PDA

View Full Version : مشکل در ظاهر Master Page

Itist82
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 12:47 عصر
سلام
من یه صفحه تقریبا ساده HTM طراحی کردم، بعد با دقت همه ی تگ های اونو به مستر پیج پروژه دات نت خودم منتقل کردم. همه عکس ها و فایل های استایل رو هم آوردم، مسیر عکس ها و سایر مسیرهای موجود رو هم درست کردم. حالا این مستر پیج ساخته شده همه چیزش خوب کار می کنه، فقط عکس های بالا و پایین کادری که وسط صفحه قرار می گیره نشون داده نمی شه. هر کاری به عقلم می رسید کردم اما فایده نداشت! جالبه تصویر پشت زمینه صفحه داره نشون داده می شه اما اینا نه.
عجیب اینه که صفحه HTML ساخته شده خودش توی مرورگر داره درست نشون داده می شه، اما پروژه دات نت رو که اجرا می کنم این طور نیست.
هم پروژه دات نت و هم فایل های html رو اتچ کردم. ممنون می شم راهنمایی کنید

jigily
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 17:05 عصر
سایت شما پس زمینه سبز با برگ قرار داشته باشه؟

jigily
چهارشنبه 15 شهریور 1391, 17:25 عصر
ببین من یک خیلی باهاش ور ر فتم اما اون کادری که میگی وسط صفحه است را هم نشان میده...
ببین وقتی style.css را داخل پوشه میبری نمیدانم چرا همه چیز بهم میریزه باید بزاریش بیرون یعنی توی پوشه نباشه..اونوقت کار میکنه
ببین من خودم اومدم یکبار دیگه فایل html شمارا توی یک پروژه جدید باز کردم برات میزارم برای من که هم برگ ها را نمایش میده وهم کادر را...
http://s3.picofile.com/file/7491330000/2.rar.html

Itist82
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 16:41 عصر
ممنونم دوست عزیز. آره اون عکس برگ ها باید باشه.
ببخشید این سوال رو می پرسم، آخه من خیلی بیشتر از برنامه نویسی وب، ویندوز کار کردم، توی اون فایلی که شما برای دانلود گذاشتید فایل پروژه و سولوشن نبود، چه طوری باید بازش کنم؟
اون ایده شما رو هم امتحان می کنم ببینم چی می شه، یعنی همون که فایل استایل خارج فولدر باشه