PDA

View Full Version : نوشتن ویروس

xxxsenatorxxx
شنبه 18 شهریور 1391, 20:02 عصر
با سلام
من میخوام به عنوان مثال نوشتن یک ویروس با سی شارپ رو از لحاظ علمی بررسی کنم و میدونم که حتما دات نت باید نصب باشه و .....
چه ایده هایی به ذهنتون میرسه که این فایل بتونه انجام بده البته به جز کیلاگر و عکس گرفتن از صفحه
(اصلا نمیخوام به کامپیوتر طرف آسیب برسونه)
نکته :این موارد فقط در ویروس نویسی استفاده نمیشه و کاربرد های دیگری هم داره و ویروس یک مثال بود

ehsan7007
شنبه 18 شهریور 1391, 20:25 عصر
مثلا می تونی با اجرای برنامت ویندوز رو ری استرات کنی :

Process.Start("<span class="highlight">Shutdown</span>", " -r -f -t " +" 1");

maktoom
شنبه 18 شهریور 1391, 20:50 عصر
سلام
می تونی با باز کردن برنامه هایی مثل پینت یا نوت پد و .. که در مسیر ویندوز هستن به دفعات زیاد در حلقه بی نهایت باعث بشی رم بسرعت پر بشه.
این برنامه رو در جاوا تست کردم. به صورت خیلی سریع جواب می ده.
نکته مهم: این تاپیک برخلاف قوانین سایت هستش.

samadblaj
شنبه 18 شهریور 1391, 21:01 عصر
سلام این تاپیک خلاف قوانین هستش و مطئنن تا دقایقی دیگه حذف خواهد شد.
بهترین زبان برای نوشتن ویروس زبان های سیستمی هستش از جمله اسمبلی ، دلفی ، سی پلاس. تحت پلفرمشون گزینه ی مناسبی نیست...

xxxsenatorxxx
یک شنبه 19 شهریور 1391, 10:56 صبح
اینجا از لحاظ علمی میخواهیم بررسی کنیم مثلا ساخت یوزر با سی شارپ این قضیه فقط تو ویروس کاربرد نداره و من ویروس رو به عنوان مثال عرض کردم

و من اینجا نمیخوام به کامپیوتر طرف اسیب برسه(قفل کردن و ری استارت کردن) و .......

Yasersadegh
یک شنبه 19 شهریور 1391, 11:02 صبح
میتونی تغییر پسورد administrator و دسترسی ریموت با Administrator
و همچنین تغییر دسترسی کاربر معمولی به Administrator رو هم تو ذهنت داشته باشی!!

ehsan7007
یک شنبه 19 شهریور 1391, 11:17 صبح
شما که میدونی کدش رو هم بزار!

ehsan7007
یک شنبه 19 شهریور 1391, 12:24 عصر
حتی می تونی موس و کیبورد رو بلوک کنی!
البته من کدش رو بلد نبودم و به همین خاطر نمی نویسم!

barnamenevisjavan
یک شنبه 19 شهریور 1391, 13:23 عصر
من چندتا ویروس نوشتم هم با وی بی دات نت هم ویژوال سی پلاس پلاس تا چنماه تو شهرمون فعالیت میکرد و برام رمز کارت اینترنت هارو میفرستاد به ایمیلم.البته مکافی بعدش یه اپدیت داد ویروس رو شناخت

xxxsenatorxxx
یک شنبه 19 شهریور 1391, 13:38 عصر
من چندتا ویروس نوشتم هم با وی بی دات نت هم ویژوال سی پلاس پلاس تا چنماه تو شهرمون فعالیت میکرد و برام رمز کارت اینترنت هارو میفرستاد به ایمیلم.البته مکافی بعدش یه اپدیت داد ویروس رو شناخت

نمیدونم چه فکری کردید؟!؟!الان میخواهد من چی بگم؟؟؟؟؟؟؟ احسنت که رمز کارت اینترنت مردم بنده خدا رو .......
موضوع تاپیک این بود که کی تا الان ویروس نوشته بیاد از خودش تعریف کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر از لحاظ علمی مطلبی دارید بزارید وگرنه اسپم ندید

barnamenevisjavan
یک شنبه 19 شهریور 1391, 13:52 عصر
بزار خیالت رو راحت کنم به نتیجه ای نمیرسی چون این سایت قوانینش اجازه نمیده
درضمن نوشتن ویروس کاری نداره اولین کاری که میکنی میری Taskmanager رو غیرفعال میکنی تا ویروس غیرفعال نشه بعدش ببین میخوای چیکار کنی اصلا ویروسی که میخوای بسازی کارش چی هست؟
درضمن با من احتراما صحبت کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxxsenatorxxx
یک شنبه 19 شهریور 1391, 14:03 عصر
بزار خیالت رو راحت کنم به نتیجه ای نمیرسی چون این سایت قوانینش اجازه نمیده
درضمن نوشتن ویروس کاری نداره اولین کاری که میکنی میری Taskmanager رو غیرفعال میکنی تا ویروس غیرفعال نشه بعدش ببین میخوای چیکار کنی اصلا ویروسی که میخوای بسازی کارش چی هست؟
درضمن با من احتراما صحبت کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اولا که این مطلب علمیه و منافاتی با قوانین نداره و فقط قضیه ایده است نه نوشتن ویروس ثانیا .اگر پست اولی رو خوانده باشی توش نوشته به سیستم اسیب نرسونه (غیر فعال کردن تسک منیجر == آسیب)راه های دیگه ای برای جلوگیری از بستن پروسس وجود داره مثل کرنال که اصلا کسیی نتونه ببندتش.ثالثا من محترمانه صحبت کردم.اون تعریف شما غیر مودبانه بود اونم تو یه بحث علمی
موفق باشید

barnamenevisjavan
یک شنبه 19 شهریور 1391, 14:38 عصر
خوب من پست اول رو خونده بودم کاملا واضح هست که شما اصلا نمیدونید میخواید چیکار کنید.
ویروس=کلا مخرب
ویروس خوب ما اصلا نداریم
پس نتیجه خلاف قوانین سایت
شما اصلا از ساخت ویروستون هیچ اطلاعاتی ندارید و نمیدونید قراره که چیکار بکنه

xxxsenatorxxx
یک شنبه 19 شهریور 1391, 15:00 عصر
خوب من پست اول رو خونده بودم کاملا واضح هست که شما اصلا نمیدونید میخواید چیکار کنید.
ویروس=کلا مخرب
ویروس خوب ما اصلا نداریم
پس نتیجه خلاف قوانین سایت
شما اصلا از ساخت ویروستون هیچ اطلاعاتی ندارید و نمیدونید قراره که چیکار بکنه

عزیزم این نظر شماست (خلاف قوانین و ویروس = مخرب)
من این تاپیک رو برای همین ایجاد کردم که ببینیم یه ویروس چه کارهای غیر مخرب میتونه بکنه
مثلا فرستادن ای پی طرف .این کار مخرب نیست یعنی ویندوز طرف رو نمیترکونه

kkkaka
یک شنبه 19 شهریور 1391, 15:08 عصر
سلام به همه
xxxsenatorxxx (http://barnamenevis.org/member.php?56799-xxxsenatorxxx) عزیز من هم با barnamenevisjavan (http://barnamenevis.org/member.php?205725-barnamenevisjavan) موافقم ویروس کلآ مخربه جه در سیستم اختلال ایجاد کنه چه در اعصاب کاربر!
خوب ویروس های غیر مخرب اسم دیگه ای دارن بهشون میگن تروجان.
بسته به نیت و تخصصی که شما دارین یه ویروس یا همون تروجان میتونه کار های زیادی بکنه از تغییر ساعت و تاریخ سیستم کاربر تا اعمال بار بیش از حد روی پردازنده اصلی.

xxxsenatorxxx
یک شنبه 19 شهریور 1391, 16:29 عصر
سلام به همه
xxxsenatorxxx (http://barnamenevis.org/member.php?56799-xxxsenatorxxx) عزیز من هم با barnamenevisjavan (http://barnamenevis.org/member.php?205725-barnamenevisjavan) موافقم ویروس کلآ مخربه جه در سیستم اختلال ایجاد کنه چه در اعصاب کاربر!
خوب ویروس های غیر مخرب اسم دیگه ای دارن بهشون میگن تروجان.
بسته به نیت و تخصصی که شما دارین یه ویروس یا همون تروجان میتونه کار های زیادی بکنه از تغییر ساعت و تاریخ سیستم کاربر تا اعمال بار بیش از حد روی پردازنده اصلی.

باشه از این به بعد من از اسم تروجان استفاده میکنم.حالا برای این تروجان چه ایده ایی به ذهنتون میرسه .تغییر ساعت دردیو دوا نمیکنه.ایده های اقای Yasersadegh (http://barnamenevis.org/member.php?37273-Yasersadegh) جالب بود.مثلا ساخت اکانت و ریموت و ... کدی برای اینها سراغ دارید یا یک منبع ؟

ehsan7007
یک شنبه 19 شهریور 1391, 16:34 عصر
یه چیزی بگم ناراحت نشید!

این طورکه بوش میاد شما بیشتر دنبال چیزی برای سر گرمی و اذیت کردم دیگران می گردید ها!

weblox
یک شنبه 19 شهریور 1391, 17:03 عصر
شما دنبال راهی برای جاسوسی از سیستم می گردید که این اسمش ویروس نیست و همون تروجان هست که دوستان عنوان کردند .

طبق قانون شماره 10 سایت :
قانون شماره 10
مطرح کردن و پاسخ به مباحثی که به هک و کرک ( از دید منفی ) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً ممنوع است.

بهتر است برای راهنمایی در این مورد سری به فروم هایی که در این زمینه ها فعالیت می کنند بزنید مثل آشیانه.اونجا بهتر می تونید ایده بگیرید.

موفق باشید

xxxsenatorxxx
یک شنبه 19 شهریور 1391, 17:38 عصر
عزیزان بذارید یک بار دیگه توضیح بدم
من دنبال کدهایی برای مدیریت سیستم هستم .درسته تروجان هم از این موارد استفاده میکنه ولی دلیل نمیشه فقط تروجان استفاده کنه. در ضمن تو همین قانون 10 نوشته شده (از دید منفی) اینجا ما از دید علمی نگاه میکنیم نه منفی.
ایده و کد برای مدیریت سیستم(با سی شارپ تا چه حد میشه روی ویندوز مدیریت کرد)مسئله این است.
به عنوان مثال تو همین سایت برنامه وجود داره برای باز کزدن و بستن سی دی رام. ایا این برنامه برای مردم ازاری درست شده چون بعضی از ویروسها این کارو میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا چون من اسم تاپیک رو زدم ویروس نویسی اذهان میره اونوری وگرنه ربطی نداره

kkkaka
یک شنبه 19 شهریور 1391, 17:45 عصر
xxxsenatorxxx (http://barnamenevis.org/member.php?56799-xxxsenatorxxx) عزیز به نظر بنده شما باید یکم راجع به Namespaces و Library های موجود در ویژوال تحقیق کنید اینطوری میتونی تمام قابلیتهای مهم و قابل دسترس در ویژوال رو بشناسید.

samadblaj
دوشنبه 20 شهریور 1391, 00:32 صبح
سلام دوستان این سورس یه کیلاگر به صورت کلاس (کیلاگر اطلاعات سیستم رو ضبط و ارسال به ایمیل میکنه)
امیدوارم بدردتون بخوره.
به همراه سورس ضبط کلید ها.
امیدوارم هدفمون فقط کسب تجربه باشه.

FastCode
دوشنبه 20 شهریور 1391, 02:07 صبح
با C# نمیشه ویروس نوشت.
اینها که گفتید همه trojan حساب میشن.
قبل از ایجاد تاپیک نیم ساعت تحقیق کنید

ehsan7007
دوشنبه 20 شهریور 1391, 08:16 صبح
Autorun ویروسه یا تروجان؟!

Yasersadegh
دوشنبه 20 شهریور 1391, 08:23 صبح
سلام دوباره
من با نظر آقای FastCode (http://barnamenevis.org/member.php?109710-FastCode) موافقم! برنامه ای که با سی شارپ نوشته شده که نمیشه ویروس! حتی تروجان هم نمیشه!! چون همونطور که دوستمون در پست اولش گفت نیاز به نصب Framework داره! کدوم ویروس یا تروجانی اول میاد Framework نصب میکنه رو سیستم هدف!!!:متعجب:
نوشتنش با سی شارپ میشه یه اپلیکیشن که می خواد یه سری کارهایی در حد Administrator رویه سیستم انجام بده(البته غیر مخرب!!).
xxxsenatorxxx (http://barnamenevis.org/member.php?56799-xxxsenatorxxx) جان برایه این کارها ، از تالار سی شارپ انجمن آشیانه بهتر می تونی ایده بگیری!!

موفق باشید

ehsan7007
دوشنبه 20 شهریور 1391, 08:24 صبح
سلام دوستان این سورس یه کیلاگر به صورت کلاس (کیلاگر اطلاعات سیستم رو ضبط و ارسال به ایمیل میکنه)
امیدوارم بدردتون بخوره.

دوست عزیز ، keyloger شما یه عیب داره که کیبورد کار نمی کنه! اینطوری کاربرم یوزر و پسوردش رو نمی نویسه!

ehsan7007
دوشنبه 20 شهریور 1391, 08:25 صبح
بهترین اسم : "برنامه های مخربه"!

maktoom
دوشنبه 20 شهریور 1391, 09:03 صبح
سلام
بنظرم شما اساسا موضوع رو اشتباه گرفتید. شما مسئول یه شبکه هستید که باید از ورود و خروج افراد مطلع باشید. یا باید بتونید بوسیله ریموت کارهایی رو روی سیستم فردی انجام بدید. آیا اینکارا رو با نوشتن ویروس یکی می دونید؟ حتی اگه طرف اصلا ندونه. این که اسمش ویروس نوشتن نیست.
مگه اینکه بخواید محترمانه چیز غیر محترمانه ای از اینجا کسب کنید. چیزایی که شما می خواید برنامه های شرکت های معروف قبلا اینکارا رو انجام میدن. در قالب کنترلر های شبکه و ... . چیزی خارج از این دایره یعنی استفاده از نوع دیگه. اون نوع دیگه واسه چیه؟ چرا نمی خواید از اونا استفاده کنید! بهتره توضیح بدید.

xxxsenatorxxx
دوشنبه 20 شهریور 1391, 09:17 صبح
امیدوارم بدردتون بخوره.
این کیلاگر شما حروف فارسی و انگلیسی هم تشخیص میده ؟واینکه هرجا تایپ کنیم حتی محیط برنامه های دیگه بازم کار میکنه؟

xxxsenatorxxx
دوشنبه 20 شهریور 1391, 09:20 صبح
سلام دوباره
من با نظر آقای FastCode (http://barnamenevis.org/member.php?109710-FastCode) موافقم! برنامه ای که با سی شارپ نوشته شده که نمیشه ویروس! حتی تروجان هم نمیشه!! چون همونطور که دوستمون در پست اولش گفت نیاز به نصب Framework داره! کدوم ویروس یا تروجانی اول میاد Framework نصب میکنه رو سیستم هدف!!!:متعجب:
نوشتنش با سی شارپ میشه یه اپلیکیشن که می خواد یه سری کارهایی در حد Administrator رویه سیستم انجام بده(البته غیر مخرب!!).
xxxsenatorxxx (http://barnamenevis.org/member.php?56799-xxxsenatorxxx) جان برایه این کارها ، از تالار سی شارپ انجمن آشیانه بهتر می تونی ایده بگیری!!
موفق باشید

همون اپیلیکیشنه که می خواد یه سری کارهایی در حد Administrator رویه سیستم انجام بده(البته غیر مخرب!!). تالار سی شارپ آشیانه اصلا انگار کسی نیست(هیچ کس جواب نمیده)!!!!!!حالا برای برنامه چه ایده دیگه ای دارید؟

xxxsenatorxxx
دوشنبه 20 شهریور 1391, 09:22 صبح
سلام
بنظرم شما اساسا موضوع رو اشتباه گرفتید. شما مسئول یه شبکه هستید که باید از ورود و خروج افراد مطلع باشید. یا باید بتونید بوسیله ریموت کارهایی رو روی سیستم فردی انجام بدید. آیا اینکارا رو با نوشتن ویروس یکی می دونید؟ حتی اگه طرف اصلا ندونه. این که اسمش ویروس نوشتن نیست.
مگه اینکه بخواید محترمانه چیز غیر محترمانه ای از اینجا کسب کنید. چیزایی که شما می خواید برنامه های شرکت های معروف قبلا اینکارا رو انجام میدن. در قالب کنترلر های شبکه و ... . چیزی خارج از این دایره یعنی استفاده از نوع دیگه. اون نوع دیگه واسه چیه؟ چرا نمی خواید از اونا استفاده کنید! بهتره توضیح بدید.

شرکت های معروف فقط خروجی رو میدن .من کدها رو میخوام و میخوام بدونم ساختارشون چیه.

xxxsenatorxxx
دوشنبه 20 شهریور 1391, 09:24 صبح
با C# نمیشه ویروس نوشت.
اینها که گفتید همه trojan حساب میشن.
قبل از ایجاد تاپیک نیم ساعت تحقیق کنید

با سی شارپ ویروس هم میشه نوشت در حد بمب فقط رو ویندوز 7 به بالا کار میکنه اونم به خاطر دات نت

ehsan7007
دوشنبه 20 شهریور 1391, 09:32 صبح
من گفتم ، اگه با اوتران اشنایی دارید (ویروسش رو میگم ) تو همین سایت سورسش رو پیدا می کنید!!!!!!!!

samadblaj
دوشنبه 20 شهریور 1391, 09:59 صبح
این کیلاگر شما حروف فارسی و انگلیسی هم تشخیص میده ؟واینکه هرجا تایپ کنیم حتی محیط برنامه های دیگه بازم کار میکنه؟

آره تو محیط های دیگه هم تشخیص میده از api استفاده شده...

FastCode
دوشنبه 20 شهریور 1391, 15:36 عصر
اوتران اشنایی دارید
هر کس هر چی میگه شما گوش نکن.
تروجان ه نه ویروس

لطفاً هر کس فکر میکنه خیلی بلده فرق ویروس و تروجان رو بگه.

در جواب کسایی که جواب سوال بالا رو بلدن و میگن میتونن:
یعنی واقعاً میخواهید از System.Reflection برای تزریق کد استفاده کنید؟
با توجه به اینکه در .Net به NO_EXEC MEMORY خیلی بیشتر از قبل توجه شده به نظر من غیر ممکنه.
اگر در جواب این هم چیزی دارید بگید.

ehsan7007
دوشنبه 20 شهریور 1391, 15:44 عصر
با C++ چطور؟

kkkaka
دوشنبه 20 شهریور 1391, 18:15 عصر
سلام به همه
FastCode (http://barnamenevis.org/member.php?109710-FastCode) جان
اینطوری که بنده برداشت کردم تروجان ها همونطور که از اسمشون معلومه (اسب تروا که باعث شکست یونان شد!) بیشتر جهت جاسوسی از اطلاعات سیستم کاربر مورد استفاده قرار میگیره و به این جهت تروجان نامیده میشه که در ظاهر هیچ خطری نداره و معمولآ همراه برنامه های کم حجم روی سیستم نصب میشه.
البته تروجان قدرت اعمال هیچ تغییری رو سیستم کاربر نداره.
اما در مقابل ویروس ها
نحوه ورود این نوع برنامه ها به سیستم کاربر میتونه دقیقآ مثل تروجان ها باشه (همراه یک برنامه دیگر روی سیستم نصب میشوند) البته نمیدونم بکاربردن لفظ نصب اینجا درسته یا خیر چون اصولآ یه ویروس باید پرتابل باشه.
اما قدرت اعمال تغییرات در سیستم کاربر بسته به نوع ویروس و لایه ای که در اون فعالیت میکنه متفاوت است.
برخی ویروس ها تنها در لایه نرم افزار فعالیت میکنند که از اثرات کار اونها میشه به کندی سیستم ، غیرفعال شدن اجزای کنترلی ویندوز(FoderOption) و... اشاره کرد.
لایه سخت افزار : البته با توجه به پیشرفت های سخت افزاری تقریبآ ویروسی تو این زمینه وجود نداره البته درگذشته ویروسی به اسم چرنوبیل در این سطح تاثیرگذار بود این ویروس با وارد کردن اطلاعاتی در یکی از تراشه‏ های اصلی کامپیوترها باعث از کارافتادن کامل آنها میشد!

xxxsenatorxxx
دوشنبه 20 شهریور 1391, 19:10 عصر
آره تو محیط های دیگه هم تشخیص میده از api استفاده شده...

ولی حروف فارسی رو پشتیبانی نمیکنه!!!
یه بنده خدایی یه کیلاگر نوشته بود اگر با موس هم زبان رو فارسی میکردی بعدش هر چی تایپ میکردی به فارسی برمیگردوند.منظورم این بود.

اقای ehsan7007 (http://barnamenevis.org/member.php?260879-ehsan7007) که گفتید ویروس اتوران رو تحقیق کن تو همین کیلاگر که این دوستمون گذاشته کار اوتوران رو هم تو تابعش انجام میده و اینکه گفتید با C++‎ چطور؟ اصلا بیشتر ویروسها با این زبان نوشته میشن و خیلی کار آمد ترن چون C زبانی هست که مستقیم با سخت افزار در ارتباطه

اقای FastCode (http://barnamenevis.org/member.php?109710-FastCode) متوجه نشدم طرف حرف آخریتون من بودم یا نه ولی کلا با سی شارپ هم میشه ویروس نوشت .کار ویروس چیه تخریب و انتشار .یه مثال ساده میزنم برای انتشار همون کد اوتوران و برای تخریب فرمت کردن درایو ها .اگر دوست داشتی به قول دوستمون برنامه پینت هم بنداز تو حلقه دیگه تمومه.یه ویروس کاملا ساده با سی شارپ البته گفتم به خاطر دات نت فریم ورک رو نصف ویندوز اکس پی ها و تمام ویندوز 7 ها کار میکنه

اقای kkkaka (http://barnamenevis.org/member.php?258241-kkkaka)در تکمیل حرفتون دو تا ویروس دیگه که سخت افزاری هستن و من میشناسم یکیش رو یک ایرانی نوشته و در ناسا نگهداری میشه که اگر مانیتورتون CRT باشه مانیتورو تو صورت کاربر منفجر میکنه.چندین سال پیش کشف شد اخبار هم نشون داد تو دنیا هم پیچید.ویروس دوم هم تقریبا 9 سال پیش یکی از دوستام بهم نشون داد که 3 ولت به هارد اضافه میکرد وهارد رو میسوزوند

ولی در کل یه نگاه به تاپیک بندازید!!!! به جز چند نفر که منطبق با موضوع تاپیک راهنمایی کردن بقیه فقط بحثهای اجتماعی کردن تا علمی و فنی و مطابق با موضوع تاپیک
لطفا یه عنایتی بکنید از موضوع تاپیک فاصله نگیریم
با تشکر

ehsan7007
دوشنبه 20 شهریور 1391, 19:30 عصر
samadblaj جان ،
وقتی کی لاگرت فعاله نمیشه تو فیلد های صفحه های وب نوشت ، انگار که کیبورد وصل نیست!

نمی شه کاریش کرد؟

samadblaj
دوشنبه 20 شهریور 1391, 19:35 عصر
درود بهترین برنامه برای نوشتن ویروس برنامه های native هستش هر چند با این برنامه ها هم میشه تروجان نوشت اما محدودیت هایی داره که از حرفه ای بودن کار شما میکاهد.
دوست عزیزمون گفتن Autorun اینا رو همونطور که گفتم بیشتر با زبان های اسمبلی مینویسن آنتی ویروس Autorun رو به عنوان تروجان میشناسه. Autorun بیشتر توی درایو های ریشه میشینن و دستوراتی متفاوت (اگر کاربر open کرد فایل اجرایی (ویروس) رو اجرا میکنه) پشتیبانی کننده فایل اجرایی ویروس هستش دوباره همین Autorun توسط پروسه از قبل اجرا در system32 پشتیبانی میشه و قابل حذف نیست.مگر پروسه رو خارج کنید.
موفق باشید.

samadblaj
دوشنبه 20 شهریور 1391, 19:38 عصر
samadblaj جان ،
وقتی کی لاگرت فعاله نمیشه تو فیلد های صفحه های وب نوشت ، انگار که کیبورد وصل نیست!

نمی شه کاریش کرد؟

ببینید این کاری نداره قبلا یکی با وی بی نوشتم خیلی پیشرفته تر بود.
شما باید مقدار کل کلید های کیبرد رو بدست بیارید اینک کاری نداره توسط keyValue میتونید و پارامتر های دیگه اینا رو توی یه فایل مثل RichTextbox بریزید و زمان بندی کنید توی یه فایل مثل xml ذخیره کنه و بعد از هر زمان به ایمیلتون ارسال کنه.

حالا میتونید Print Screen رو هم برای عکس برداری فعال کنید یا هر امکان دیگه ای...

samadblaj
دوشنبه 20 شهریور 1391, 19:39 عصر
samadblaj جان ،

نمی شه کاریش کرد؟

ببینید این کاری نداره قبلا یکی با وی بی نوشتم خیلی پیشرفته تر بود.
شما باید مقدار کل کلید های کیبرد رو بدست بیارید اینک کاری نداره توسط keyValue میتونید و پارامتر های دیگه اینا رو توی یه فایل مثل RichTextbox بریزید و زمان بندی کنید توی یه فایل مثل xml ذخیره کنه و بعد از هر زمان به ایمیلتون ارسال کنه.

حالا میتونید Print Screen رو هم برای عکس برداری فعال کنید یا هر امکان دیگه ای...

FastCode
دوشنبه 20 شهریور 1391, 21:28 عصر
خب پس بزارید فرقشو بگم
تروجان یه فایل جداست
ویروس داخل یک فایل دیگه مقیم میشه

همین

و با C# به همین دلیل نمیشه ویروس نوشت.

Direlap
دوشنبه 20 شهریور 1391, 22:11 عصر
با احترام به نظرات همه باید اینو بگم که با هر زبانی میشه ویروس نوشت فقط سیستم مقصد فرق می کنه .
اگه با سی شارپ بنویسیی رو ویندوز اجرا میشه . اگه با سی بنویسی همه جا اجرا میشه . معمولا هم تا حالا ویروس هایی که نوشته شده مخصوص یه پلت فرمه نه همه سیستم عامل ها .
فرق ساده ویروس و تروجان هم اینه که ویروس قابلیت تکثیر داره ولی تروجان نه .
شما اگه یه برنامه با دات نت 2 بنویسی روی همه ویندوز ها اجرا میشه و نیازی به نصب دات نت ندارید .
ویروس های خوبی رو هم دیدم که با دات نت نوشته شدن ولی دیگه الان لینکشون رو برداشتن از نت .
موفق باشید

FastCode
دوشنبه 20 شهریور 1391, 22:37 عصر
اگه با سی شارپ بنویسیی رو ویندوز اجرا میشه . اگه با سی بنویسی همه جا اجرا میشه
برعکس

ویروس های خوبی رو هم دیدم که با دات نت نوشته شدن ولی دیگه الان لینکشون رو برداشتن از نت .
تروجان نه ویروس

یعنی اینقدر سخته؟

Direlap
دوشنبه 20 شهریور 1391, 22:57 عصر
مگه برنامه های نوشته شده با سی شارپ روی ویندوز اجرا نمیشن که میگین برعکس ؟

چی اینقدر سخته ؟ متوجه منظورتون نشدم .

ehsan7007
دوشنبه 20 شهریور 1391, 23:05 عصر
"تروجان نه ویروس" رو میگن!

Direlap
دوشنبه 20 شهریور 1391, 23:12 عصر
نوشتن ویروس و یا تروجان هم سختی خاصی نداره . فقط باید بدونین باید کجا رو تغییر بدین یا از چه چیزی استفاده کنین .
البته با این کار بیشتر آنتی ویروس های معروف هنگام اجرا با توجه به رفتار برنامه فایلو شناسایی می کنن که اگه بخوایین اسنطوری نشه باید یا روش اکتشافی کشف کنین و یا از باگ های سیستم مقصد استفاده کنین . ( بله این قسمتش سخته و کار هر کسی نیست )

xxxsenatorxxx
دوشنبه 20 شهریور 1391, 23:13 عصر
برای ریموت دسکتاپ کردن : ریموت دسکتاپ خود ویندوز چه فرقی با ریموتر ها مثل تیم ویوور داره ؟کدام بهتره ؟از کدوم میشه تو ویروس استفاده کرد؟یعنی مال ویندوز رو فعال کنیم و ... یا فایلی که به طرف میدیم نقش کلاینت رو داشته باشه و ما سرور و ....؟معایب و مزایای هر کدوم چیه؟

نطراتتونو اعلام کنید

با تشکر

FastCode
سه شنبه 21 شهریور 1391, 00:29 صبح
"تروجان نه ویروس" رو میگن!
ویندوز و C#‎‎ رو گفتم

برنامه های .Net روی همه پلتفورم ها اجرا میشن
برنامه های C فقط روی همان پلتفورمی که براش طراحی شدن اجرا میشن

بنده شخصاً چون روی لینوکس .Net کار میکنم مثال نقض شما هستم.

چی اینقدر سخته ؟ متوجه منظورتون نشدم . خیلی فرقی نداره

با توجه به این که من شصت بار تکرار کردم فکر نکنم متوجه بشید

Direlap
سه شنبه 21 شهریور 1391, 14:06 عصر
برنامه ای که تو سی شارپ نوشته شده تو لینوکس به صورت پیش فرض کار نمی کنه . مثلا اگه کسی مثل شما بیاد نرم افزاری رو لینوکس نصب کنه که باعث اجرای برنامه های دات نت بشن بله میتونه اجرا بشه .

بحث ما نوشتن ویروسه . حالا اگه ویروس رو با دات نت 4 بنویسیم به صورت پیش فرض رو ایکس پی اجرا نمیشه مگر این که دات نت 4 رو سیستم نصب شده باشه . یه عیب نوشتن ویروس به زبان دات نت هم همینه اگه ورژن مناسبش نصب نسده باشه ویروس تقاضای نصب دات نت می کنه ! به همین خاطر من گفتمن که اگه با دات نت 2 بنویسین روی همه ویندوز ها اجرا میشه . چون این نسخه به صورت پیش فرض روی همه ویندوز ها نصبه .

FastCode
سه شنبه 21 شهریور 1391, 15:15 عصر
binfmt-misc
اسم package ای هست که کمک میکنه هر چیزی به جز ELF اجرا بشه و به صورت پیشفرض به همه format ها اجازه اجرا میده.
در بعضی سیستم ها مثل Redhat ه NSA این پیشفرض فرق داره
در لینوکس معمولاً اجرا میشن ولی اینکه درست کار بکنن بستگی به برنامه نویسش داره که چقدر توانا باشه.

در ضمن دات نت ه ۲ روی همه ی ویندوز ها نیست
اون دات نت ه 1.1 ه که روی همه ویندوز ها هست.

xxxsenatorxxx
سه شنبه 21 شهریور 1391, 16:44 عصر
برای ریموت دسکتاپ کردن : ریموت دسکتاپ خود ویندوز چه فرقی با ریموتر ها مثل تیم ویوور داره ؟کدام بهتره ؟از کدوم میشه تو ویروس استفاده کرد؟یعنی مال ویندوز رو فعال کنیم و ... یا فایلی که به طرف میدیم نقش کلاینت رو داشته باشه و ما سرور و ....؟معایب و مزایای هر کدوم چیه؟

نطراتتونو اعلام کنید