PDA

View Full Version : مبتدی: درخواست طریقه ارسال اس ام اس از طریق سیمکارت روی لپ تاپ با ASP.NET ؟؟؟ (خیلی واجبه). . .

ali1112
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 17:10 عصر
خیلی ممنون از پاسخگوییتون،میدونم که از طریق مودم GSM و WebService میشه استفاده کرده، اینها رو هم قبلا تو سایت سرچ زدم، اما خیلی سرسری و سربسته پاسخ داده شده،

سوال دقیق من اینه که من میخوام پروژه ای بنویسم در مورد شبیه سازی بانک به این صورت که از طریق اس ام اس بشه مشتری مانده حسابشو چک کنه،

البته و صد البته(در این مورد تاکید میکنم)که ارسال اس ام اس حتماحتما از طریق سیمکارتهایی که بر روی کامپیوتر(که تنها بعضی از لپ تاب ها این قابلیت یعنی اینکه سیم کارت میخورن رو دارن) قرار داره عمل ارسال و... GSM مانده حساب صورت بگیره نه اینکه ارسال اس ام اس از طریق مودم

باشه و فقط زمانی اس ام اس ارسال بشه که Asp.netدرضمن میخوام حتما کد ارسال اس ام اس با زبان

رویدادی در سیستم رخ بده، مثلا زمان برداشت از موجودی حساب و . . . البته میخوام کد نویسی طوری باشه

که سیستم علاوه بر ارسال اس ام اس بتونه اس ام اس نیز دریافت کنه و طبق رویدادها خودکارخودکار اس ام اس ارسال کنه،من در این زمینه خیلی مبتدیم یعنی اطلاعاتم صفره در حد صفره،:افسرده:

لطفا و خواهشا اگر میخوایید جواب بدین حتما با جزئیات توضیح بدین؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!:بوس:

Asp.net ارسال اس ام اس از طریق سیمکارت روی لپ تاپ با

نه از طریق اینترنت به چه صورتی امکانپذیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا کدنویسیشو هم از صفر با جزئیات برام بنویسید،سرچ که کردم همه اش تیکه تیکه و ناقصه!!!!!!

دوستان خیلی واجبه لطفا زود جواب بدین!!!!!

با سپاس فراوان از کسی که پاسخ میده:قلب: