PDA

View Full Version : مبتدی: کار با بلوتوث در سال 91

SilverGold
سه شنبه 14 شهریور 1391, 00:44 صبح
سلام به همه دوستان

عنوان تاپیک رو به این علت در سال 91 گذاشتم که سخت افزارهای موجود در بازار برای ارسال فایل از طریق بلوتوث خیلی متنوع شده از سویی کد نویسی در این زمینه خیلی کم من تاپیک های قبلی رو مطالعه کردم به یک نتیجه دلخواه نرسیدم

حال از همه دوستان سایت برنامه نویس مخصوصا وی بی کارها تقاضا دارم کمک کنید تا نحوه کار با بلوتوث و استفاده از DLL در برنامه و معرفی اونها من رو یاری کنند

با تشکر از مدیران سایت که این موقعیت رو برای ما فراهم کردند تا بتوانیم سوالات خود را مطرح کنیم

بعد از این مقدمه
آقا به دادم برسید که باید تا چند روز دیگه پروژه رو تحویل بدم و کار با بلوتوث رو بلد نیستم
لطفا کمک کنید!!!!!!!

xminxmin
سه شنبه 14 شهریور 1391, 08:55 صبح
سلام دوست من.
شما کامپاننت یا همون dll را گیر بیارید. معمولا این کامپاننت ها دارای نمونه کد یا همون Sample هستند.
من برنامه کار با بلوتوث را بصورت یک پروژه تجاری بعنوان "بلوتوث انبوه" نوشته ام. گفتنش اینجا درست نیست اما درصورت تمایل جهت خریداری اطلاع دهید
با تشکر

SilverGold
سه شنبه 14 شهریور 1391, 13:33 عصر
سلام دوست من.
شما کامپاننت یا همون dll را گیر بیارید. معمولا این کامپاننت ها دارای نمونه کد یا همون Sample هستند.
من برنامه کار با بلوتوث را بصورت یک پروژه تجاری بعنوان "بلوتوث انبوه" نوشته ام. گفتنش اینجا درست نیست اما درصورت تمایل جهت خریداری اطلاع دهید
با تشکر

دوست عزیز شماره تماس یا ایمیل خود را به من لطف کنید بدید تا بتونم باهاتون ارتباط برقرار کنم

dataking
شنبه 18 شهریور 1391, 23:16 عصر
با سلام
دوستان هر گز از قرار دادن معلوماتتان در اختيار ديگران نهراسيد بگذاريد مردم بابت چيزي پول بدهند كه دوست دارند نه چيزي كه مجبورند . علت اينكه هنوز بسياري از كاربران ايراني به روز نيستند سو استفاده كساني است كه به خاطر اندكي پول اجازه نمي دهند آنها حتي حقوق خودشان را درباره استفاده از نرم افزار بدانند متاسفانه چندي پيش قصد انجام پروژه اي براي يك شركت را داشتم وقتي شروع به صحبت كرديم مشكل اساسي آنها اين بود كه شركت ي كه نرم افزار براي آنها نوشته حاضر به ارائه بانك اطلاعاتي نيست در صورتي كه اين حق مشتري است كه تقاضاي دريافت بانك اطلاعاتي را جدا از نرم افزار و به صورت استاندارد بنمايد . بياييد ... باشيم .
از انجا كه در انتقاد سابقه خوبي ندارم اگر مديران حذف كنند تعجب نمي كنم و در خاتمه با يد بگويم خداوند همه را دوست دارد حتي آقاي كشاورز را (:چشمک:)