PDA

View Full Version : سوال: ساخت ستاپ ایمن

understand
سه شنبه 21 شهریور 1391, 18:39 عصر
به نام خدا

با عرض سلام و احترام
این سوالی که می خواهم بپرسم نمی دونم مربوط به همین قسمت می شود یا خیر اما به جواب سوال بسیار نیازمند هستم :گریه::گریه:
من برنامه ای به زبان wpf نوشته ام که برای اون می خواهم ستاپ ایجاد کنم و یک طوری هم این ستاپ رو بسازم که بیتشر از چندبار نصب نشود ولی نمی دونم چطوری؟؟؟
لطفا هر کدام از دوستان می دونند راهنمایی کنند
با تشکر

arman_Delta2002
سه شنبه 21 شهریور 1391, 19:48 عصر
نمیشه این کار رو کرد!!! هر کاریش کنین بعد از تعوض ویندوز باز به مشکل بر میخورین چون داده هایی که میخواد تشخیص بده که آیا این ستاپ فلان بار نصب شده رو کجا میخواد نگه داره؟

understand
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 09:01 صبح
نمیشه این کار رو کرد!!! هر کاریش کنین بعد از تعوض ویندوز باز به مشکل بر میخورین چون داده هایی که میخواد تشخیص بده که آیا این ستاپ فلان بار نصب شده رو کجا میخواد نگه داره؟

ممنونم از پاسخ گویی شما

من خودم یکبار یک نرم افزار داشتم که بیشتر از 3 بار نصب نمیشد. چیزی که خودم فکر می کنم اینه که؛ باید توی ریجستری ویندوز انجام بشه. هنگام ساخت ستاپ یک قسمتی برای تنظیمات ریجستری داره ولی توی اموزش های ساخت ستاپ وقتی به همین قسمت می رسیدند زیاد توضیح داده نمی شد!!!
شما با ریجستری ها کار کردید؟

arman_Delta2002
پنج شنبه 23 شهریور 1391, 18:07 عصر
نه من هم کار زیادی نکردم ولی باید به راحتی و با 5 خط کد نویسی در ستاپ این مشکل رو حل کنین زبان برنامه نویسی اسکریپت ستاپ ساز رو میتونین با چند خط مثال داخل خود ستاپ یاد بگیرین

understand
پنج شنبه 23 شهریور 1391, 21:10 عصر
نه من هم کار زیادی نکردم ولی باید به راحتی و با 5 خط کد نویسی در ستاپ این مشکل رو حل کنین زبان برنامه نویسی اسکریپت ستاپ ساز رو میتونین با چند خط مثال داخل خود ستاپ یاد بگیرین

ممنونم خیلی لطف کردید اگر به نتایجی در این زمینه رسیدید ما رو هم مطلع کنید
باز هم ممنونم