PDA

View Full Version : گذاشتن پسورد براي ورود به پروژه Visual Studio

AmirGhasemi
دوشنبه 20 شهریور 1391, 23:17 عصر
سلام دوستان
من يك پروژه اي را براي يك شركتي مي خواهم انجام بدهم كه آنها شرط گذشاته اند كه كل پروژه و سورس را بايد داخل دفتر انها انجام دهم و كل سورس ها در اختيار انها باشد!! در ضمن اين شركت قرار شده كل پول مرا پس از پايان پروژه بدهند!!!
حالا من مي خواهم به روشي كل پروژه و سورس را محافظت كنم! مثلا اگه بشه براي ورود به يك پروژه داخل Visual Studio اول پسورد بخواد يا همچين چيزي!!!
نظرات و پيشنهادات شما چيست دوستان عزيز؟

ehsan7007
دوشنبه 20 شهریور 1391, 23:22 عصر
یه برنامه با ویژال خودت بساز که ایکون و اسمش فایل اجرایی ویژال استدیو باشه.
اون رو جایگزین ویزال کن و نام فایل اجزاییش رو عوض کن و یه مسیر گم و گورش کن!
برنامت یه فرم داشته باشه با یه باتن برای ورود(بهاضافه تکس باکس) ، اگر رمز در تکست باکس درست وارد شد ، وبژال استدیوی اصلی رو اجرا کنه!

اصلا این کارا چیه ، یه برنامه دانلود کن برای پسورد گذاشتن همین!

AmirGhasemi
دوشنبه 20 شهریور 1391, 23:38 عصر
خب دوست عزيز اين حرف شما قبول! ممنون
اما اينها مي تونن برن توي مسيير دايركتوري پروژه با notepadهم كلاس ها و كتابخانه مرا باز كنن! اونجا چه فكري كنم!؟!؟؟

samadblaj
دوشنبه 20 شهریور 1391, 23:44 عصر
سلام دوستان
من يك پروژه اي را براي يك شركتي مي خواهم انجام بدهم كه آنها شرط گذشاته اند كه كل پروژه و سورس را بايد داخل دفتر انها انجام دهم و كل سورس ها در اختيار انها باشد!! در ضمن اين شركت قرار شده كل پول مرا پس از پايان پروژه بدهند!!!
حالا من مي خواهم به روشي كل پروژه و سورس را محافظت كنم! مثلا اگه بشه براي ورود به يك پروژه داخل Visual Studio اول پسورد بخواد يا همچين چيزي!!!
نظرات و پيشنهادات شما چيست دوستان عزيز؟

اول از همه راهای زیادی هست دیکریت توسط ویندوز سون که درایو رو قفل میکنه. گذاشتن رمز روی admin ,BIOS ...هر چند امنیت پایین تره.
بهترین راه درست کردن سی دی بوتیبل هست و تا سی دی رو نداشته باشند ویندوز بالا نمیاد.

و ما در مورد کارتون : به اعتقاد من صحت اعتبار شرکت رو بررسی کن و برای کارت بیعانه درخواست کن قرار داد ببند. چجور شرکت حاضر نمیشه به تو اعتماد کنه ! پس تو هم اعتماد نکن.
سزای اعتماد خیانت نیست ، ولی شده.

موفق باشید./

ehsan7007
سه شنبه 21 شهریور 1391, 10:18 صبح
راحت ترین کار:
بگو اگر برنامه نویس حرفه ای میخواین اینطوری کار نمی کنه!

برا برنامه لایسنس بزار ، چند روز اول تریال باشه تا کارت رو ببینن ، اما برا استفاده ازش باید دستمزدت رو بدن تا توهم لایسنس رو بدی!

اما اينها مي تونن برن توي مسيير دايركتوري پروژه با notepadهم كلاس ها و كتابخانه مرا باز كنن! اونجا چه فكري كنم!؟!؟؟

دانلود Folder Lock v7.0.2 - نرم افزار رمزگذاری و قفل فایل ها (http://p30download.com/fa/entry/12091/software/security/access-control/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-folder-lock-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D9%85%D8%B2%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D9%82%D9%81%D9%84-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7/)

samadblaj
سه شنبه 21 شهریور 1391, 10:58 صبح
راحت ترین کار:
بگو اگر برنامه نویس حرفه ای میخواین اینطوری کار نمی کنه!

برا برنامه لایسنس بزار ، چند روز اول تریال باشه تا کارت رو ببینن ، اما برا استفاده ازش باید دستمزدت رو بدن تا توهم لایسنس رو بدی!

دانلود Folder Lock v7.0.2 - نرم افزار رمزگذاری و قفل فایل ها

نه احسان این Folder Lock خیلی برنامه مسخره ای فرضا این پوشه samadblaj رو قفل کن : d:\test\samadblaj. خوب الان برنامه رو ببنید و بیا پوشه test رو تغییر نام بده !!!
الان برو توی پوشه test میبینی که پوشه samadblaj ظاهر شده ، و چند روش دیگه هم داشت که الان...

فقط قرار دادن امنیت رو سیستم عامل مناسبه ، هزار راه دیگه هم هست.

ehsan7007
سه شنبه 21 شهریور 1391, 11:06 صبح
اره راست میگه!
بسته به شرکت داره ، اگه یه سیستم جدا بهت میدن که میتونی از روش samadblaj جون استفاده کنی یا برای یه اکانت ادمین پس بزاری!

احتمالن قصدشون از این کار این بوده که سورس برنامه شون رو لو ندی یا به یکی دیگه نفروشی!
فقط لایسنس یادت نره!