PDA

View Full Version : Detail در گزارش

Ali_Fallah
شنبه 17 دی 1384, 16:24 عصر
آیا میشود یک گزارش شامل چند Detail باشد ؟
البته این سوال تقریباً مربوط میشود به سوال قبلی من راجع به تکرار رکوردها در کوئری یا گزارش.
چون شنیدم هر Detail را میتوان به یک تیبل خاص ربط داد.:متفکر:

sarami
یک شنبه 18 دی 1384, 14:10 عصر
شماباید از sub report بجای sub form در نمونه ارسالی که برروی تاپیک قبلیتون upload کردم استفاده کنید.

Ali_Fallah
یک شنبه 18 دی 1384, 15:49 عصر
:تشویق: این کار در ست ولی اگر بخواهم گزارش را فیلتر کرده و بصورت انتخابی باشد بایستی چه کارکرد
یعنی بتوانم فقط از یک شخص بخصوصی گزارش بگیرم یا محدود به تاریخ مشخصی باشد.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
بعنوان مثال کد کارمندی را انتخاب کردم فقط اطلاعات مربوط به همان کارمند نمایش داده شود(از 2 یا 3 تیبل) یا اطلاعات مربوط به تاریخی که وارد کردم را نمایش دهد.
در کوئری میتوان با پارامتر این کار را انجام داد ولی چون تعداد تیبلها در یک گزارش زیاد می باشد آنوقف موقع باز کردن یک گزارش برای هر یک تیبل یا کوئری یک پارامتر باز می شود.وبایستی به آن جواب داد.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
با تشکر از آقای صارمی وسایر عزیزانی که به اینجانب یاری رسانده اند.

sarami
یک شنبه 18 دی 1384, 17:57 عصر
کامران جان نمی دونم اطلاعاتت در چه سطحیه ولی با ارسال یک آرگومان از روی فرمت که همون id کارمند مورد نظره و قراردادن اون در str where مربوط به recordsource گزارشت این کارو انجام بدی یه search تو همین فروم بکنی نوع گزارش گرفتن از رکورد جاری رو میتونی
پیدا کنی

Ali_Fallah
دوشنبه 19 دی 1384, 11:21 صبح
:تشویق: آقای صارمی عزیز با تشکر از شما
اگر زحمتی نیست میتوانید با یک نمونه برنامه اینجانب را یاری کنید.
تا هم من و سایر کسانیکه این تاپیک را دنبال می کنند از آن بهره مند شوند.
خیلی ممنون.

sarami
دوشنبه 19 دی 1384, 22:36 عصر
مشکل upload دارم خداکنه این سری جواب بده پیرم رو در آورد نمونه فایل قبلی رو برات اصلاح کردم

شاپرک
سه شنبه 20 دی 1384, 08:35 صبح
:تشویق:

جالب بود

Ali_Fallah
سه شنبه 20 دی 1384, 13:13 عصر
آقای صارمی عزیز ازشما بسیار بیار ممنونم :تشویق: :تشویق: :تشویق: :تشویق: :تشویق:
قابل توجه شاپرک منظورم چنین گزارش گیری بود
و اگر بشود گزارش را نیز محدود به تاریخ کرد نیز خیلی بهتر میشود
---------
به هر حال از اینکه راهنمائیم کردید بسیار ممنونم از شاپرک و سایر دوستان نیز که پاسخ دادند نیز تشکر می کنم:تشویق:

sarami
سه شنبه 20 دی 1384, 16:38 عصر
خواهش در هر حال خدا رو شکر که مشکل شما حل شد ولی یک مورد رو من چندین بار اشاره کردم عنوان کردنش به کرات هم شاید خالی از لطف نباشه بیشتر مشکلاتی که دوستان عنوان میکنن ناشی از عدم درک صحیح مشکل و رفتن به سراغ راه حل های غیر معقول باشه شاید برای حل مشکل شما بشه چندین راه دیگه رو هم عنوان کرد و به نظر من سئوال کردن یه هنره اگه این هنر رو به درستی یاد نگیریم نتیجه درستی از سئوالاتمون نخواهیم گرفت

Ali_Fallah
سه شنبه 20 دی 1384, 17:23 عصر
خیلی ممنون به هر حال بقول شما بایستی سوال پرسید تا در نهایت به یک نتیجه رسید
سوال من راجع به کوئری در تاپیک هم حداقل به 30 مورد رسید و در تاپیک بعدی هم به 5 یا 6 مورد ولی به هرحال به یک نتیجه دلخواه رسیدیم.