PDA

View Full Version : درخواست برنامه ثبت کد اموال در اکسس

alireza6211
سه شنبه 21 شهریور 1391, 16:19 عصر
سلام

می خوام یه برنامه داشته باشم که بتونم باش یک سری از اموال شرکت که کد خورده رو ثبت کنم و در صورت ورود و خروج اجناس تازه بتونم به دیتابیس وارد و یا خارجشون بکنم .. ینی روتین بشه

آفیسم 2007 باشه .. کسی سراغ داره یک تمپلیت ساده فارسی ش رو؟

syasamboo3
جمعه 24 شهریور 1391, 09:32 صبح
دوست من فک کنم خیلی خیلی راحت بتونی طراحیش کنی برا خودت

saraca
دوشنبه 08 مهر 1392, 11:51 صبح
سلام در اکسس مبتدی ام میخوام یه برنامه اموال بنویسم مثلا ما یه سری دارای تو شرکت داریم که کد اموال میخورن من میخوام برنامه ایی باشه که اول ثبت کنم .فقط اینکه این کالاها ممکنه در پروژه های مختلف بکار برده بشن مثلا دو ماه تو پروژه مشهد یه ماه تو پرو...کرج میخوام یه جوری باشه بتونم کنترل کنم گزارش بگیرم واینکه اگه خواستم بتونم ببینم یه کالا تا حالا چه پروژه هایی رفته و الان کجاس مرسی

saraca
سه شنبه 09 مهر 1392, 09:45 صبح
سلام دوستان کتابی دارین معرفی کنین بشه باهاش برنامه نویسی با اکسس رو یاد گرفت

com12151337
چهارشنبه 10 مهر 1392, 09:15 صبح
سلام دوستان
شما باید خودتان را بعنوان مرکز قرار بدهید و تیبل هایی با نام مرکز درست کنید سپس نسبت به هر پروژه یک تیبل جدا گانه ایجاد کنید و حتما باید اسامی تیبل ها با یکدیگر فرق کنند که در هنگام بکاپ گیری اطلاعات بایک دیگر تداخل نداشته باشد و تمام تیلهای پروژه باید در برنامه شما باشد بر اساس آنها برنامه اتان ببندید یعنی فرمها پرسجوها و گزارشگیریهای مورد نیاز اتان را درست کنید لازم به ذکر است تمای تیبلها باید یکسان باشد و فقط اسم آنها نسبت به هر پروژه فرق کنه
موفق باشید یا علی