزارش ساز فرستاد ؟

یعنی هیچ کسی نمی تونه جواب منو بده؟

ارام جان ارام
http://barnamenevis.org/showthread.php?339559-%D9%81%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%86%DA%A9%D8%B4%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%AA