PDA

View Full Version : سوال: مشکل ظاهر شدن javascript: WebForm_DoPostBackWithOption... در status bar مرورگر

orca13
شنبه 18 شهریور 1391, 10:45 صبح
سلام من یک linkBitton رو صفحه دارم، تو رویداد onClick ش Redirect میکنم به یه صفحه دیگه. اما موقع اجرا، وقتی ماوس رو میبرم روی این linkButton، توی status bar مرورگر عکس زیر (متنش) نمایش داده میشه، صفحه هم redirect نمیشه. اگه ممکنه دلیل این موضوع و راهه حلش رو بیان کنید. ممنون

http://www.urimage.net/images/2012/09/06/ELgXw.png

clover
شنبه 18 شهریور 1391, 18:17 عصر
دوست من
به زبان ساده لینک قابلیت پست بک نداره و از جاوا اسکریپت برای پست بک کمک گرفته میشه، حالا اگه مشکل شما فقط استتیوس مرورگره در مورد کدهای جاوا اسکیپت برای تغییر استتیوس بار جستجو کنید. در غیر این صورت دو راه دارید:

1- از هایپر لینک به جای لینک باتن استفاده کنید و مستقیما آدرس صفحه ی مقصد رو وارد کنید
2- از باتن به جای لینک باتن استفاده کنید و اگر قصد دارید قیافه ی اون شبیه به لینک به نظر برسه، از استایل ها استفاده کنید تا قیافه ی باتن رو تغییر بدید.

موفق باشید

orca13
شنبه 18 شهریور 1391, 18:31 عصر
ممنون دوسته من

اما یه نکته دیگه هم هست آخه، من یه GridView هم تو صفحه دارم ک از قابلیت های خودش برای Delete و Update استفاده کردم.
عمل Delete به خوبی انجام میشه، اما با کلیک روی Edit، گرید میره تو حالت ویرایش، اما وقتی میرم روی گزینه Update، دقیقا همین متن نمایش داده میشه و با کلیک هیچ اتفاقی نمیوفته.

من دقیقا همین کارو توی ی پروژه دیگه انجام میدم، هیچ مشکلی نیست، توی همین پروژه اینجوریه!

واقعا هم نگرفتم ایراد از کجاست.

اگه واسه شما هم اتفاق افتاده یا میدونید، دلیلشو بگید.

ممنون