PDA

View Full Version : شروع به کار و نصب sharepoint

VB.SOS
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 00:08 صبح
سلام به دوستان عزیز! (برای این که این تاپیک حذف نشه: قبلا همه منابعی که می تونستم خوندم و واقعا این آخرین کاریه که می تونم انجام بدم!!!:خجالت:)

مدتیه می خوام شیرپوینت یاد بگیرم اما واقعا نمی دونم چطور باید نصب و راه اندازی کنم؟ هر چقدر مطالب و می خونم نمی تونم به سوال هایی که تو ذهنم هست جواب بدم!!

1- آیا باید شیرپوینت رو روی یک فضایی که از هاست خریداری شده نصب و راه اندازی کرد؟ یعنی همیشه آنلاین کار بکنی؟

2- اگه فقط بخوایم برای مقاصد آموزشی کار بکنیم، آیا میشه سرور مجازی ساخت و ...؟ ، چون من تا حالا win server استفاده نکرم (و اصلا ندیدم). میشه برای کارهای عادی از این ویندوز استفاده کرد؟

amin1softco
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 07:35 صبح
اگر سیستم بالایی داری از لحاظ RAM , CPU می تونی از طریق vmware ابتدا ویندوز 2008 بعدش ویژوال 2010 بعدشم شر پوینت سرور 2010 را نصب کنید و شروع به کار کنید ولی اگر رم و سی پی یو بالای ندارید بهتره به جای ویندوز اصلی ویندوز سرور 2008 نصب کنید .

1- زمانی که قصد شما برنامه نویسی باشه احتیاج به کار آنلاین نیست و همین چیزایی که گفتم را نیاز دارید ولی زمانی که قراره برای یک شرکت پروژه بنویسید باید برید و یک هاست براشون تهیه کنید.
2- بله - برای کار های عادی می شه استفاده کرد ولی خیلی از نرم افزار های معمولی به طور پیش فرض روش نصب نیست مثل مدیا پلیر و نمایش عکس و... و برنامه های مربوط به سرور را داره مثل dhcp,dns,...

VB.SOS
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 08:11 صبح
اگر سیستم بالایی داری از لحاظ RAM , CPU می تونی از طریق vmware ابتدا ویندوز 2008 بعدش ویژوال 2010 بعدشم شر پوینت سرور 2010 را نصب کنید و شروع به کار کنید ولی اگر رم و سی پی یو بالای ندارید بهتره به جای ویندوز اصلی ویندوز سرور 2008 نصب کنید .

با این کار سرور مجازی ساخته میشه در کنار ویندوز 7؟ و مثل برنامه نویسی برای ویندوز، هر چی ساختیم می تونیم بلافاصله ببینیم؟

amin1softco
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 09:06 صبح
بله روی سون ساخته می شه - بله بلافاصله می تونید مشاهده کنید

intel_amd
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 21:13 عصر
این share point دقیقا چیه؟
برای طراحی وب هست؟ خوب چرا حتما لازمه ویندوز سرور نصب شه و مثل asp.net با iis کار نمیکنه؟:متفکر: مثل asp.net کامپوننت بیس هست؟(درگ دروپ) لازمه جاوا اسکریپت و سی شارپ بلد بود؟ مزایا و فرقاش نسبت به asp.net چیه؟
لطفا تو چند خط لپ کلامو بگین و به تاپیک های چند هزار خطی ارجاع ندین من فقط یک توضیح کلی و مختصر و مفید لازم دارم

amin1softco
شنبه 10 فروردین 1392, 17:07 عصر
ببنید asp.net یک زبان برنامه نویسی تحت وب است حالا شر پوینت یک سری نرم افزار است که قبلاً با asp.net طراحی شده و قابلیت های زیادی داره فرض کنید خود شما اومدید یک پرتال بزرگ با asp.net طراحی کردید برای مثال جوملا با زبان php .

m.behravan
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 11:22 صبح
آموزش رایگان و تصویری شیرپوینت 2010
(http://spdor.ir/c/12/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D9%BE%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AA-2010)

R_Rajaee_Rad
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 08:13 صبح

1- زمانی که قصد شما برنامه نویسی باشه احتیاج به کار آنلاین نیست و همین چیزایی که گفتم را نیاز دارید ولی زمانی که قراره برای یک شرکت پروژه بنویسید باید برید و یک هاست براشون تهیه کنید.
2- بله - برای کار های عادی می شه استفاده کرد ولی خیلی از نرم افزار های معمولی به طور پیش فرض روش نصب نیست مثل مدیا پلیر و نمایش عکس و... و برنامه های مربوط به سرور را داره مثل dhcp,dns,...

من میخوام روی سیستم خونه به صورت آزمایشی و جهت یادگیری های مقدماتی شیرپوینت 2010 رو نصب کنم

مشخصات سیستم من اینه:
Amd x4 620 2.60 GHZ
RAM:2GB DDR3
hard:500 gb

با این تفاصیل میتونم شیرپوینت رو نصب کنم؟ چه روی vmware و چه روی ویندوز 7؟

BandeKHoda
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 12:06 عصر
میشه نصب کنی
با یکی از ماشین های مجازی میتونی رم بیشتری تعریف کنی و نصب کنی
ولی سیستمی که معرفی کردی خیلی پایینه
به نظر من نصب نکنی بهتره! چ.ن سرعتش کشنده خواهد بود

R_Rajaee_Rad
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 17:56 عصر
میشه نصب کنی
با یکی از ماشین های مجازی میتونی رم بیشتری تعریف کنی و نصب کنی
ولی سیستمی که معرفی کردی خیلی پایینه
به نظر من نصب نکنی بهتره! چ.ن سرعتش کشنده خواهد بود