PDA

View Full Version : مشکل ویژوال سی شارپ 2010. خواهشا کمکم کنین

raha6767
سه شنبه 21 شهریور 1391, 12:08 عصر
سلام دوستان.
من ویژوال سی شارپ 2010 رو نصب کردم، اما یه مشکلی داره. وقتی میخوام پروژه جدید ایجاد کنم، بعد از اینکه اسم پروژه رو انتخاب کردم و... وقتی دکمه نهایی رو میزنم ارور زیر رو میده :
error the writing the project file. class not registered
نمی فهمم مشکل از کجاست ولی وقتی هم میخوام کل برنامه ویژوال رو Exit کنم این ارور رو میده که فکر کنم مربوط به همین مشکله:
the automaticlly saved setting file c:documnet and setting\adminstrator\my documents\visual stodio 2010\setting\current setting-2010-09-10.vssettings is not available for write. you can change this file on the 'Import and Export setting' tools option page.

بعد من به import and export setting از قسمت tool میرم ولی دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم. چون نمی تونم بفهمم مفهوم ارورش چیه. واقعا ممنون میشم کمکم کنید. چون خیلی به این برنامه امروز نیاز دارم.
با تشکر از همه

BEHZADnr
سه شنبه 21 شهریور 1391, 12:24 عصر
سلام دوست عزیز
از قسمت Import and export settings گزینه reset all settings رو انتخاب کنید
اگه درست شد خبر بدین
موفق باشی

raha6767
سه شنبه 21 شهریور 1391, 17:08 عصر
ممنون از راهنماییتون ولی وقتی reset all setting رو می زنیم دو تا next بعدش choose a default collection of setting می آید که هیچ گزینه ای واسه انتخاب وجود ندارد، واقعا نمی دونم دیگه چیکار کنم:ناراحت:
اگه براتون ممکنه بیشتر راهنماییم کنین. ممنون

BEHZADnr
شنبه 25 شهریور 1391, 12:38 عصر
سلام
موردی که من گفتم مربوط میشه به ویژوال استادیو 2010 ولی فکر کنم شما ویژوال سی شارپ 2010 رو نصب کردین
اگه میشه یه عکس از صفحه مورد نظر رو بزارید
یا به جای اینکار برنامه ویژوال استادیو 2010 رو نصب کنید
موفق باشین