PDA

View Full Version : حرفه ای: اتصال به sql و گرفتن کوئری و نمایش خروجی با فونت فارسی

id1385
یک شنبه 12 شهریور 1391, 22:39 عصر
با سلام
دوستان نیاز به یک فایلی دارکه توی اون:
اول : متصل بشه به mysql و کوئری بگیره و خروجی بده
دوم : از mysql من میخوام بصورت آرایه بگیرم، این آرایه ها رو میخوام توی فلش مثلاً چهارتا عضو هست هر عضو رو توی یک متغیر بزارم و نمایش بدم و اینکه بتونم طول متن نمایش داده شده را بصورت cm یا px تبدیل کنم مثلاً بفهم که عضو یک 10px و عضو دوم 45px میشه چون میخوام اگه همشون که پشت سر هم قرار میگیرن اگه از یه اندازه ای بزرگتر شد بتونم زیر هم دیگه بچینم.
سوم: اینا را با فونت فارسی مثلاً با B titr بصورا RTL نمایش بدم.

ممنون میشم دوستان لطف کنن راهنمایی کنن.
با تشکر:بوس:

manjav
جمعه 17 شهریور 1391, 00:48 صبح
شما می توانید با کمی کد نویسی در php از mySQL خروجی XML بگیرید و در فلش به آرایه تبدیل کنید، سپس هرشاخص از آرایه رو به یک نمونه از شی یا Movieclip که در آن یک TLFTextField هست ارسال کنید
حالا اگر منظورتون اندازه متن هست که width هر شی مقداری است که به دنبال اون می گردید

id1385
جمعه 17 شهریور 1391, 23:10 عصر
با تشکر از دوست عزیزم، ولی من نمیخوام بصورت Xml دربیارم چون شما فرض کن یه چیز توی مایه های آزمون میخوام درست کنم و تعداد سوالات بسیار زیاد هست و جوابها هم هر بار فرق میکند و اینکه زمان ذخیره و بازیابی نمیخوام داشته باشم اگه بشه مستقیم به sql وصل بشم خیلی خوبه با php مشکلی ندارم همین که بتونم وصل بشم به php اطلاعات رو بگیرم خیلی خوبه.