PDA

View Full Version : مبتدی: برنامه wamp 2.2 را نصب کردم اما هر کاری می کنم اپاچی فعال نمیشه و استارت نمی خوره و آیکونش زرده

meysamdalipour
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 17:31 عصر
سلام
ببخشید من یک مبتدی هستم که دو روزه تصمیم گرفتم بیام و php کار کنم اما همون اول به مشکل خوردم . کمک شما عزیزان رو می خوام . خواهش دارم در اولین قدم منو کمک کنید .

برنامه wamp 2.2 را نصب کردم که ظاهرا می گفت آپاچی و مای اس کیو ال و .. رو خودش نصب می کنه . من این کار رو کردم . یه آیکون هم در قسمت taskbar ظاهر شد اما رنگش نارنجی یا زرد هست .

بعد رفتم تو قسمت service مربوط به آپاچی و هر چه start رو زدم فعال نمیشه که نمیشه . بعد رفتم تو قسمت install اون که هیچی اصلا اجرا نشد .

نمی دونم چی کار باید بکنم . آیا باید فایل ها رو تکی تکی بگیرم و نصب کنم . و اگه اینطوره آدرسی بدین که معتبر باشه و بتونم دانلود کنم

و اگه راهی دیگه هست که بگین ممنون می شم .
ضمنا لازم به یادآوری هست که من asp.net کار می کنم و نرم افزار ویژوال استدیو و اس کیو ال هم رو سیستم نصبه . گفتم شاید به خاطر اینا باشه که کار نمی کنه ؟

khanlo.javid
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 17:48 عصر
دوست عزیز دقت کنی که سرویس IIS ویندوزتون باید غیر فعال باشه تا آپاچی بتونه فعالیت کنه چو هر دو نمیتونن همزمان با هم سرویس ارائه کنن. با هم دیگه تداخل دارن .

موفق باشید.

Reza1607
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 17:49 عصر
دقيقا مشكل در تداخل iis‏ و apache‏ هست شما بايد port‏ رو عوض كنيد كه با يه جستجو به نتيجه ميرسين

meysamdalipour
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 18:00 عصر
دوستان عزیز چطور می تونم این کار رو بکنم ؟
اینقدر کمک کردین یه زحمت می کشیدید می گفتید دیگه

khanlo.javid
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 18:01 عصر
اگه تعویض port براتون سخته میتونید تو سرویس های فعال ویندوزتون سرویسIIS رو غیر فعال کنید بعد یکبار سیستم رو ریستارت کنید و بعد wamp رو اجرا کنید به همین سادگی.

Reza1607
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 18:25 عصر
بفرما

http://barnamenevis.org/showthread.php?331752-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D8%B5%D8%A8-xampp-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-7&highlight=listen