PDA

View Full Version : سوال: بعد از اینکه یک متن رو فرضا روی یک عکس گذاشتم در حالت اجرا جایی اصلی نیست؟ چند سانت ...

samadblaj
سه شنبه 21 شهریور 1391, 04:55 صبح
سلام ببخشید داشتم یه منو درست میکردم به این مشکل برخوردم توی Asp بعد از اینکه یک شی رو فرضا روی یک عکس گذاشتم در حالت اجرا جایی اصلی نیست؟ یعنی حدود چند سانت میاد کنار تر !!!

یه سوال دیگه هم که هست میخوام روی یک عکس یک لینک بزارم از هایپر لینک استفاده میکنم این هایپر رو توی چی بزارم (دیو ، تیبل؟)؟

لطفا مشکل سوال اول رو واضح تر توضیح بدید بار ها با این مشکل برخورد داشتم :اشتباه:
ممنونم

alirat
سه شنبه 21 شهریور 1391, 09:34 صبح
به نظر من مشکل اول به خاطر تغییر browser یا monoitor چون عرض زیاد می شه و اون شی خاصیت left مشخصی داره و سعی می کنه خودشو از سمت چپ به مقدار مشخص شده نگه داره ...
ولی سوال دوم شما، بستگی داره به تون عکس ، ایا background هست؟ یا یه image control ؟ بدون دیدن code نمی شه تصمیم گرفت ، گاهی و قت ها بدون cantiner می تونی کنترل رو قرار بدی ...

samadblaj
سه شنبه 21 شهریور 1391, 12:08 عصر
میشه سورس رو بزارم ببینید.

توضیحات سوالات :
1 - خوب دوستان توی صحبتهاشون میگفتن مقدار رو به درصد تبدیل کنید این مقدار رو کجا میتونم پیدا کنم؟ چون من مبتدی هستم...

2 - عکس رو میزارم روی یک کنترل image که نمیشه. الان شما یه منو گرافیکی درست کردید میخواید روی منو گزینه مثل صفحه اول بزارید آیا میخواد این عکس رو بزارید توی شی خاصی یا نیاز نیست؟
مرسی از پاسختون

alirat
سه شنبه 21 شهریور 1391, 17:47 عصر
در خاصیت left به جای 200px عبارت برای مثال %20 رو قرار بدید ...

2- اگه می خواید تمام صفحات الگوی مشخصی داشته باشه می تونی از masterpage استفاده کنی
برای ساخت منو از کنترل menu استفاده کنید که در منطقه که خود کنترل مشخص می کنه image رو قرار بدید ...
در کل div , panel برای قرار گیری بقیه کنترل ها هستند و البته tag های دیگه هم بنابر جایی که لازم باشه استفاده می شوند .

samadblaj
سه شنبه 21 شهریور 1391, 18:49 عصر
سلام علی جون ببخشید وقت شما رو هم گرفتیم.

در خاصیت left به جای 200px عبارت برای مثال %20 رو قرار بدید ...
آره من دقیقا همینو میخوام مثلا برای کی label این خاصیت left رو کجا تغییر بدم توی css یا propertis ????

2- اگه می خواید تمام صفحات الگوی مشخصی داشته باشه می تونی از masterpage استفاده کنی
برای ساخت منو از کنترل menu استفاده کنید که در منطقه که خود کنترل مشخص می کنه image رو قرار بدید ...
در کل div , panel برای قرار گیری بقیه کنترل ها هستند و البته tag های دیگه هم بنابر جایی که لازم باشه استفاده می شوند .

آره از master استفاده میکنم و مشکلی هم باهاش ندارم ، از کنترل منو خود asp استفاده کردم اما امکاناتش خیلی کمه مثلا میخواستم براش عکس انتخاب کنم نشد...

میشه بگید panel برای فرم های تحت کنترل مستر هم میشه استفاده کرد یا بهتره توی mastar ؟

لطفا قسمت اول رو هم حتما برام توضیح بدید.

alirat
سه شنبه 21 شهریور 1391, 18:57 عصر
فرقی نداره ...
برای عکس از background استفاده کن در menu
panel رو هر جا می تونی استفاده کنی