PDA

View Full Version : کمک در مورد خرید فیلم آموزشی php

poriab
سه شنبه 14 شهریور 1391, 22:19 عصر
سلام دوستان و اساتید گل:قلب:

زبان پی اچ پی رو دوست دارم و به برنامه نویسی هم علاقه زیادی دارم ، پی اچ پی رو مقدماتی بلد هستم و چون رشته ام کامپیوتر هست با اصول اولیه برنامه نویسی هم آشنایی دارم.

HTML.CSS.PHotoshop.Wordpress رو هم مسلط هستم. و قالب های حرفه ای می زنم ولی می خوام سوئیچ کنم رو برنامه نویسی PHP

آموزش های مهندس کیانیان رو چطور می بینید ؟ کسی خریداری کرده ؟ قیمت رو 100,000 زده !!
لینک سرفصل ها : http://www.learningterm.com/SessionList.aspx?id=14

آموزش های سایت برنامه نویس رو چطور ؟

دنبال یک آموزش هستم که پروژه عملی داشته باشه و کاربردی یاد بده نه مثل کتاب.

شما چی پیشنهاد می کنید ؟ قبلا کلاس رفتم عالی بود واقعا خیلی چیزا یاد گرفتم ولی کلاس های نصفه کنسل شد و من هم رها کردم PHP رو !!

سپاس از شما دوستان:قلب:

ravand
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 07:08 صبح
برای برنامه نویسی اصلا نیازی به فیلم آموزشی نیست. اگه بخوای فتوشاپ یا میکس یاد بگیری نیاز میشه ولی برای برنامه نویسی نه.
برو به سایت http://w3schools.com/ یا php.net و سایت های دیگه تا دلت بخواد از این آموزش ها هست. بعد هم حتما باید با یه پروژه شروع کنی تا قشنگ یاد بگیری.
موفق باشی.

esmahdi
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 08:53 صبح
سلام
شما یه کاری بکن
از سر فصل هاش فقط استفاده کن! :)
همه سر فصل ها رو سرچ کن تو نت لا اقل چند تایی آموزش برای هر کدوم پیدا می کنی
ماشالله همین که وردپرس و Html اینا رو بلدی پس مشکلی برای شروع نداری.
شما فقط اول نیاز به اطلاعات پایه ای داری. که به نظر من کتاب جعفر نژاد قمی رو در زمینه PHP بخون. شدید آسون و آماتوریه. وچون خیلی ساده بیان کرده مسایل رو راحت می تونی راه بیتفی. بعد شروع کن برای خودت پروژه تعریف کن و شروع کن به کار.
مرحله بعدی که بهش نیاز پیدا خواهی کرد نیاز به استفاده از یه فریم ورک PHP. که این مرحله باشه بعد از یادگیری اصول پایه اییه PHP و پیاده سازی چند تا پروژه ساده و یادگیری مبانی شی گرایی.
اون وقته که می شی جزء PHP کارای با سواد :لبخندساده:
هر چی بیشتر PHP رو یاد بگیری بیشتر ازش خوشت میاد. بهت قول می دم!
موفق باشی

poriab
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 12:09 عصر
اطلاعات پایه ای مثل : حلقه ها و if و...
اتصال به MYSQL ، خوندن و نوشتن و رکورد جدید MYSQL رو بلد هستم ، فقط نمی دونم چطوری در قالب یک پروژه استفاده کنم !

آموزشهای پروژه های کوچیک باشه خوبه ، که مراحل پروژه رو انجام بدم برای پروژه های بزرگ تر

Yuness Mehdian
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 12:47 عصر
به نظر من میتونی از ساخت یه فرم login شروع کنی کم کم توسعه ش بده قالب براش طراحی کن ای جکس ش کن و ... . واسه نوشتن یه login با موضوعات مختلفی آشنا میشی که مجبوری یادشون بگیری و به باگ هایی برمیخوری که شاید تو هیچ کتابی نوشته نشدن . به نظر من تجربه ای رو که از ایجاد یه فرم login ساده به دست میاری با خوندن هیچ کتابی بدست نمیاد . اگه پایه برنامه نویسی رو داری شروع کن و از یه کتاب یا سایت آموزشی به عنوان رفرنس استفاده کن . اگه اصلا نمیدونی که باید از کجا شروع کنی تو جستجو هات از کلمه tutorial هم استفاده کن آموزش های خیلی خوبی تو اینترنت هست . موفق باشی