PDA

View Full Version : در Quickreport برای چاپ رکورد جاری چه کار کنم ؟

دنی کوئیل
شنبه 17 دی 1384, 21:22 عصر
من می خواهم رکورد جاری را چاپ کنم در هر باندی که بگی گذاشتم اما پس از فرمان

QR.Preview اشاره گر یا همون شماره رکورد به آخر می رود

mzjahromi
یک شنبه 18 دی 1384, 09:48 صبح
DataSet مربوط به QuickRep1 رو خالی بذار فکر کنم درست بشه

دنی کوئیل
یک شنبه 18 دی 1384, 10:06 صبح
اگه این کار را کنم اصلا چیزی نمایش داده نمیشود

سید مسعود موحد
یک شنبه 18 دی 1384, 10:28 صبح
شما با بکار گیری باند DETAIL هرگز نمی توانی وقتی که به یک DataSource وصل هستی فقط یک رکورد یا به قول خودتان رکورد جاری را فقط ببینید و چاپ نمایید شما برای این کار باید بجای کامپوننتهای DB‌ از کامپوننتهای ممولی QRLAbel استفاده نمایید و خودتون به آنها مقدار فیلدها را نسبت بدهید و فقط همان یک رکورد را چاپ کنید.

mzjahromi
یک شنبه 18 دی 1384, 10:52 صبح
شما با بکار گیری باند DETAIL هرگز نمی توانی وقتی که به یک DataSource وصل هستی فقط یک رکورد یا به قول خودتان رکورد جاری را فقط ببینید و چاپ نمایید شما برای این کار باید بجای کامپوننتهای DB‌ از کامپوننتهای ممولی QRLAbel استفاده نمایید و خودتون به آنها مقدار فیلدها را نسبت بدهید و فقط همان یک رکورد را چاپ کنید.
ولی من این کار رو کردم اگر عجله نداری صبر کن تست کنم بهت می گم(البته الان وقت ندارم) ولی یه راه ساده اینه که با استفاده از فیلتر رو کلید اصلی فقط همون رکورد رو داشته باشی

سید مسعود موحد
یک شنبه 18 دی 1384, 11:44 صبح
ولی من این کار رو کردم اگر عجله نداری صبر کن تست کنم بهت می گم(البته الان وقت ندارم) ولی یه راه ساده اینه که با استفاده از فیلتر رو کلید اصلی فقط همون رکورد رو داشته باشی

آره این راهم فکر عالی است

دنی کوئیل
یک شنبه 18 دی 1384, 20:32 عصر

قربان وقتش نشد ؟

mzjahromi
دوشنبه 19 دی 1384, 08:27 صبح
تو QRsubDetail نذار تو یه Band معمولی مثل Title یا PageHeader یا ... بذارشون

programersa
چهارشنبه 28 دی 1384, 10:28 صبح
سلام
همونطور که آقای ذوالقدر گفتند باید در pageheader بگذاری در ضمن برای یک رکورد خاص می تونی هنگامی که دستور prewiew دادی filter رو عوض کنی و رکورد خاص روی یک Qlabel معمولی ارسال کنی تا فقط همون رو نمایش بدهد .
یاحق .

mina_148m
چهارشنبه 12 دی 1386, 01:14 صبح
سلام
بببخشید من کلا " میخوام مراحلی که فقط رکورد جاری در quickrep چاپ میشه رو بدونم
که باید چیکار کنم؟ ممنون می شم کامل بهم توضیح بدید.:خجالت:
نمی خواستم تایپیک تکراری بزارم بخاطره همین دنبال این موضوع بودم چون به این ربط داره همینجا مشکلمو گفتم

با تشکر فراوان