PDA

View Full Version : سوال: بهترین روش برای لود شدن صفحه با فایل سنگین چیست؟

mohsen.nsb44
یک شنبه 19 شهریور 1391, 10:29 صبح
من یک فایل فلش دارم که حدود یک و نیم مگ حجمشه و مشتری خواسته که اونو تو بنر سایت قرار بدم از اونجا که حجم این فایل خیلی بالاست چه راه کاری برای دیر لود نشدن صفحه وجود داره؟

fakhravari
یک شنبه 19 شهریور 1391, 12:48 عصر
مگه فیلم سینمایی؟؟ :لبخند:
خب فکر نکنم راهی باشه.

Fartaj
یک شنبه 19 شهریور 1391, 12:59 عصر
والا من سایت فول فلش دیدم که کلا یک مگه !! شما باید از نظر فنی طرف رو قانع کنی که برای سایت خوب نیست این کار قبول نکرد بگو عواقبش با خودتون ؟؟ چون شما یا باید از نظر فلش اون رو فشرده سازی کنی یا اگر گذاشتی تو فرم دیگه باید سنگین بودنش رو تحمل کنی ؟؟
شما با تگ iframe نشون بده تو صفحه بزار بقیه صفحه درست لود بشه اینم برای خوش لود می شه :لبخند:

mohsen.nsb44
یک شنبه 19 شهریور 1391, 13:20 عصر
مسئله اینه که یه سایت دقیقا از این حجم فایل استفاده کرده اما زود لود میشه با asp هم نوشته شده
http://www.umuttasarim.com

Fartaj
یک شنبه 19 شهریور 1391, 14:02 عصر
ببینید دوست عزیز شما خودت حرفه ای تر از منی ولی چیزی که به ذهن من می رسه asp نمی تونه دخالتی تو سریع تر اجرا شدن فایل های سنگین اونهم از نوع فلش و ویدئو داشته باشه اگر اینطوری بود خوب همه سایت های پخش فیلم از نوع فلش همین کار رو می کردند شما فرض کن داری یک فایل فلش رو از سایت دانلود می کنی فرقی نمی کنه سریع تر که نمی تونی دانلود کنی به سرعت اینترنت و سرعت سرور و ... بستگی داره !! هرچند بنر این سایتی که شما گذاشتی بهش نمیاد 1.5 مگ باشه !! شما دقیقا همینی که تو این سایته رو دانلود کردی ؟؟
من مدتی با تمپلیت های مانستر درگیر بودم سنگین ترین تمپلیت هم وقتی خروجی می گرفتم نهایت 1 تا 2 مگ می شد ( با اینکه فول فلش بود )ولی خوب به طرف می گفتم حجمش اینه می خوای ؟؟بعد طرف می گفت من اصلا قید کاربرای dial-up رو زدم هر کی adsl داره بیاد این سایت !!

شما بیشتر دنبال بگرد برای فشرده سازی فایل های swf

alirat
یک شنبه 19 شهریور 1391, 17:57 عصر
به نظر من شما باید یه تدبیری داشته باشی که بعد از این که کل سایت load شد بعد فایل video شروع به load کنه ... مثلا load فایل در event به نام InitComplete شروع به load کنه ... !

mohsen.nsb44
یک شنبه 19 شهریور 1391, 23:25 عصر
الان حرف من اینه سایتی که گفتم چیکار کرده واسه این کار که سریع سایتش باز میشه

Arash_janusV3
دوشنبه 20 شهریور 1391, 01:27 صبح
به نظر من شما باید یه تدبیری داشته باشی که بعد از این که کل سایت load شد بعد فایل video شروع به load کنه ... مثلا load فایل در event به نام InitComplete شروع به load کنه ... !
من هم همین رو پیشنهاد می کنم
و همینطور اگر بتوانید سرعت اینترنت کاربر رو به دست بیارید و برحسب اون اگر مثلا سرعت بالای 64 بود انیمیشن رو نمایش بدید
ولی اگر کمتر بود یک تصویر را جایگزین انیمیشن کنید

mohsen.nsb44
دوشنبه 20 شهریور 1391, 11:45 صبح
من هم همین رو پیشنهاد می کنم
و همینطور اگر بتوانید سرعت اینترنت کاربر رو به دست بیارید و برحسب اون اگر مثلا سرعت بالای 64 بود انیمیشن رو نمایش بدید
ولی اگر کمتر بود یک تصویر را جایگزین انیمیشن کنید
خب این سرعت رو چگونه باید بدست اورد
چطور میشه متوجه شد که کاربر سرعت اینترنتش چنده

Arash_janusV3
دوشنبه 20 شهریور 1391, 11:59 صبح
خب این سرعت رو چگونه باید بدست اورد
چطور میشه متوجه شد که کاربر سرعت اینترنتش چنده
تا حالا این روش رو کار نکردم فقط اصول رو گفتم
باید با دستورات تحت کلاینت به دست بیارید جستجو کنید نباید خیلی پیچیده باشه
مسلما باید یک تابع از کتابخانه ها باشه که کارش همینه

AmirGhasemi
دوشنبه 20 شهریور 1391, 12:53 عصر
داداش جان بايد از تكنيك هاي MVC استفاده كني!! اينجور سايت ها مثل سايت اپل از MVC استفاده مي كنن