PDA

View Full Version : سوال: تبدیل تکست لیبل به متن های یک سایت

AmiRReZzZzA
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 00:16 صبح
سلام دوستان ...
من میخوام تو فرمم 1 لیبل داشته باشم و یک براوزر که وقتی برنامه اجرا شد وب براوزر به سایت مثلا www.time.ir
بره و متن لیبل به متنی با ایدی
"ctl00_cphMiddle_SAMPARL_Web_View_TimeUI_ShowDate00 cphMiddle_1376_lblShamsiDate"
تبدیل بشه که همون تاریخه
مرسی اگه سورس بزارید :خجالت: :بوس:

Mani_rf
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 01:34 صبح
سلام. کلا این کار خیلی منطقی نیست چون شما باید یکسره اون سایت رو رفرش کنی اگر بخایی دقیقا همون مقدار تو اون لحظه رو داشته باشی. بهترین کار اینه که زمان رو از رو سیستم کاربر بخونی و بهش نشون بدی. اما اگر اصرار به این کار داری یک WebBrowser روی صفح بگذار و با تابعGetElementById این کار رو انجام بده. اگر به صورت مستقیم پیدا نشد به این دلیله که توی چندین تا Div قرار گرفته که باید با استفاده از توابع GetElementsByTagName و GetAttribute پیمایش بشه تا به اون المنت برسی و بعد مقدارشو بخونی.

تلاش کنی حتما به جواب می رسی...
موفق باشی...

AmiRReZzZzA
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 12:27 عصر
مرسی ... ولی من با وب براوزر ایدیشو بلدم بگیرم که میشه این کد
WebBrowser1.Document.GetElementsByTagName("ctl00_cphMiddle_SAMPARL_Web_View_TimeUI_ShowDate0 0cphMiddle_1376_lblShamsiDate")
ولی اینکه چجوری متن لیبل رو تبدیل کنم به متن این ایدی رو بلد نیسنم :( :D

Mani_rf
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 13:58 عصر
مرسی ... ولی من با وب براوزر ایدیشو بلدم بگیرم که میشه این کد
WebBrowser1.Document.GetElementsByTagName("ctl00_cphMiddle_SAMPARL_Web_View_TimeUI_ShowDate0 0cphMiddle_1376_lblShamsiDate")
ولی اینکه چجوری متن لیبل رو تبدیل کنم به متن این ایدی رو بلد نیسنم :( :D

این کدی که نوشتی برات یک کالکشن از المت هایی که با نوع خاصی هستند لود میکنه. مثلا میگی که هرچی div پیدا کردی بیار. شما نیاز داری که اون div ها رو پیمایش کنی تا برسی به اون نوشته ای که می خای و از طریق GetElementById اون رو بخونی و با InnerText متن داخل اون رو بخونی