PDA

View Full Version : چطور پروژه من به دات نت فریم در کامپیوتر دیگری نیازی نداشته باشد تا اجرا شود ؟

farhad5487
سه شنبه 14 شهریور 1391, 19:59 عصر
سلام من ویژال استدویدو چون راحت کار کردن باهاش انتخاب کردم سوال من اینکه اصلا یک پروژه ای که هیچ استفاده ای از دات نت نیمکند چرا در کامپیتوتر آزمایشی نیاز دارد که برنامه دات نت فریم نصب باشد تا برنامه من اجرا شود ؟
اصلا میشه مثلا vb.net کار کنیم بدون نیاز داشتن به دات نت فریموردک اخه پروژه من هیچ استفاده ای از کامپونت های داتنت نمیکنه و کدها هم همینطور ؟
اگر متوجه نشدید بگید که بیشتر توضیح بدم
واقعا از شما تشکر میکنم :قلب:

bsflasher
جمعه 24 شهریور 1391, 00:29 صبح
امکان نداره برنامه شما از دات نت استفاده نکنه
وقتی تحت دات نت برنامه نویسی می کنید پایه ای ترین کلاسها هم دات نت هستند
تنها کاری که میتونید بکنید اینه که ستاپ برنامه اتومات فریم ورک را نصب کنه

Hybrid
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 00:43 صبح
سلام ، حتی وقتی روی فرمتون هم یک Button میزارین هم دارید از دات نت فریمورک استفاده میکنید ؛

لطفا توجیه کنید که چطور روی بستر DonetFramework برنامه نویسی میکنید و ازش استفاده نمیکنید !

و فکر نمیکنم نصب دات نت فریمورک اینقدر هم آزار دهنده باشه ، میتونید ستاپ برنامتون رو طوری بسازید که به طور خودکار نصبش کنه و نیازی به نصب جداگانش نباشه.

Naghibi
چهارشنبه 12 مهر 1391, 11:13 صبح
سلام ، حتی وقتی روی فرمتون هم یک Button میزارین هم دارید از دات نت فریمورک استفاده میکنید ؛

لطفا توجیه کنید که چطور روی بستر DonetFramework برنامه نویسی میکنید و ازش استفاده نمیکنید !

و فکر نمیکنم نصب دات نت فریمورک اینقدر هم آزار دهنده باشه ، میتونید ستاپ برنامتون رو طوری بسازید که به طور خودکار نصبش کنه و نیازی به نصب جداگانش نباشه.

سلام، میشه بگین چه جوری میشه این کار رو انجام داد؟ یعنی ستاپ برنامه رو چه طوری بسازیم که به طور خودکار دات نت فریمورک رو نصب کنه؟