PDA

View Full Version : آموزش: از HTML برای طراحی صفحه استفاده کنید نه ASP.NET !!!

amir22448
دوشنبه 20 شهریور 1391, 22:35 عصر
با سلام خدمت شما

همونطور که در موضوع تاپیک گفتم "از HTML برای طراحی صفحه استفاده کنید نه ASP.NET !!!

اگر در طراحی صفحه از ASP.NET استفاده کنید، مرورگر به جای اجرای مستقیم کد ASP.NET ابتدا کد را به HTML تبدیل می کند و بعد کد HTML را اجرا می کند.پس در نتیجه سرعت لود کم می شود.اما اگر از HTML استفاده کنید از همان ابتدا بدون صرف زمان، کد را به صورت مستقیم اجرا می کند و در نتیجه سرعت لود بالا می رود

کسانی که از این تاپیک خوششان آمده است یا با من موافق هستند به جای پاسخ دادن از دکمه ی تشکر استفاده کنید

AmirGhasemi
دوشنبه 20 شهریور 1391, 23:06 عصر
يعني چي؟
خب خود ASP كه اديتور HTML دارد ما هم يه عمره كه داريم توي اون اديتور HTML مي نويسيم!!!
اصلا منظور پست شما را نفهيمدم!!! با من خنگم يا ...

amir22448
سه شنبه 21 شهریور 1391, 10:44 صبح
نه نه شما خنگ نیستید.من این تاپیک رو برای کسانی ساختم که در طراحی Design از ASP.NET استفاده می کنند.

moslem.hady
سه شنبه 21 شهریور 1391, 12:38 عصر
منم نفهمیدم! یعنی چی " در طراحی از asp.net استفاده میکنند"؟؟ مگه asp.net چی هست؟؟ یعنی چطور میشه در طراحی از asp.net استفاده کرد؟
منظورتون اینه که بجای اینکه button خود asp رو بذاریم، input اچ تی ام ال بذاریم؟؟

Saman Hashemi
سه شنبه 21 شهریور 1391, 13:04 عصر
منظورتون اینه که از کنترلهای HTML استفاده کنید و با جاوا اسکریپت و یا هر تکنیک ajax دیگه ای با بانک اطلاعات ارتباط برقرار کنید و از کنترلهای دات نتی استفاده نکنید؟

fakhravari
سه شنبه 21 شهریور 1391, 14:29 عصر
اره هر کدوم دوست دارید.
در نهایت HTML می شوند.

Arash_janusV3
سه شنبه 21 شهریور 1391, 16:22 عصر
با سلام خدمت شما

همونطور که در موضوع تاپیک گفتم "از HTML برای طراحی صفحه استفاده کنید نه ASP.NET !!!

اگر در طراحی صفحه از ASP.NET استفاده کنید، مرورگر به جای اجرای مستقیم کد ASP.NET ابتدا کد را به HTML تبدیل می کند و بعد کد HTML را اجرا می کند.پس در نتیجه سرعت لود کم می شود.اما اگر از HTML استفاده کنید از همان ابتدا بدون صرف زمان، کد را به صورت مستقیم اجرا می کند و در نتیجه سرعت لود بالا می رود

کسانی که از این تاپیک خوششان آمده است یا با من موافق هستند به جای پاسخ دادن از دکمه ی تشکر استفاده کنید

مگر شما با چه چیزی برخورد کردید که چنین چیزی به ذهنتون رسید؟
شاید سوالتون درست بوده اما این جواب اشتباهه

iradata
سه شنبه 21 شهریور 1391, 19:40 عصر
amir22448 کاملا درست میگن تا جایی که توان دارید از html و java script در فرم استفاده کنید ، در ضمن تگ های asp در asp.net mvc کلا برداشته شده اند و این به نظر من یکی از دلایل برتری asp.net mvc نسبت به asp.net است

amir22448
سه شنبه 21 شهریور 1391, 20:41 عصر
بله درسته.ولی حرف جناب Saman Hashemi اشتباه است.منظورم این نیست که از جاوا اسکریپت برای همه ی کار ها استفاده کنید.منظور من اینه که فقط برای کار هایی مثل نمایش اطلاعات از کنترل های ASP.NET استفاده کنیم(از Label)ولی در جاهایی که از طرف مدیریت نیاز به ویرایش ندارند یا موقع بازدید سایت آپدیت نمی شوند از HTML استفاده شوند.مثل هدر.در صورت استفاده نکردن از عکس در هدر از Label استفاده نکنید.اما در صفحه ی عضویت از ASP.NET استفاده کنید.این را دیگر باید خودتان تشخیص بدهید.