PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ایجاد فایل setup

tanha70
شنبه 18 شهریور 1391, 13:52 عصر
سلام دوستان

من میخوام از یه برنامه setup بسازم و اینکه میخوام تو پوشه نصب برنامه یه پوشه باشه
پوشه رو به قسمت Application Folder اضافه کردم ولی بعد از نصب در program files پوشه برنامه ایجاد میشود ولی پوشه ای که من میخوام ایجاد نمیشود.

با تشکر فراوان

ehsan7007
شنبه 18 شهریور 1391, 14:02 عصر
احتمالانباید خالی باشه.
می تونید یه فایل بی مورد رو در اون پوشه قرار بدید.
مثلا یه فایل متنی که توش اسم و مشخصات برنامه نوشته باشه!

موفق باشید.

tanha70
شنبه 18 شهریور 1391, 14:12 عصر
با تشکر از شما دوست گرامی

مشکل حل شد

yashar_sb_sb
شنبه 18 شهریور 1391, 15:22 عصر
http://barnamenevis.org/showthread.php?359992-دانلود-کتاب-آموزش-تصویری-ساخت-فایل-نصب-در-ویژوال-استادیو-2010-(قدم-به-قدم)

tanha70
دوشنبه 27 شهریور 1391, 09:49 صبح
یه مشکل دیگه هم با ایجاد فایل setup دارم
setup رو به درستی ایجاد کردم
برنامه هم در program files نصب شد ولی برنامه برای اجرا شدن باید فایلی رو از اینترنت بخونه و در پوشه خودش ذخیره کنه ولی فکر کنم ویندوز این اجازه رو بهش نمیده
از دوستان خواهشمندم در این زمینه کمکم کنند...
با تشکر...

ehsan7007
دوشنبه 27 شهریور 1391, 11:16 صبح
پیش نیاز ها (مخصوصا دات نت فریم ورک ) رو باید همراه ستاپ قرار بدبد ، تا نیاز نباشهچیزی رو از اینترنت دانلود کنه.

samadblaj
دوشنبه 27 شهریور 1391, 11:28 صبح
یه مشکل دیگه هم با ایجاد فایل setup دارم
setup رو به درستی ایجاد کردم
برنامه هم در program files نصب شد ولی برنامه برای اجرا شدن باید فایلی رو از اینترنت بخونه و در پوشه خودش ذخیره کنه ولی فکر کنم ویندوز این اجازه رو بهش نمیده
از دوستان خواهشمندم در این زمینه کمکم کنند...
با تشکر...

در قسمت propertis شما اطلاعات نظیر crystal report v رو دریافتش رو اینترنتی اعلام کردید ، قسمت را تغییر بدید.

tanha70
دوشنبه 27 شهریور 1391, 13:07 عصر
تو برنامه از crystal report استفاده نکردم

تنها برنامه 3 تا فایل txt رو از اینترنت دانلود میکنه و یک فایل دیگه رو هم که تو پوشه خودش هست رو ادیت میکنه
این تنها کاریه که من میخوام انجام بده...

در ضمن من با خود vs فایل setup رو نمیسازم
با advanced installer میسازم
به نظر شما بهتره با چه برنامه ای setup بسازم؟

ehsan7007
دوشنبه 27 شهریور 1391, 14:28 عصر
خب اختیار ویندوز که دست شماست دیگه ، بهش بگید به برنامتون اجازه بده! :لبخند:
در ضمن ، ربطی به ستاپ نداره ، وشما با هر برنامه ای که راحت ترید و گرافیک بهتری مثل advanced installer درن می تونید ستاپتون رو بسازید.

برای دانلود هم می تونید شیوه ی دیگه ای رو انتخاب کنید ، یا کدتون رو بزارید تا دوستان اگر مشکلی داشت اصلاح فرمایند!