PDA

View Full Version : خبر: جلوگیری از ریسورس شدن برنامه های دات نت با PS Anti Reflector

alimanam
یک شنبه 19 شهریور 1391, 13:06 عصر
با سلام

با این برنامه ایی که جدیداً توسعه اش دادم میتونین از ریسورس شدن برنامه خودتون که اغلب با برنامه معروف Reflector انجام میشه , خودداری کنین . اگر پیشنهادی داشتین خوشحال میشم انتقال بدین .

دانلود (http://manamsoftware.mihanblog.com/post/20)

http://up.vbiran.ir/images/ppgvxo0mjcnqgafigg7.jpg

موفق باشید./

barnamenevisjavan
یک شنبه 19 شهریور 1391, 13:28 عصر
لطفا اموزش کار با برنامه رو هم بگید

alimanam
یک شنبه 19 شهریور 1391, 13:32 عصر
با سلام

لطفا اموزش کار با برنامه رو هم بگید

خیلی ساده فایل exe برنامه خودتون رو در کادر مشخص شده Drag & Drop کنید و بر روی دکمه Protect Draged Software کلیک کنید . در نهایت نتیجه رو در برنامه Reflector مشاهده کنید !

موفق باشید./

Samsam2010
دوشنبه 20 شهریور 1391, 21:48 عصر
با سلام و تشکر
میتونید بیشتر از لحاظ (فنی) توضیح بدید چیکار میکنه این برنامه

alimanam
دوشنبه 20 شهریور 1391, 22:13 عصر
با سلام

میتونید بیشتر از لحاظ (فنی) توضیح بدید چیکار میکنه این برنامه

من برای اینکه برنامه Reflector نتونه فایل های exe برنامه رو آنالیز و ریسورس کنه تغییراتی در هدر فایل اجرایی میدم با این کار Reflector برنامه ایی که به این صورت هدرش تغییر کرده رو نمیتونه به عنوان یک dot net assembly شناسایی و آنالیز کنه .

موفق باشید./

juza66
سه شنبه 15 اسفند 1391, 08:05 صبح
خسته نباشید اقا علی
برنامه رو دانلود کردم ولی آنتی ویروس آویرا گیر داده میگه ویروسیه!!

JaVa
سه شنبه 15 اسفند 1391, 09:39 صبح
با سلام
من برای اینکه برنامه Reflector نتونه فایل های exe برنامه رو آنالیز و ریسورس کنه تغییراتی در هدر فایل اجرایی میدم با این کار Reflector برنامه ایی که به این صورت هدرش تغییر کرده رو نمیتونه به عنوان یک dot net assembly شناسایی و آنالیز کنه .
موفق باشید./

سلام و درود بر شما.

توی سرعت اجرایی برنامه که تاثیری نداره ؟

با تشکر

maxvel
دوشنبه 21 اسفند 1391, 20:35 عصر
متاسفانه انگار لینک مشکل داره

JaVa
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 23:05 عصر
سلام.

من یه بار یه برنامه رو با Resource Hacker اومدم متن های انگلیسیش رو به فارسی تبدیل کردم آیا با این برنامه میشه جلوی همچین کاری رو گرفت ؟!

با تشکر

alimanam
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 13:16 عصر
با سلام

من یه بار یه برنامه رو با Resource Hacker اومدم متن های انگلیسیش رو به فارسی تبدیل کردم آیا با این برنامه میشه جلوی همچین کاری رو گرفت ؟!

خیر . با این برنامه شما فقط یک مانع و متد ساده رو روی Assembly خودتون ایجاد میکنین که برنامه Reflector رو از ریسورس کردن اون دچار مشکل میکنین همین .

موفق باشید./

JaVa
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 13:41 عصر
کسی از دوستان برنامه ای رو سراغ دارن که کاری که برنامه Resource Hacker می کنه ازش جلوگیری کنه ؟

siavashsay
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 17:35 عصر
یه سری به این سایت بزن !
البته خودم هنوز تست نکردم ! تست کردی خبرشو به ما هم بده !
http://xheo.com/

M.KH-SH
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 12:43 عصر
سلام

خسته نباشین و خیلی هم ممنون از شما

میشه راجع به نحوه دستکاری Assembly و الگوریتم برنامه یکم توضیح بدین تا یکم با این علم و نحوه کدنویسی اون آشنا بشیم.

با تشکر

alimanam
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 14:59 عصر
با سلام

میشه راجع به نحوه دستکاری Assembly و الگوریتم برنامه یکم توضیح بدین تا یکم با این علم و نحوه کدنویسی اون آشنا بشیم.

علم خاصی نداره ! سورس رو ضمیمه کردم اگر سوالی بود بفرمائید .

موفق باشید./

mokhtar_r
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 23:11 عصر
با سلام

موفق باشید./
فایل رمز داره ، اگر لطف کنید ممنون میشم.
ای کاش شما که با رفلکتور ها خیلی کار کردید ، یک توضیحی هم بگذارید که اینطور برنامه ها چکار میکنند و چطوری کار برای اونها سخت میشه. دیدم یک قفل هم ساختید ، اگر کلا درباره محافظت از نرم افزار یک مقاله ای ، تاپیکی ... قرار بدید خیلی عالی میشه . بالاخره ما جوونا باید از تجربه شما اساتید استفاده کنیم.
مرسی

mokhtar_r
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 17:01 عصر
با سلام

موفق باشید./

رمز فایل را دارید؟ اینجا فایلها رمز مشخصی دارد ؟

farbod61
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 18:54 عصر
سلام دوستان
یک سوال داشتم
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه
من یه برنامه اتوماسیون دارم که با #C نوشته شده
برنامه به زبان فارسی هستش
میخواستم ببینم امکانش هست زبان برنامه رو به انگلیسی تغییر داد؟
متاسفانه سورس برنامه در اختیارم نیست
از روی خود برنامه امکانش هست کاری کرد؟
در شمن میخواستم بدونم امکانش هست قسمتهایی رو به منوی برنامه اضافه کرد؟ بدون داشتم سورس؟

roya.raha
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 13:22 عصر
با سلام

موفق باشید./

من هم رمزش را میخوام.
مرسی

M.KH-SH
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 18:55 عصر
با اجازه استاد عزیز

واقعا علم خاصی نداره
فقط شما فایل از طریق stream باز میکنی و داخل اون چیزی مینویسی و بعد هم می بندی همین.

mokhtar_r
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 07:11 صبح
با اجازه استاد عزیز

واقعا علم خاصی نداره
فقط شما فایل از طریق stream باز میکنی و داخل اون چیزی مینویسی و بعد هم می بندی همین.

سلام میشه یک مقدار بیشتر توضیح بدید . یا یک عکس بگذارید.
راستی رمز این فایل استاد علی پیدا نشد ؟!

davood_mortazavi
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 06:39 صبح
با سلام

موفق باشید./

اگر امکان داره رمزش را برای من هم بفرستید خیلی بهش نیاز دارم.
یک اشاره ای هم به نحوه عملکرد خیلی مفید است.
SHD.NET
شنبه 05 مرداد 1392, 03:56 صبح
با سلام

موفق باشید./

آقا رمز فایل چیه ؟ اگه کسی رمز رو داره پ.خ کنه یا همینجا بزاره

armin001
شنبه 05 مرداد 1392, 11:23 صبح
سلام استاد یه سوالی برام پیش اومده ازتون میپرسم امیدوارم ناراحت نشید(پیشاپیش معذرت میخوام)

چرا وقتی یه چیزی میذارید یا بدون سورسه یا اگه سورس میذارید عمومی نیست(پسورد داره برای مخاطب خاص)؟؟

مگه بقیه نمیخوان یاد بگیرند

daivid_ d31r1
یک شنبه 27 مرداد 1392, 12:22 عصر
سلام دوستان
این فایل رمز داره
میشه رمزشو بفرمایید که بتونیم استفاده کنیم؟؟

و ایا بعد ازین کار باز میشه اونو برگردوند؟
یعنی هدرشو به دات نت برگردوند که با رفلکتور بشه خوندش؟؟

ممنون

-----------------------------------------
بیا تا برایت بگویم چقدر تنهایی من بزرگ است

hosein_h
چهارشنبه 06 شهریور 1392, 20:35 عصر
دوستان رمز برنامه رو داريد؟؟

mehran901
پنج شنبه 07 شهریور 1392, 00:59 صبح
کسی از دوستان برنامه ای رو سراغ دارن که کاری که برنامه Resource Hacker می کنه ازش جلوگیری کنه ؟

توسط پکر ها و یا پروتکتور ها میتونین محافظت بهتری داشته باشین

mostafi1391
جمعه 08 شهریور 1392, 01:26 صبح
زور نزنین پولیه...

Sir-Programmer
یک شنبه 20 بهمن 1392, 12:59 عصر
خب اگه پولیه چرا روت نمیشه بگی ؟؟ انگار چیکار کردی ! میگه : علم خاصی نداره ! سورس رو ضمیمه کردم اگر سوالی بود بفرمائید .
تو که سورس میزاری پسوردش هم بزار و بگو آقا این سورس پولیه !

116562

alimanam
یک شنبه 20 بهمن 1392, 18:02 عصر
با سلام

زور نزنین پولیه...

دوست عزیز شما بر کدوم مبنا اومدین از سمت بنده اعلام کردین سورسی که گذاشتم پولیه ؟!!!! من کی سورسی در این سایت گذاشتم که پولی بوده که این دومیش باشه ؟؟؟؟

خب اگه پولیه چرا روت نمیشه بگی ؟؟ انگار چیکار کردی ! میگه : علم خاصی نداره ! سورس رو ضمیمه کردم اگر سوالی بود بفرمائید .
تو که سورس میزاری پسوردش هم بزار را بگو آقا این سورس پولیه !

متاسفانه ادبیات صحبت کردن خیلی ها ادبیات کوچه بازاریه ! دوست عزیزم بنده خیلی وقته که سورس هایی که وقت میکنم و برای کسی مینویسم هر کدوم رو که تشخیص بدم واسش پسورد میزارم و پسوردش رو هم به اون فرد خاص یا افراد خاص میدم این چه ربطی به پولی بودن سورس داره ؟؟؟ همین افرادی که بهشون پسورد رو دادم میتونن اعلام کنند که صحبتهای شما و اون دوست خوب دیگرمون کذب محض هستش . ادامه نمیدم چون متاسفانه انگار طلبکار شما هستم لحن صحبتتون رو در حد خودم نمیبینم :

اینجا یه سورسی قرار دادی رمز داره رمزش چیه ؟

(پیام خصوصی آقای Sir-Programmer به بنده !!! )
بابا شما دیگه کی هستین ؟ لحن صحبت کردنتون منو یاد رضا شاه میندازه :متعجب:

موفق باشید./

Sir-Programmer
یک شنبه 20 بهمن 1392, 18:23 عصر
افزاد خاص ..... تا حالا ندیده بودم طرف سورس ضمیمه کنه رمز روش بزاره رمزش واسه افراد خاص باشه واسه همین پی ام دادم یکی از اعضا گفت پولیه دیگه بیخیالش شدم :دی (حالا شما حرفت درسته پولی نیست شرمنده اشتباه کردم گفتم پولیه خوبه ؟) حالا ما در حد شما نیستیم بیخیال آقای برنامه نویس :گریه: و اما

با این برنامه ایی که جدیداً توسعه اش دادم ...

میشه بگید منظور از توسعه دادن شما چیه ؟؟؟ :قهقهه:
( اگه یه چیز PRV8 بود به که هیچی ! ولی چیزی که Public شده رو اینقدر مهم نکن ... )

headshoter
یک شنبه 20 بهمن 1392, 18:50 عصر
اگه زحمتی نیست منم پسورد رو میخوام.
ممنون.

joker
یک شنبه 20 بهمن 1392, 19:05 عصر
حالا بلاخره فلسفه وجودی این پسورد چیه ؟ ریپلای بخوره هر بار تاپیک بیاد بالا؟؟

Sir-Programmer
دوشنبه 21 بهمن 1392, 10:48 صبح
امام علی : زکات علم نشر آن است ( البته علمش مال ما نیست :دی ) ...
آقا سه خط کد نویسی نه سورس میخواد نه رمز با استفاده از کد زیر میتونید Hex برنامه رو Read کنید و تغییرات مورد نظرو ( که یه آقای برنامه نویس تو Y/o/u/T/u/b/e/ کلیپشو قرار داده بودن البته دستی کاراشو انجام میدادن اینم لینک کلیپ (http://www.youtube.com/watch?v=5Oz8Vr_kX6c)) انجام بدین ....

using (var stream = new FileStream(@"Path", FileMode.Open, FileAccess.ReadWrite))
{
stream.Position = 244;
stream.WriteByte(0x0B);
}

در قسمت Path مسیر فایل رو بنویسید و این کد رو تو یه دکمه بزارید و تمام
موفق باشید ....

alimanam
دوشنبه 21 بهمن 1392, 11:39 صبح
با سلام

افزاد خاص ..... تا حالا ندیده بودم طرف سورس ضمیمه کنه رمز روش بزاره رمزش واسه افراد خاص باشه واسه همین پی ام دادم یکی از اعضا گفت پولیه دیگه بیخیالش شدم :دی (حالا شما حرفت درسته پولی نیست شرمنده اشتباه کردم گفتم پولیه خوبه ؟) حالا ما در حد شما نیستیم بیخیال آقای برنامه نویس و اما

افراد خاصی که با طعنه صحبتشون رو میکنین کسانی بودن که بلد بودن به صورت خیلی ساده و محترمانه بگن نیاز به سورس فایل ضمیمه شده دارن و تعدادشون کم نبوده حالا از این که بگذریم دوست عزیزی که این همه ماجرا واست مهمه !!!! من اصلاً منظورم برنامه نویس بودن خودم و بقال بودن شما بود که اومدی بحث رو کشیدی به سمت و سوء ؟؟؟؟؟ کسی که منصف هست دقیقاً میتونه با خوندن مطالب پست قبلی ام متوجه این موضوع بشه که شما احترام گذاشتن خشک و خالی و ساده رو واسه طرف مقالتون متاسفانه بلد نیستین و این موضوع ربطی به برنامه نویس و این ماجراها نداره .

میشه بگید منظور از توسعه دادن شما چیه ؟؟؟

دقیقاً مشکلت همینه :) حتی فرق بین چیزی که در محیط مجازی یا واقعی یاد میگیرین و به اون چیزی که یاد گرفتی 2 تا مطلب اضافه میکنی یا بهبودش میدی یا امکانات بهتری اضافه میکنی رو متوجه نمیشی احتمالاً فکر کردین باید واسه یه همچین چیزی فلان خط کد نوشته میشد تا حق مطلب توسعه ادا میشد :) بگذریم , خوشبختانه من از این جور آدم ها در این محیط زیاد دیدم عادت به این نوع نتیجه گیریهای خنده دار دارم .

( اگه یه چیز PRV8 بود به که هیچی ! ولی چیزی که Public شده رو اینقدر مهم نکن ... )

مهم کردم ؟ چون پسورد گذاشتم مهم شده ؟ کجای این تاپیک گفتم مهمه ؟ کجا حرفی از مشکل بودن و مهم بودن و نبوغ بکار رفتن در سورس و هرچیزی که به مهم شدن برسه گفتم که اومدی نتیجه گیری کردی من دارم مهمش میکنم ؟ :متفکر: احتمالاً به خاطر پسورد دار بودن فایل ضمیمه است که توضیحات مکفی دادم نیاز نیست دوباره بگم .

احتمالا معنی این جمله مهم بودن سورس رو میرسونه !!!

امام علی : زکات علم نشر آن است ( البته علمش مال ما نیست :دی ) ...

کسانی که من رو در این سایت میشناسن بهتر میتونن نظر بدن سابقه فعالیت بنده در این سایت چطوری بوده البته تعداد پست های شما گویای این هست که شما به احتمال زیاد فعالیت بنده رو در این ساین ندیدین .

آقا سه خط کد نویسی نه سورس میخواد نه رمز با استفاده از کد زیر میتونید Hex برنامه رو Read کنید و تغییرات مورد نظرو ( که یه آقای برنامه نویس تو Y/o/u/T/u/b/e/ کلیپشو قرار داده بودن البته دستی کاراشو انجام میدادن اینم لینک کلیپ) انجام بدین ....

حالا کسی گفته بود 4 خطه ؟ :قهقهه: در ضمن شما که براتون این ماجرا اینقدر مهم بوده که این یکی دو روز رو بگردین سرچ کنین و منابع مختلف رو جستجو کنین دیگه چرا این همه ماجرا رو کارگردانی کردی آخه ؟؟؟؟!! :گیج: در ضمن من از منابع دیگه ایی در یکی از فروم های انگلیسی زبان که الان حضور ذهن ندارم استفاده کرده بودم و مقداری بهش امکانات کوچک مثل درگ / دروپ فایل و بک آپ گرفتن از فایل exe اصلی و نمایش پروگرس بار حین انجام کار رو اضافه کردم . احتمالاً باید کاری میکردم که برنامه بره تو صف نانوایی نون بگیره بیاره خونه که اسمش توسعه دادن باشه :بامزه:

آقا من کلاً از آشنایی با شما خرسندم امیدوارم در مباحث بهتر و فنی تری با هم باشیم که بقیه دوستان استفاده کنن نه اینکه توضیحات غیر فنی من و شما رو بخونن . بازم از دوستان عزیزم از جمله استاد عزیز Joker جان که نیاز نیست تعریفی از ایشون بکنم بابت طویل شدن عرایض پوزش میطلبم .

راستی کدی که نوشتی به سی شارپ هست و اینجا تالار وی بی !

کدش تقریبا اگه درست یادم باشه میشه این :

Dim stream As New FileStream(f.FileName, FileMode.Open, FileAccess.Write)
stream.Seek(&HF4, SeekOrigin.Begin)
stream.WriteByte(11)
stream.Flush()
stream.Close()

موفق باشید./

Sir-Programmer
دوشنبه 21 بهمن 1392, 12:01 عصر
حالا شما برنامه نویس و ما بقال مهم نیست ! بابت همه چی معذرت میخوام ......

alimanam
سه شنبه 22 بهمن 1392, 13:11 عصر
با سلام

حالا شما برنامه نویس و ما بقال مهم نیست ! بابت همه چی معذرت میخوام ......

سوتفاهم پیش میاد مهم اینه که انسان مثل شما شهامت قبول اشتباه رو داشته باشه , من مخلص شما هستم امیدوارم همیشه موفق باشید./

armin8651
سه شنبه 22 بهمن 1392, 16:34 عصر
آقای alimanam رو از تالار فراری ندید، من به شخصه خیلی از کدهاشون یاد گرفتم و استفاده کردم، همین جا تشکر میکنم ازشون
وجود این افراد تو تالار لازمه، قبلاٌ تعدادشون بیشتر بود ولی الان کم شده و سطح تالار اومده پایین
پسورد هم واسه این جور برنامه های محافظتی باشه، خوبه به نظر من، حداقلش اینه که همه بهش دسترسی ندارن دیگه

mohsen22
سه شنبه 22 بهمن 1392, 22:31 عصر
سلام . چون این تاپیک در لیست اطلاع رسانی های بنده بود خدمت رسیدم ... بنده هم به نوبه خود چون از این سورس استفاده کردم لازم دیده که از نوسنده اش تشکر کنم ...
بچه ها بیایید با هم مهربون باشیم ... عمر گران می گذرد خواه نخواهی .....
قربون همتون