PDA

View Full Version : نوع نرم افزار database

harani
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 13:00 عصر
سلام دوستان میخواستم بدونم برای database من از Sql mangment استفاده کنم مشکلی نداره ؟؟؟ یا باید فقط از Sql Enterprise استفاده کنم ؟؟؟ اصلاً میخواستم بدونم تفاوتی با هم یا محدودیت خاصی دارن ؟؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید .

kkkaka
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 13:31 عصر
سلام دوست من
Sql mangment ورژن نیست این قسمتی هست که در تمام ورژن ها وجود داره و برای مدیریت بانکهای اطلاعاتی هست.
من خودم از Enterpriseاستفاده میکنم.

harani
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 18:44 عصر
دوستان کسی دیگه نظر نمیده ؟؟؟؟؟؟؟/

harani
جمعه 24 شهریور 1391, 17:26 عصر
دوستان SQl R2 با SQl چه فرقی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جان هرکی دوست دارین جواب بدین .

ehsan7007
جمعه 24 شهریور 1391, 17:45 عصر
ورژن ها در حجم اطلاعات و میزان ثبت رکورد ها هم تفاوت دارند؟
مثلا با استفاده از دیتابیس SQL ای که با وبژال می سازیم (اکسپرس) ، می شه چیزی حدود 3 یا 4 هزار رکورد ثبت کرد؟

samadblaj
جمعه 24 شهریور 1391, 18:03 عصر
نظر منم که همینه:

سلام دوست من
Sql mangment ورژن نیست این قسمتی هست که در تمام ورژن ها وجود داره و برای مدیریت بانکهای اطلاعاتی هست.
من خودم از Enterpriseاستفاده میکنم.

ولی بسته به محیط کار باید تمامی احتمالات رو مد نظر بگیری گزینه ی درست رو انتخاب کنید.
Enterprise با ضرفیت بالا express ...

ehsan7007
جمعه 24 شهریور 1391, 18:05 عصر
express چی؟
قرار در برنامه ی من چند هزار رکورد همراه با تصویر ثبت بشه!
یعنی می گی نمیشه؟

hakim22
شنبه 25 شهریور 1391, 09:12 صبح
برای مشاهده ی جدول مشخصات ورژن های مختلف به این آدرس بروید :
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/cc645993(v=SQL.110).aspx

اما همونطور که از جدول معلومه فرق اصلی بین نسخه ی Expressو Enterprise در اینه که حجم دیتابیس در Express نمیتونه بیشتر از 4 گیگابات بشه
مدیریت کردن CPU های چند هسته ای و حافظه ی در دسترس از دیگر محدودیت های نسخه های پایینتر از Standard هستش

اما باید بگم همه ی امکانات در در نسخه ی Enterprise وجود داره. و هر قدم که پایینتر بیایید چندین قابلیت مهم حذف میشه.

بستگی به برنامه ای که مینویسید داره
اما به ندرت پیش میاد حجم دیتابیس از 4 گیگ بیشتر بشه
رکوردها که به صورت تکست هستن و عکسها هم اگر حداکثر 100 کیلوبایت باشن چند صد هزار رکورد لازمه تا 4 گیگ پر بشه
باز هم بستگی به تصمیم شما داره.
معمولا همه از enterprise استفاده می کنند. به دلیل اینکه ما کپی رایت نداریم فرقش در حد نصب کردن نرم افزاره !