PDA

View Full Version : حرفه ای: درخواست راهنمایی برای راه اندازی سایت

magicboy
جمعه 17 شهریور 1391, 18:32 عصر
سلام خدمت همه دوستان عزیزم...من در صدد راه اندازی یک سایت در واقع نمایندگی فروش adsl2+ هستم ولی نمیدونم از چه سیستمی استفاده کنم .... چون اول کار هستش نمیخوام هزینه کنم یا حداقل خیلی هزینه کنم ...ممنون میشم راهنمایی کنید ... در مورد انمکانات و نیاز ها و قسمتها هم چیزی که عرف اینجور سایتها هستش رو میخوام....
تعرفه ها ، پشتیبانی ، از همه مهم تر مناطق تحت پوشش یعنی کاربر پیش شماره بده و ببینه که ما ساپورت میکنیم یا نه این خیلی مهمه!!!
باز ممنون
قالب هم که شکیل باشه!!

zigoratsoft
شنبه 18 شهریور 1391, 05:03 صبح
سلام دوست عزیز
اول اینکه بهتر بود تاپیکتون رو توی بخش توسعه وب میزدید.
چنین سیستمی که جامع باشه رو من بصورت آماده ندیدم

ولی برای لیست قیمت، فروش و پرداخت آنلاین، پشتیبانی، تمدید حساب، خرید اعتبار و ... من سیستم whmcs روپیشنهاد میکنم.
این اسکریپت در اصل مربوط به فروش هاست و دامنه میباشد ولی شما هم میتونید ازش استفاده کنید.

البته برای اینکه مناسب کار شما بشه باید یه تغییراتی توش داده بشه.
برای بررسی شماره هم که آیا داخل محدوده هست یا نه میتونید از یک صفحه php استفاده کنید و کدی داخلش بنویسید که اگر شماره ها از یک رنج خاص خارج شد پیغام بده خارج از محدوده

اگر اطلاعات زیادی در مورد کدنویسی و طراحی وب ندارید ما میتونیم با دریافت هزینه ای مناسب این کار رو براتون انجام بدیم.
در صورت تمایل پیام خصوصی بزنید.

موفق و پیروز باشید.

zigoratsoft
شنبه 18 شهریور 1391, 05:15 صبح
فراموش کردم بگم با این سیستم علاوه بر امکاناتی که در بالا گفتم بخش اخبار، آموزش و حتی بازاریابی رو هم میتونید راه اندازی کنید.
به این شکل که کاربراتون با قرار دادن بنر تبلیغاتی شما در سایتشون یا معرفی مشتری جدید به شما درصدی از خرید مشتری رو به عنوان پاداش بازاریابی به طور خودکار ازتون دریافت کنن
علاوه بر این شما میتونید نمایندگی هم بدید و هزینه ها رو برای نمایندگی های مختلفتون ارزان تر حساب کنید.

امکاناتی نظیر ارسال ایمیل و اس ام اس های خبر و یادآور و ...،
اخطار های رو به پایان بودن سفارش و صدور فاکتور و ... هم در این سیستم موجود هست.
درکل برای کار شما و اینکه نمیخواید هزینه چندانی بکنید فکر میکنم بهترین گزینه باشه