PDA

View Full Version : طراحی سیستم نمایندگی.

centeralweb
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 07:58 صبح
با سلام خدمت همه ی شما عزیزان.
یک سوال دارم در مورد سیستم تعریف نمایندگی. شاید همتون سایت Reseller club یا Hyperspin رو دیده باشید. شما زمانی که از این سایت ها نمایندگی اخذ می کنید، این امکان رو دارید که برای خودتون یک پورتال روی همون سیستم داشته باشید، با نام تجاری و لوگوی خودتون. بدون این که مشتری های شما بدونن شما از چه کسی نمایندگی گرفتید. و نماینده ها هم خودشون میتونن نماینده تعریف کنن. میخواستم بدونم از چه سیستمی استفاده میشه؟ حتی این قابلیت هم وجود داره که شما یک A record تعریف کنید و دامنه ی خودتون رو روی اون پنل پارک کنید. اگه کسی میدونه که طرز طراحی این سیستم ها به چه صورت هست، ممنون میشم ما رو هم بی نصیب نذاره.

قبلا" از همگی متشکرم...

AbiriAmir
پنج شنبه 16 شهریور 1391, 16:33 عصر
سیستم نمایندگی که باید با PHP طراحی بشه
کار سختی نیست اگر با طراحی دیتابیس آشنا باشید
مشکلتون توی این بخش چیه؟

بخش دوم هم باید CName Record اضاف بشه...

centeralweb
جمعه 17 شهریور 1391, 01:41 صبح
اون که بله، اما سوال من اینجاست، آیا به ازای هر نماینده یک پوشه یا ساب دامین ساخته میشه؟ و فایل های جدید براش کپی میشه؟ میشه دقیقا" طرز کار این جور سیستم ها رو برام توضیح بدید؟

centeralweb
یک شنبه 19 شهریور 1391, 11:12 صبح
کسی از دوستان نمی تونه کمک کنه در این زمینه؟

azowghi
یک شنبه 19 شهریور 1391, 11:20 صبح
سلام دوست عزیز
این کاری که میگی بنده برای یک شرکتی انجام دادم بدین صورته که با یک هاست شما میتونی برای هرنماینده یک دامنه ثبت کنی فقط همین و هر دامنه میشه یک وبسایت مجزا با همون یک هاست بدون ایجاد فایل اضافه.

سوالی داشتی من چون خون دل خوردم برای این سیستم میتونم راهنمائیت کنم .
سایت zabancell.ir دقیقا همین سایته.

centeralweb
سه شنبه 21 شهریور 1391, 11:31 صبح
خیلی ممنونم از شما دوست عزیز. اگر امکانش هست یک شماره ی تماس برای من در قسمت پیغام خصوصی بفرستید تا بتونم باهاتون در ارتباط باشم. مسئله اینجاست که من میخوام این سیستم کاملا" داینامیک باشه، دقیقا" یه چیزی شبیه بلاگفا ! که شما دامنه ی خودتون رو وارد می کنید، NS ها رو ست می کنید و دامنه ی شما ری دایرکت میشه روی ساب دامنه ی بلاگفا. میخوام تمام این پروسه ها توسط خود سیستم انجام بشه.