PDA

View Full Version : حرفه ای: حذف فایل از روی سرور هنگام حذف در ckeditor

ncs2008
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 03:24 صبح
سلام دوستان و خسته نباشید
من به راحتی با ckeditor تصاویر و فایل ها رو آپلود میکنم فقط مشکل من اینجاست که زمانی که فایلی رو از داخل ckeditor پاک می کنم آن فایل یا تصویر از روی سرور پاک نمی شود در نتیجه پس از مدتی باعث گرفتن فضای زیادی از هاست با فایل های بلا استفاده و بدردنخور می شود.
دوستان چه طور می تونم هنگام حذف فایل یا عکس از داخل ckeditor که با دکمه del انجام می شود آن فایل یا تصویر را از روی سرور نیز حذف کنم.
لطفا کمک کنید خیلی گیرم
ممنون

meisam12
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 04:15 صبح
سلام
به این لینک http://www.itjungles.com/dotnet/how-to-delete-uploaded-file-from-fckeditor سری بزن.

ncs2008
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 11:39 صبح
دوست عزیز من کل نت رو گشتم این صفحه ای هم که شما لینک دادی جزوش بود ولی متاسفانه این برای fckeditor که ورژن های جدید این شرکت با ckeditor معرفی میشه و هیچ کدام از فایل هایی که گفته داخل ورژن های جدیدش نیست.
یعنی واقعا کسی تا حالا این کارو نکرده؟
یعنی همه رو سرورهاشون فایل های اضافی دارن؟
این مشکل زمانی خودشو ظاهر میکنه که بخوای از فایل ها هم روی سرور بکاپ بگیری.
نمی دونم واقعا این تاپیک هایی که من می زنم در سطح حرفه ای یا خیلی سادست که دوستان جواب نمی دن

fakhravari
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 12:06 عصر
ورژن جدیدش این امکانات نداره.

ncs2008
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 12:12 عصر
جناب فخرآوری بهترین ادیتور برای این کار که خودتان نیز جواب گرفتیدو استفاده کردید چیست؟
من می خوام مانند خیلی از سایت ها با یک ادیتور عکس و فایل هامو آپ کنم و سپس بعد حذف توسط یوزر نیز فایل های من از روز هاست حذف شوند.
باتشکر