PDA

View Full Version : دریافت وضعیت تابع Confirm جاوا در محیط کددهی. تشخصی False یا True بودن وضعیت بعد از کلیک

mostafa_tak2000
سه شنبه 14 شهریور 1391, 01:14 صبح
با سلام دوستان - چطوری میتونم در کد زیر مقدار تابع Confirm را از اینکه کاربر دکمه oK را فشار داده یا NO را دریافت کنم ؟ دوم اینکه آیا می توان در فرمی که با دستور Confirm ایجاد میشود از نظر رنگ یا کادر تغییراتی ایجاد کرد ؟ با تشکر

Protected Sub Page_Load(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Me.Load

Dim myscript As String = "confirm(document.getElementById('TextBox1').value) ;"
End Sub

Protected Sub Button1_Click(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
Dim strMessage As String
strMessage = "رکورد مورد نظر حذف شود ؟"
Dim strScript As String = "<script language=JavaScript>"
strScript += "confirm(""" & strMessage & """);"
strScript += "</script>"
If (Not ClientScript.IsStartupScriptRegistered("clientScript")) Then
ClientScript.RegisterClientScriptBlock(Me.GetType( ), "clientScript", strScript)
End If

hamid_kha
سه شنبه 14 شهریور 1391, 12:07 عصر
دوست عزیز
کدهاتو درست قرار بده تا بتونیم بهت کمک کنیم!
:متفکر:

sanay_esh
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 08:05 صبح
سلام
بنده اتفاقا تاپیک شما رو دیدم
و داشتم در مورد اینکه این کار رو با چه مشقتی انجام دادم فکر میکردم چون همین الان تموم شد
میتونی از این سایت (http://www.codeproject.com/script/articles/download.aspx?file=/KB/webforms/DeleteJQueryUI/DeleteConfirmation.zip&rp=http://www.codeproject.com/Articles/238122/Delete-Functionality-in-GridView-with-Confirmation)دریافت کنی

mostafa_tak2000
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 02:12 صبح
سلام دوباره
دوستان عزیز من تو یه سایتی کامپونتی برای Msgbox فارسی پیدا کردم و در پروژم ADD کردم کد کامپونت را هم نوشتم . بعداز اجرا پنجره پیغام نمایش داده میشه با 2 دکمه بلی و نخیر . مشکل من اینجاست که نمی تونم به دکمه های بلی و خیر وظیفه بدم یعنی اگر کاربر بلی را انتخاب کرد چه دستوراتی اجرا بشه و اگر خیر را کلیک کرد چه دستوراتی اجرا بشه . من کامپونت را هم برای تست و اجرا ضمیمه کردم و خط فرمان نمایش را
با تکشر از دوستان اگه مشکل بنده را حل کنند.
خط فرمان :
("آیاازحذف رکورد موردنظر مطمن هستید") MessageBox_Farsi.MessageBox_Farsi.Show_Button_YesN o