PDA

View Full Version : publish وب سایت بر روی iis ویندوز 7

mohammad abedi
سه شنبه 21 شهریور 1391, 10:30 صبح
با سلام میدونم سوال شاید تکراری باشه و همتون میگین برو گوگل سرچ کن جوابتو بگیر ولی تا این حد بگم که 2 روزه گشتم و همه کارارو کردم ولی جواب نگرفتم
وب سایتم رو با .net framework 4 نوشتم حالا میخوام به صورت local روی سیستم خودم اجراش کنم. iis رو نصب کردم (تیک مربوط به asp.net هم زدم) پابلیش شده سایت رو بردم توی مسیر زیر کپی کردم

c:\inetpub\wwwroot

به پوشم پرمیژن های IIS_IUSRS , IUSR رو هم اضافه کردم ، به مسیر زیر هم رفتم و این فایل رو هم اجرا کردم :
C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\Framework 4\aspnet_regiis.exe (البته از توی run)

ولی باز وقتی میخوام محتوای سایتم رو ببینم این خطا رو میده :

HTTP Error 500.19 - Internal Server Error
The requested page cannot be accessed because the related configuration data for the page is invalid.

92716

لطفا کمکم کنید ممنون!!!

7error
سه شنبه 16 آبان 1391, 11:18 صبح
سلام دوست من
اینجا (http://www.bloggingdeveloper.com/post/Creating-IIS7-sites-applications-and-virtual-directories-using-Internet-Information-Services-Manager.aspx)جواب سوالتو پیدا می کنی

kiani2012
سه شنبه 16 آبان 1391, 12:59 عصر
سلام آقا محمد من هم دقیقا چند وقتیه همین مشکل رو دارم و خلی هم دنبالش گشتم ولی هنوز جواب نگرفتم اگر جوابو پیدا کردی خبرمون کن من هم همینطور

saeid_am66
چهارشنبه 20 دی 1391, 12:49 عصر
سلام

دوستان حرفه ای من هم همین مشکل را دارم

آموزش معرفی شده رو هم مطالعه کردم و انجام دادم ولی باز هم درست نشد
من پروژه خودم رو در ویژوال استودیو 2010 ساختم
بعد از روز sulotion گزینه publish web site رو انتخاب کردم و پروژه رو پابلیش کردم
حالا پروژه پابلیش شده رو در پوشه wwwroot کپی کردم
و iis رو هم فعال کردم و سایت جدید رو ساختم و physical path رو هم روی این پوشه قرار دادم
حالا وقتی سایت را brows میکنم این ارور نمایش داده میشه
خیلی گشتم ولی راه حلی پیدا نکردم
این هم اسکرین شات از ارور:
98106
لطف کنید راهنمایی کنید.

ahmad156
چهارشنبه 20 دی 1391, 13:59 عصر
دوست عزیز صفحه پیش فرض رو به Default Document اضافه کنین یا Directory Browsering را Enable کنین.

parnian man
چهارشنبه 20 دی 1391, 20:01 عصر
C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\Framework 4\aspnet_regiis.exe
این ادرس و باید در cmd اجرا کرد
با استفاده از دستور cd به این ادرس برید C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319 بعد در انتها دستور aspnet_regiis.exe -i رو تایپ کنید

moongairl
پنج شنبه 06 آبان 1395, 23:36 عصر
C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\Framework 4\aspnet_regiis.exe
این ادرس و باید در cmd اجرا کرد
با استفاده از دستور cd به این ادرس برید C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319 بعد در انتها دستور aspnet_regiis.exe -i رو تایپ کنید
سلام
این کار رو هم انجام دادم ولی همون ارور پست اول رو میده:ناراحت: