PDA

View Full Version : سوال: دستور Insert در datasource

alia.n
سه شنبه 14 شهریور 1391, 18:38 عصر
سلام دوستان من چه طوری میتونم داخل دستور اینزرت که درون dataSource قرار داره چک کنم که اگر این نام وجو د داشت پیام بده؟؟؟

fakhravari
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 00:21 صبح
قسمت رویداد datasource برسی کنید.

alia.n
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 12:01 عصر
قسمت رویداد datasource برسی کنید.

دوست من فکر کنم همه سوالات منو بد متوجه می شید !!!توی این رویداد چی رو چک کنم اخه مگه توی دستور sql میشه بعد از شرط where نوشت که اگر خروجی اون این بود لیبل فلان نمایش داده بشه؟؟؟؟؟

jigily
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 16:48 عصر
فکر کنم اول باید سلکت کنی اگه مثلا نام کابری خاص وجود داشت بگی که این نام قبلا بوده و اگر نبود insert کنی... بعدشم خب توی رویداد کلیک دکمه کدش بنویس..

alia.n
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 10:52 صبح
بعدشم خب توی رویداد کلیک دکمه کدش بنویس..

دوست من مشکلم همینه که نمی تونم بصورت دستی کوئری بنویسم باید حتما با دیتا سورس کار کنم اخه وقتی به صورت دستی کوئری می نویسم ارور 40 دیتا بیس رو بهم میده یه نگاهی به این تاپیک کنید:

http://barnamenevis.org/showthread.php?357996-ادغام-دیتابیس

hamidkh
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 11:31 صبح
سلام
دوست عزیز اگه میتونی پروژه ت رو بذار ببینیم چه مشکلی وجود داره. توی اون تاپیک هم که هر راهی گفته شد نتونست مشکل شما رو حل کنه

ادريس حيدرنژاد
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 13:17 عصر
باسلام
من خيلي مبتدي در خصوص اي اس پي دانت هستم و در ابتداي امر مي خواهم نحوه ارتباط فرمهاي وب مثلا يك تكست باكس در يك وب فرم را به يك ديتابيس از نوع اكسس ارتباط بدم بطوري كه در آن تكست باكس اگر تغييراتي دادم در ديتا بيس ذخير بشه يا بخونه اگر راهنماي تصويري باشه يا مقاله در اين زمينه ممنوم مي شوم اگر به آدرس ايميل زير ارسال بشه
hdedris@gmail.com

alia.n
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 14:27 عصر
سلام
دوست عزیز اگه میتونی پروژه ت رو بذار ببینیم چه مشکلی وجود داره. توی اون تاپیک هم که هر راهی گفته شد نتونست مشکل شما رو حل کنه

بفرمایید این یه پروژه ساده است فقط می خوام با زدن روی دکمه مشخصات اطلاعات جدول a درون گرید ویو نمایش داده بشه
92459

jigily
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 15:35 عصر
ببین فکر کنم دکمه اگر بخوای بزاری فقط باید کد بنویسی...
شما الان دقیقا چی می خواهی؟؟
میخوای اطلاعات کاربر خاص را نمایش بدی؟ یا اطلاعات کل جدول؟ چه چیزی را میخوای نمایش بدی؟

jigily
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 15:47 عصر
دسوت عزیز شما چرا پروژه خو.دت قرار نمیدی..اینی که میزاری فایده نداره...
بعدشم توی اون تاپیک گفتی که دیتابیست به دیتابیس asp اتچ کردی...
بعدشم اگر از لینک ها استفاده کنی برای نوشتن کد دیگه نیازی نداری بدونی connectionstring شما چی بوده..

alia.n
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 16:24 عصر
بعدشم اگر از لینک ها استفاده کنی برای نوشتن کد دیگه نیازی نداری بدونی connectionstring شما چی بوده..

این چی هست دیگه؟؟؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

jigily
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 23:07 عصر
توضیحش زیاده یکم جستجو کن.... استفاده از linq در asp یا sql را پیدا کنی

hamidkh
جمعه 17 شهریور 1391, 11:31 صبح
سلام
کانکشنتون رو به این صورت تغییر بدین. مشکلتون با اتصال به دیتا بیس حل میشه

SqlConnection con = new SqlConnection();
con.ConnectionString = ConfigurationManager.ConnectionStrings["ApplicationServices"].ConnectionString;

alia.n
شنبه 18 شهریور 1391, 14:46 عصر
سلام
کانکشنتون رو به این صورت تغییر بدین. مشکلتون با اتصال به دیتا بیس حل میشه

SqlConnection con = new SqlConnection();
con.ConnectionString = ConfigurationManager.ConnectionStrings["ApplicationServices"].ConnectionString;

ConnectionStrings["ApplicationServices"].
اپلیکیشن سرویس باید خودش باشه یا من ادرس کانکشن رو بدم خلاصه در هر دو صورت ارور میده:

Object reference not set to an instance of an object.

alia.n
شنبه 18 شهریور 1391, 15:08 عصر
:تشویق:
اپلیکیشن سرویس باید خودش باشه یا من ادرس کانکشن رو بدم خلاصه در هر دو صورت ارور میده:

Object reference not set to an instance of an object.

ممنون دوستان با گذاشتن نام پایگاه داده asp بجای applicationservices به درستی کارکرد.