PDA

View Full Version : سوال: مشکل در درج و نمایش

m.batimar
دوشنبه 20 شهریور 1391, 16:35 عصر
سلام دوستان من تو برنامم از تو دوجدول میخوام داخل یه گرید نمایش بدم حالا این خط کدا رو نوشتم ولی مشکلم اینه که وقتی میخواد درج و نمایش بده دوباره همه ی اطلاعات پایگاه داده رو دوباره درج و نمایش میده باید چکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنین ممنونم

string tarikh = txtsal.Text + "/" + txtmah.Text + "/" + txtruz.Text;
string ss = "insert into kharidforosh (shomare,tarikh,tedad,gheymatekol,gheymatevahed,mo lahezat,mahaleetebarat,madeh) values (N'{0}',N'{1}',N'{2}',N'{3}',N'{4}',N'{5}',N'{6}', N'{7}')";
ss = string.Format(ss, txtshomare.Text, tarikh, txttedad.Text, txtgheymatekol.Text, txtgheymatevahed.Text, txtmolahezat.Text, txtetebarat.Text, txtmade.Text);
s.uai(ss);
string s1 = "insert into kala (namkala) values (N'" + txtname.Text + "')";
s.uai(s1);
dataGridView1.DataSource = s.fil("select shomare,tedad,gheymatekol,gheymatevahed,molahezat, mahaleetebarat,madeh ,namkala from kala,kharidforosh ").Tables[0];

تو گرید ویو که میخواد نمایش بده هر دفعه که دکمه ی ثبت رو بزنم دوباره از هر درجم چندبار نشون میده

Farshid007
دوشنبه 20 شهریور 1391, 16:52 عصر
وا خوب معلومه که دوباره درج می کنه
باید یه دکمه واسه درج یه دکمه واسه نمایش بزارید
یا می تونید چک کنید که اگه وجود داشت دوباره درج نکنه

m.batimar
دوشنبه 20 شهریور 1391, 17:10 عصر
ممنون دوست عزیز الان تو پایگاه یک بار درج میکنه ولی وقتی میخواد تو گریدویو نمایش بده چند بار نمایش میده فکر میکنم مشکل از سلکت است چون داره از دو تا جدول میخونه جدول کالا و جدول خریدفروش...
اگه میشه راهنماییم کنین یا اینکه کد سلکت از دو جدول رو برام بزار (تو درجش هیچ مشکلی وجود نداره)ممنونم

ehsan7007
دوشنبه 20 شهریور 1391, 17:22 عصر
dgv.DataSource = database1DataSet1.Table1;

m.batimar
دوشنبه 20 شهریور 1391, 17:32 عصر
dgv.DataSource = database1DataSet1.Table1;

ببخش دوستم میشه واضح تر توضیح بدید که باید چکار کنم؟؟؟ممنون میشم ازتون

felfely
دوشنبه 20 شهریور 1391, 17:39 عصر
سلام

این مشکل وقتی پیش میاد که مثلا" دیتاتیبل یا دیتا ست رو به صورت گلوبال تعریف کرده باشین.
متغیر مورد نظرتون رو داخل بلاک رویداد کلیک باتن تعریف کنین.

موفق باشید.