PDA

View Full Version : نظر برای قیمت طراحی سایت

spiderman200700
سه شنبه 21 شهریور 1391, 21:21 عصر
سلام دوستان. من قراره با JSP يه سايت دقيقا مثل سايت مشاور طراحي کنم. ميخواستم ببينم چقدر قيمت بدم خوبه؟
اينم آدرس سايت مشاور http://moshaver.com
دوستان لطفا يه نگاهي بندازيد و نظرتونو بگيد که چقدر قيمت بدم به مشتريم. يه کوچولو هم عجله دارم :چشمک:
ممنون از همه

spiderman200700
سه شنبه 21 شهریور 1391, 23:57 عصر
دوستان حرفه ای و غیر حرفه ای، لطفا من را دریابید :لبخندساده:

hadi0x7c7
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 00:05 صبح
با این که هیچ ایده ای در مورد قیمت ندارم ولی خداییش سایت قشنگی
با 2 ملیون شروع کنیم ؟

spiderman200700
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 01:13 صبح
ممنونم ازتون.
دوستان منتظر نظراتتون هستم

maktoom
جمعه 24 شهریور 1391, 12:56 عصر
سلام
اون قسمت آبی رنگ هنوز بهتر میتونه طراحی بشه. شاید با یه عکس آپارتمان و کوچیکتر شدن منوها و فیلدها. اما در کل سبک و راضی کنندس.
جز jsp دیگه از چی استفاده کردید؟ فریم ورک خاصی استفاده شده؟

spiderman200700
جمعه 24 شهریور 1391, 23:13 عصر
جناب maktoom من قراره یه سایت شبیه اون طراحی کنم! اون سایت کار من نیست.

javaphantom
جمعه 24 شهریور 1391, 23:43 عصر
سایت رو نفروش. اطلاعاتی رو که نشون می دی بفروش. و تشویق کن که بیان برات اطلاعات بزارن. این برنامه شما به نظر من مفت نمی ارزه. ولی اگر همانطور که بهت گفتم زرنگ باشی می فهمی دنیا اطلاعات مفتی می گیره، حالا با یک کلکی اما مفت اطلاعات نمی ده.

parnian~parnian
شنبه 25 شهریور 1391, 12:58 عصر
سایت رو نفروش. اطلاعاتی رو که نشون می دی بفروش. و تشویق کن که بیان برات اطلاعات بزارن. این برنامه شما به نظر من مفت نمی ارزه. ولی اگر همانطور که بهت گفتم زرنگ باشی می فهمی دنیا اطلاعات مفتی می گیره، حالا با یک کلکی اما مفت اطلاعات نمی ده.

من خودم تو مسئله قیمت گذاری مشکل دارم ........... یعنی خیلی باتجربه نیستم تو این مورد ولی خیلی دوست دارم اطلاعات در این مورد داشته باشم ......... ولی در حال حاضر برای طراحی سایت قیمت گذاری های بالایی می شه ............ و تا حالا به شخصه ندیدم که جایی کسی یه سایت رایگان طراحی کنه !!!!!!!!!!!!!!! شاید هم من منظور شما رو بد فهمیدم ..............

L u k e
شنبه 25 شهریور 1391, 14:38 عصر
قیمتش بستگی به مشتری
اگه مشتری پول داره مثلا سازمانی یا جای کلفتیه 1 - 2 تومن می تونی پیشنهاد بدی اما اگه سایت شخصیه و واسه یه نفره مثلا تا 500 تا 700 خوبه
سایتت هم که درست لود نمی شه Css ش ببینیم چیه

spiderman200700
شنبه 25 شهریور 1391, 17:38 عصر
ممنون از همه بابت نظراتتون

قیمتش بستگی به مشتری
اگه مشتری پول داره مثلا سازمانی یا جای کلفتیه 1 - 2 تومن می تونی پیشنهاد بدی اما اگه سایت شخصیه و واسه یه نفره مثلا تا 500 تا 700 خوبه
سایتت هم که درست لود نمی شه Css ش ببینیم چیه

همونطور که قبل هم گفتم این سایت رو من نساختم.
من سفارش گرفتم که یه سایت شبیه به این بنویسم البته در سطح گسترده تر. قراره قیمت بهشون بدم.

بازم ممنون از همه

javaphantom
شنبه 25 شهریور 1391, 19:23 عصر
من خودم تو مسئله قیمت گذاری مشکل دارم ........... یعنی خیلی باتجربه نیستم تو این مورد ولی خیلی دوست دارم اطلاعات در این مورد داشته باشم ......... ولی در حال حاضر برای طراحی سایت قیمت گذاری های بالایی می شه ............ و تا حالا به شخصه ندیدم که جایی کسی یه سایت رایگان طراحی کنه !!!!!!!!!!!!!!! شاید هم من منظور شما رو بد فهمیدم ..............

کاملا مشخص هست که شما منظور من و نگرفتی. کلا دیگه در موردش صحبت نمی کنم. شاید این کمکت کنه http://www.iranfile.ir/
اما جدا ازاین سایتی که شما طراحی کردین لازم می دونم بگم که در دنیای نرم افزار قیمت یک محصول هیچ ارزشی نداره. چه بسا که شما خیلی راحت می ری توی سایت اوراکل و اوراکل رو دانلود می کنی. یا مثلا می ری و فلان سیستم عامل رو دانلود می کنی. نکته اینکه که محصول موقعی ارزش داره که مشخص باشه پدر مادرش کیه؟ چه کسی در آینده می یاد و مسئولیت باگها و سفارشات جدید رو تامیین می کنه.؟ به عبارتی Maintenance . شرکتها روی این موضوع هست که می تونن مانور بدن. البته کار شما یک کار سفارشی هست و معمولا کار سفارشی هم گرون هست و هم از همون اول کاملا مشخصه که چقدر قیمتش تموم می شه یا حدودش از قبل بین مشتری و سازنده مشخص هست. خوب شما اولش حرفه ای نرفتی جلو و در مورد قیمت صحبت کنی. من جای شما زمانی که وقت درست کردن این سایت کردم رو در ۵۰ هزار تومان ضرب می کنم یعنی ساعتی ۵۰ هزار تومان با توجه به تکنولوژی و البته کیفیت محصول که آقا کاملا QC شده و حالشو می بری. باگ و سرعت و امنیت همه چیز حله. که انشا اللله حله

spiderman200700
یک شنبه 26 شهریور 1391, 15:06 عصر
قیمت رو 2.3 میلیون تصویب شد. کاراش شروع شد.

ممنون از همه.